Opinie o Cezary Borówka Cukiernia Borówka w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Cezary Borówka Cukiernia Borówka. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Cezary Borówka Cukiernia Borówka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cezary Borówka Cukiernia Borówka w Poznań

wesoły romek Nowy wpis

Kupiłem zaraz przed przed świętami ( 7.04.2023) ciasto- makowiec od tej firmy. Pomimo, że dzisiaj jest 11.04 a sam makowiec ma termin ważności do 15 kwietnia, to właściwie od pierwszego dnia ten makowiec był już stary, twardy i nie przypominał nawet w najmniejszym stopniu makowca. Bardzo żałuję, że kupiłem ten produkt. Nie wiem, jak można na święta zaproponować taki badziew niewinnemu klientowi. Nie polecam i na pewno grosza już u mnie nie zarobi ta "piekarenka"

klient 15 Nowy wpis

Super!

Irena Nowy wpis

Wyczytałam tutaj że pracodawca nie wypłacił kiedyś komuś pieniędzy. To była pojedyncza sytuacja czy często się to zdarza? Dajcie znać czy ktoś też tak miał

Maga Nowy wpis

Faworki w niczym nie przypominają tych wypieków. Powinny być cienkie, delikatne, kruche a są grube i twarde. Nie nadają się do jedzenia, niestety.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Cezary Borówka Cukiernia Borówka? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Leszno
Beata

Rogale Marcińskie to porażka!!

Agata
@Beata

Porażka to ten komentarz na forum dla pracowników!!

Witam! Pracowałem tam kilka dni, jest okropnie, brudno, nie sterylnie, pleśń. Pracodawca nie wypłaca pracownikom pieniędzy. Zrezygnowałem z pracy. NIE POLECAM !! Nie jeść tego jedzenia i pracować również ! Polecam zgłosić do sanepidu ta firmę ????

Agata
@Marcin

Kolego, wiem że dawno pisałeś ale nie jestem w stanie zlekceważyć tego komentarza. Zarzut pod adresem byłego pracodawcy o tym że nie wypłaca pieniędzy jest bardzo poważny. Do tego polecasz zgłosić firme do sanepidu. A dlaczego sam tego nie zrobiłeś???

Widzę, że opinie, które do tej pory pojawiły się na stronie, pochodzą głównie od klientów firmy Cezary Borówka Cukiernia Borówka. A może któryś z pracowników chciałby odnieść się do tego, co zostało tu napisane, jak i opisać swoją pracę w tym miejscu.

Stöbner

W tłusty czwartek kupiłam pączki cukierni Borówka w sklepie EURO SPAR. Coś tak okropnego jeszcze nie jadłam. Szare zbite ciasto, smażone na okropnym tłuszczu. Nigdy więcej nie kupię ciasta z tej cukierni. Zdecydowanie NIE POLECAM !!!

Kupiłam mazurki firmy borówka w sklepie Piotr i Paweł. Czegoś tak obrzydliwe nie spotkałam. Smierdxialo zjelczalym kartonem .(usunięte przez administratora)

Ola

Zakupiłam wyrób tej cukierni. Jest to kruszon wiśniowy. Niestety nie do zjedzenia. Beza z góry odpadła, a to co było pod nią, przypominało gline. Jestem zbulwersowna, że coś tak wstretnego można sprzedawać. Ja kupiłam to ciasto w Piotrze i Pawle. Kosztowało mnie 9,49 zł.

Zostaw merytoryczną opinię o Cezary Borówka Cukiernia Borówka - Poznań

• Jak się pracuje w Cezary Borówka Cukiernia Borówka?

Zobacz opinie na temat firmy Cezary Borówka Cukiernia Borówka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Cezary Borówka Cukiernia Borówka
  • Kamienna 1