Opinie o Elfotograf Marcin Arbitan w Jaworzno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Elfotograf Marcin Arbitan. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Elfotograf Marcin Arbitan o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Fotografowie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elfotograf Marcin Arbitan w Jaworzno

Może wybór padł na firmę ze strony wspomnianego przedszkola właśnie ze względu na marketing? Czy pracuje tu ktoś od niego? ja akurat mam już jakieś doświadczenie i Jaworzno sobie za pracą przeglądam. W tym przypadku nie mam jednak pewności czy w ogóle ktoś jeszcze pracuje?

Nie zostawiacie suchej nitki widzę, może jednak ktoś jest zadowolony z usług? Ja w sumie przychodzę w innej sprawie. Pan Marcin działa sam? Czy ma kogoś do pomocy? Nawet nie chodzi mi o fotografię, ale późniejsza jej obróbkę graficzną? Byłaby możliwość dostać tu taką "fuchę"? ;)

Aga Nowy wpis

Wlasnie odebralam zdjecia z przedszkola i to jest dramat i porażka. Facet robi wszystkich w bambuko. Zgarnia kase za kilka odbitek i taśmowo robi zdjęcia.

@Aga

Ale jesteś pewna, że je robi sam? Chodzi mi o to, że Ty i inni rodzice piszecie na stronie do wystawiania opinii pracowników pracodawcom. Jeżeli już musicie oceniać jako klienci, to chociaż pomóżcie szukającym pracy i dajcie coś od siebie - napisz proszę, czy fotograf sam przyjechał do przedszkola. To już będzie wskazówka, czy ma pracowników, czy prowadzi JDG.

Każdy z nas robi lepsze zdjęcia niż ten niby pan fotograf.Nie wiem dlaczego jest zatrudniany do robienia zdjęć w przedszkolach.Zdjecia fatalne,widać, że nie zna się kompletnie. Naprawde nie wiem dlaczego ,panie w przedszkolach same nie robią zdjęć(ich zdjęcia są bardziej profesjonalne niż tego pseudo fotografa).

Nie polecam przedszkolne zdjęcie fatalne w życiu nie widziałam gorszych zdjęć .

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Elfotograf Marcin Arbitan się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Iwona

Wlasnie otrzymałam zdjecie grupowe z przedszkola i jestem w szoku jak jakikolwiek szanujący sie fotograf mogl pozwolic na wydruk czegos takiego. Jest mi przykro, ze nie poświecił wiecej czasu, zeby wszystkie dzieci wygladaly ok , a odwalił taka chałturę . Nie polecam

@Iwona

Widzę, że nie tylko ja nie jestem zadowolona Mój syn uwielbia zdjęcia i zawsze jest uśmiechnięty, a na zdjęciu profesjonalnego "fotografa" jest zgarbiony i wygląda jakby miał się zaraz rozpłakać. Poza tym zdjęcie miało być w stylu boho, a wyszło jak z przypadkowo rzuconymi poduszkami w jaskrawych kolorach Dramat, nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Elfotograf Marcin Arbitan - Jaworzno

Elfotograf Marcin Arbitan