Opinie o Os-Car Auto Handel Jarosław Zacharzewski w Zgierz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Os-Car Auto Handel Jarosław Zacharzewski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Os-Car Auto Handel Jarosław Zacharzewski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Os-Car Auto Handel Jarosław Zacharzewski w Zgierz

Czarna astra Nowy wpis

Jestem zadowolony z kupna auta w tym komisie. Formalności przebiegły bardzo sprawnie. Auto zadbane, w bardzo dobrym stanie dostarczone pod dom. Mogę polecić tą firmę z czystym sumieniem.

Generalnie to widzę, że ludzie za patykom się tutaj oglądają? Ja już wiem co i jak ale nie udało mi się odszukać ogłoszeń o prace na necie. zauważyłem jednak, że temat akcyzy chyba został sprostowany teraz niedawno? Ciekawi mnie wynagrodzenie u samych pracowników, tutaj także wszystko okej?

Ricardo zielona góra Nowy wpis

Dziś kupiłem od tej pani opla astrę.i szczerze mówię że nie rozumiem wcześniejszych negatywnych opinii co do tych ludzi.a piszą że (usunięte przez administratora) z opłatami akcyzowymi itp.(można poczytać te bzdury).u mnie odbyło się wszystko jak się należy.auto zgodne z opisem papiery wporzadku.z mojej strony brak zastrzeżeń.mysle że wrazie kupna kolejnego auta pewnie skorzystam z tej firmy.krutko mówiąc mają u mnie wysoką notę punktową.serdecznie pozdrawiam tych państwa.

Cześć, jeden Pan chyba na przyuczenie chciał się zapisać? A wiadomo czy do tego doszło? Ja z technikum praktyk bym potrzebował, są do zrealizowania? Nie chodzi mi o sam podpis. Widzę, że ludzie pytali o warunki na to aby stać się członkiem zespołu. A jak duży jest ten aktualny?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Os-Car Auto Handel Jarosław Zacharzewski? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Zgierz
DTH Selection
logo firmy Operator wózka widłowego
Zgierz
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
Qwerty

Akcyza nie opłacona, auto posiadało wiele wad ukrytych, zdecydowanie odradzam

Felek

Wie ktoś może, czy firma zatrudnia mechaników do przyuczenia? I czy warto się tam zgłosić, żeby się czegoś nauczyć?

Opel corsa

Duże problemy z akcyza po zakupie auta od tej pani. Zapewnia ona ze akcyza jest opłacona po czym gdy człowiek jest w urzędzie dowiaduje się że jej nie ma. Dodatkowo samochod z uszkodzonym silnikiem. Dużo wad ukrytych. PS. Proszę się nie dać zwieść opowiadaniom o drugim komplecie kół - pani opowiada że dowiezie ale jak się później okazuje kół nigdy nie było. Trzymać się z daleka od tej "handlarki"

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Os-Car Auto Handel Jarosław Zacharzewski?

J. Ł.

Gdybym polegała tylko i wyłącznie na przeczytaniu opinii innych nigdy bym nie kupiła auta u Nich. Wszystko jest jak najbardziej ok. Jestem bardzo zadowolona z Leona prowadzi się bajecznie. Akcyza opłacona więc auto już spokojnie zarejestrowane. Polecam ????????????

Tomasz

Witam, kupiłem z tej firmy Opla i jestem zadowolony. Żadnych problemów z akcyza ! Bardzo fajna Pani która sprzedaje samochody życiowa i spokojnie można się z nia dogadać.

Nissan qashqai

Żona jeździ drugi rok autem jest bardzo zadowolona, nie było żadnego problemu przy rejestracji, następne auto też będę chciał kupić od nich dla mnie ci ludzie są naprawdę w Ok pozdrawiam

Xxx

Nie polecam tego sprzedawcy, ponieważ sprzedaje uszkodzone samochody a mówi, że są sprawne.

Yyy
@Xxx

Witam też mam ten problem z autem które zakupiliśmy od tej pani a nie nadaje się do jazdy. Będę dochodzić swoich praw w sądzie. Szukam osób pokrzywdzonych które chcą się dołączyć do sprawy.

Kkk
@Yyy

Prawidłowo!!!! Więcej tak odważnych ludzi. Życzę powodzenia w pozytywnym załatwieniu tych drani.

Jarek
@Yyy

Znajomy wygrał z nimi sprawę w sądzie, (usunięte przez administratora)

Opel

Absolutnie Nie polecam! Problemy z zapłaceniem akcyzy!

