Opinie o Bar U Basi Magdalena Hamerla-Zimmerman w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Bar U Basi Magdalena Hamerla-Zimmerman. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Bar U Basi Magdalena Hamerla-Zimmerman o rekrutacji.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bar U Basi Magdalena Hamerla-Zimmerman w Częstochowa

Anna Nowy wpis

Dzień dobry. szukam pracy jako pomoc kuchenna. jest tu może ktoś kto pomagał w Barze przy Rocha? Myślę by do niego również zanieść CV, bo będę niedługo roznosić. Jakie są szanse na umowę o pracę już na początku?

Moi Drodzy sezon zbliża się wielkimi krokami i chciałabym złożyć tu cv na stanowisko kelnerki, czy bar zatrudnia w ogóle pracowników, czy raczej prowadzą go jedynie właścicielki? Wiem, że takie pytania już padły, ale jeśli ktoś z was pracuje tutaj, proszę o odpowiedź:) Widziałam, że lokal dostał nagrodę w plebiscycie orłów gastronomii, i to zwróciło moją uwagę.

ED Nowy wpis

Bylam na obiedzie w sobote i jestem rozczarowana. Zamowilam rolade z kluskami i surowka. Porcja jaka dostalam to chyba kpina, rolada i w sosie plywajace 5 klusek, doslownie 5. Ceny w tym barze sa astronomiczne.nie polecam nikomu. Przyjechalam z drugiego konca Polski i jestem w szoku. Ceny w moim miescie w podobnych lokalach a nawet moge stwierdzic ze lepszych sa o polowe nizsze. Mysle ze ta Pani winduje ceny pod pielgrzymow odwiedzajacych CZestochowe.

Marta Nowy wpis

hej, czy Bra jest działalnością rodzinną? albo czy pracuje tu stały zespół? dwie Panie także interesowały się pracą ale bez odzewu. ja tylko na razie przeglądam Częstochowę ale też się barem zaciekawiłam. prócz podstawy są tu jakieś napiwki? zadowoleni klienci bywają hojni? :D

Firma Bar U Basi Magdalena Hamerla-Zimmerman poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Byliśmy wiele razy przeważnie w niedziele i nic nie można zarzucić złego.Jedzenie świeże, duży wybór i ceny dostępne.Ten co źle pisze ma coś nie tak pod kopułą! A jak ceny nie pasują, to dołączyć do wolontariuszy, tam dają za darmo.Jak się nie ma miedzi,to się w domu siedzi!

Halina

Też jestem ciekawa warunków pracy. Jeśli jedzenie jest słabe, to może warto się zgłosić do pracy tam i zmienić coś na plus na kuchni? Wierze, że byłabym do tego zdolna! Wiecie może ile można tam zarobić i czy załoga jest w porządku?

Magdalena

Wypowie się ktoś na temat warunków pracy albo zarobków na kuchni? Bo to nie jest dobre miejsce do narzekania na kotlety albo stary tłuszcz :D To forum dla pracowników.

Nie polecam. Po posiłku mieliśmy wrażenie ., rozdęcia" , może to stary tłuszcz?

@Gość

Brak slow ... co do firmy... fenomen "elita""smietanka" tam jada????????????????????????

Cd. Schabowy przeslony , Mieso jak Cholewka z cienkeiego obuwia letniego ... w 90 % smierdzaca... mozna by pisac i pisac . Najdziwniejsza akcja brak palcenoa karta oraz i ceny kosmos co Do Jakosci. Fakt w niedziele sa okolo 4-5 dan wymyslonych na ten niedzielny obiad. AGRARULUJE SMIETANCE CZESTOCHOWSKIECH SMAKOW ORAZ ROZRZUTNOŚCI CO DO JAKOSCI.:) nie polecam .

Zupy odgrzewane w mikrofalach :) smiech na sali!!!podobno smietanka czestochowska sie tam jada !!! Fakt jadam tam Od 4 ech lat nie naleze do smietanki ale z polecenia dostalem Namiary , ze jedzenie kosmos!!! Wracajac do odgrzewanych zup w mirofakach !!! Wartosci po falach w puszce mikrofali zupy maja na minusie... ciagle jedzac od 4 ech lat obserowalem zapal kupowania jedzenia !!!! Feneomen !!! W zupach wszystko z wyjatkiem Rosolu ktory od miesiaca 2 och jest dragedia tzw. Wodzianka ... fenomen , ze nadal "elita""smietanka "tak Kupuje ... mieso mielone tzw. Mielony wyglada dragocznie i Smierdzi okropnie moj pies zjadl kawalek A reszta czyli 3/4 do kibla doslownie. Ceny kosmos . Strategia firmy na bogatych sie dorobie... fakt , ze czasami owa Pani da w gratisie cos z wypiekow domowych do niedzielnych obiadow ... nie polecam cena nie adekawatna do Jakosci !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Bar U Basi Magdalena Hamerla-Zimmerman - Częstochowa

Bar U Basi Magdalena Hamerla-Zimmerman
  • Św. Rocha 132