Opinie o Frankshop (Florencki Kamil Fashionet) w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Florencki Kamil Fashionet. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Florencki Kamil Fashionet o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Florencki Kamil Fashionet w Dąbrowa Górnicza

Justa Nowy wpis

Jak kiedyś tu zaglądałam to nie było komentarzy z tego roku. zastanawiałam się już wcześniej czy ktoś jeszcze pracuje ale ofert na necie znaleźć nie mogłam. Ten sklep to działalność rodzinna czy jednak można się przyjąć do obsługi zamówień? teraz od wakacji będę zatrudnienia szukać, z odzieżą już działałam

maja Nowy wpis

Jeden ze słabszych sklepów w jakim miałam nieprzyjemność robić zakupy predysponujący do sklepu premium. Ubrania bardzo słabej jakości, prawdopodobnie drugiejnkategorii lub faktycznie podrabiane. Jeśli ktoś liczy na możliwość reklamowania produktu w tym sklepie, to sie przeliczy. Reklamację odrzucane dla zasady bez argumentów merytorycznych, perfidne oszukiwanie i zwodzenie klienta. Lepiej minimalnie dołożyć i kupić w szanującym sie sklepie niż nabrać na ich promocje

Znavca Nowy wpis

Witam, zamówiłem ekskluzywny produkt z frankshop oraz z vitkaca (Givenchy) w celu porównania. Frankshop sprzedaje podróbki. Polecam się zapoznać również z funkcjonowaniem tej firmy w KRS oraz gdzie mają ulokowane konta bankowe- pozostaje wiele do zarzucenia. Zachęcam również do skorzystania z serwisu (usunięte przez administratora) gdzie jeden z użytkowników nagrał film ukazujący dokładne różnice w ubraniach z renomowanego sklepu jak i frankshopu

Ewelina Nowy wpis

Widzę, że opinie klientów różne... jest tu pracownik? Jak działanie firmy od wewnątrz? Oferta sklepu wydaje się być obiecująca

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Florencki Kamil Fashionet? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
kupujący

firma frankshop sprzedaje podróbki ??, ktoś coś wie ??

Nicky
@kupujący

Kilka T-shirtów u nich kupowałem i 1 parę butów.Powiem szczerze jestem bardzo zadowolony.Towar w porządku i cena również .Pozdrawiam

annonymous

kilka spółek juz jest od 8 miesięcy na celowniku,

Marian

Narazie mają mnie gdzieś, czekam na zwrot już 2 tygdzien a tu taka cisza że... tel nawet odebrać nie chcą. Daje do jutra czas a jak ktoś ze mną od nich nie pogada sprawę daje na policję.

Zostaw merytoryczną opinię o Florencki Kamil Fashionet - Dąbrowa Górnicza

Florencki Kamil Fashionet