@Opel

I jak państwo rozwiązali problem akcyzy?

@Akcyza

Niestety musieliśmy zapłacić ja sami, ponieważ po zakupie ten obowiązek przechodzi na nowego nabywcę. Kontakt ze sprzedającym się urwał, mimo skontaktowania się z mojej strony. Dlatego przestrzegam innych przed tym błędem, który my popełniliśmy , podpisując umowę, mimo zapewnień Pani, że ,, dośle " potwierdzenie przelewu

@Opel

Mam taką samą sytuację, lecz w urzędzie skarbowym powiedzieli mi, że ja nie mogę tego zapłacić tylko osoby od których kupiłem samochód

@Akcyza

Słyną z niedopełnienia swoich obowiązków.

@Opel

W tej sytuacji już nie ma żadnych podstaw żeby rościć się o jakiś zwrot od nich za to?

Tom

I co teraz

Xxx
@Opel

I jak zalatwiliscie z ta akcyza

@Tom

Może musiał się niestety ugadać tak, że dał im pieniądze i za to zapłacili? Chociaż w sumie już sama nie wiem kto powinien za to odpowiadać tutaj

@Xxx

Musieliśmy zapłacić. Kiedy już się podpisze umowę teoretycznie jesteśmy nowym nabywca i ten obowiązek spoczywa na nas. Ostrzegam innym przed takimi oszustami. Zero profesjonalizmu. To właśnie oni jako firma zajmująca się sprzedażą aut, powinni pierwsze co zrobić to opłacić akcyzę lecz nic takiego się nie dzieje.

Klient
@Akcyza

Czy udało się opłacić akcyzę? My przelalismy Pani zadatek i przed podpisaniem umowy również okazało się, że nie ma jeszcze potwierdzenia uiszczenia akcyzy. Dlatego wycofalismy się z podpisania umowy. Straciliśmy nerwy, zadatek i czas.

Jacek

Tak jak poprzednicy piszą, nie opłacają akcyzy! Nie dajcie się nabrać na formułkę,,akcyza opłacona a my doslemy potwierdzenie " . Kłamstwo!

Sprzedają też auta na Jedlickiej 92 w Zgierzu. Oczywiście po kupnie auta problemy z akcyzą!

@Marek

A nie można było tego jakoś sprawdzić przy zakupie?

@Jolanta

Pani zapewnia że akcyzą jest opłacona. Trzeba by dzwonić do urzędu skarbowego w Nowym Sączu, ale to może potrwać kilka dni zanim zaksięguja wpłatę. Niestety nie zaksięguja bo jest złożony wniosek ale nie jest oplacony i tak właściciele zwodzą. Jak to się mówi mądry Polak po szkodzie. Dlatego ostrzegam tutaj innych by nie dali się wpuścić w maliny i nie wierzyć w żadne ich słowo.

Aaa

Cofają liczniki!!!

Rafał

Pani która sprzedaje zaniża cenę na fakturze dla swojej korzyści . Nie płaci akcyzy , mówiąc że doślę potwierdzenie na meila. Gdy podejmuje próbę kontaktu to nie odbiera telefonu . Nie polecam ! Najgorszy komis na jaki trafiłam .

@Rafał

I jak rozwiązałeś problem z akcyza? Bo mi w urzędzie skarbowym mówią że, sam nie mogę jej zapłacić, musi ona ja zapłacić. Ale ta oszustka ma to gdzieś, i jestem w d...

@Akcyza

A dlaczego sam nie możesz? O co im chodzi?

AKCYZA

Jak rozwiązać problem z akcyza, jeżeli ona nie chce zapłacić? W urzędzie skarbowym powiedzieli mi, że ja sam nie mogę tego opłacić, musi to zrobić ona.

Zdzisław
@AKCYZA

Najlepiej sprawę zgłosić tam gdzie powinno bo najwidoczniej pani utrzymuje się z(usunięte przez administratora)

Kkkkk

Pani mówi że cło opłacone, co się okazuje że to kłamstwo. Wmawia że papiery przyśle na e-mail. NIEUCZCIWA FIRMA!! Ostrzegam przed robieniem z nimi interesów

Kia
@Kkkkk

Zgadzam się całkowicie! Nie wierzcie w ani jedno słowo i obiecanki typu, wszystko opłacone a ja doślę na meila. Strzeżcie się przed Nimi bo to(usunięte przez administratora)! Nic nie opłacają

Kia

Ta pani (usunięte przez administratora) ludzi na pieniądze!!!! Nie polecam