Opinie o Fine-Bud Andrzej Maślak w Zagórz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Fine-Bud Andrzej Maślak. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Fine-Bud Andrzej Maślak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fine-Bud Andrzej Maślak w Zagórz

klient

Niestety nie polecam. Byliśmy umówieni z owym Panem PONAD ROK na usługi budowlane. Podczas gdy zbliżał się zaplanowany termin, próbowaliśmy się kilkukrotnie dodzwonić aby ustalić szczegóły oraz konkretną datę wykonania usługi. Po setnych próbach kontaktu zwątpiliśmy, żadnego odzewu od Pana Andrzeja. Nie raczył nawet odpisać na sms'a. Należy również podkreślić, że około dwa miesiące przed pracą zapewniał nas, że wykona u nas robotę. Czy to jest szacunek do klienta? Jeżeli jednak zrezygnował z wykonania u nas usług, miło byłoby o tym fakcie poinformować. Tym bardziej, że w sezonie ciężko jest znaleźć dobrego fachowca. Z takim podejściem do klienta, daleko Pan nie zajdzie. Kompletny brak profesjonalizmu. Odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o Fine-Bud Andrzej Maślak - Zagórz

Fine-Bud Andrzej Maślak