Opinie o Robert Wcisło P.P.H.U. Drewdom w Pątnów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Robert Wcisło P.P.H.U. Drewdom. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Robert Wcisło P.P.H.U. Drewdom o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Robert Wcisło P.P.H.U. Drewdom w Pątnów

Izabela

Pojawiły się tutaj głosy, że ta firma jest nieterminowa. Jestem ciekawa czemu tak się dzieje - za dużo biorą zleceń, czy jak? Poza tym jak aktualnie to wygląda? Może teraz już trzymają się terminów?

@Izabela

Firma jest nieterminowa nierzetelna a jakość ich usług jest tak kiepska ze z miła chęcią wyśle zdjęcia drzwi po roku użytkowania gdzie nie ma to nic wspólnego z codziennym użytkowaniem gdyż uszkodzenia Powstają w miejscu gdzie nie ma nic wspólnego z ich codziennym użytkowaniu

Irena
@Niezadowolony

A gdzie ewentualnie to zdjęcie można zobaczyć? Jakiś dysk google może i link?

Klient Nowy wpis
@Izabela

Szczerze odradzam. Kłamstwa, nieterminowość - kilka miesięcy, piękne zapewnienia oderwane od rzeczywistości, absurdalne argumenty wyjaśniające dlaczego termin montażu piąty już raz jest opóźniony, brak możliwości kontaktu telefonicznego, dostawa na raty, wadliwy montaż, niekompletność dostawy - tak to wyglądało w moim przypadku.

Irena Nowy wpis
@Klient

No jeśli faktycznie tak wyszło to pewnie nerwów szło się najeść ale jak to ostatecznie się zakończyło? Na czym stanęło?

Klient Nowy wpis
@Irena

Zakończyło się wadliwym montażem i niekompletnym do dnia dzisiejszego oraz zachowaną dokumentacją ze współpracy (wiadomości sms, etc). Czy Pani wątpliwości rozstały rozwiane? Czy mogę jeszcze jakoś pomóc?

Klint Nowy wpis

Szczerze odradzam i przestrzegam przed zakupem drzwi u Pana Roberta. Nie ma słów które są w stanie opisać jakość współpracy i postawę Pana Roberta. Kłamstwa, notoryczne przeciąganie terminu, absurdalne argumenty. Niezależnie od stanowiska i próśb klienta ma się wrażenie że nic nie dociera. Nadto proszę nie liczyć na rozmowę telefoniczna - jest możliwa co najwyżej raz czyli przed złożeniem zamówienia i wpłatą zaliczki. W moim przypadku zakończyło się kilkumiesięcznym opóźnieniem, dostawą na raty i wadliwym montażem. Nie dajcie się skusić i wpłacić zaliczkę gdyż wówczas Pan Robert trzyma Was w garści. Co później?...mieszkacie bez drzwi i co kilka dni jesteście w Pątnowie aby posłuchać że tym razem to już na pewno montaż będzie w kolejnym tygodniu.

Niezadowolony

Nie polecam firmy Pana Wcisło pseudo firma pod nazwą drewdom. Facet robi drzwi na zamówienie. Wszystko jest ok do czasu wizyty u Pana w jego firmie gdzie ustalacie szczegóły zostawiacie zaliczkę a potem? No właśnie zaczyna się jazda. Milion telefonów żeby Wielmożny pan przyjechał zrobić wymiary drzwi bo sam od siebie nic. Ok. Po długiej batalii przyjechał. Zrobił swoje powierzył i pytam ile czasu bo zależy nam na terminie gdyz trzeba planować pracę wykończeniowe. Pan Robert mówi max 1mc. Albo jego rytm życia jest zacofany albo on powinien się nauczyć matematyki. (usunięte przez administratora) drzwi zamiast mc przyjechały po 6mc. To była walka i bicie się ze sobą. Tel nie odbiera a jak odbierze to zawsze ma wytłumaczenie że pracownicy chorzy że ma zaległe prace że nasza jest w ustawionej kolejce tyle że człowiek sam się wpieprzyl w kłamstwo bo akurat tak się złożyło że moja koleżanka zaczęła budowę później i tez duzo później poszła do niego o drzwi ale zrobił wcześniej a tłumaczył się tym że ona miała pilna potrzebę dlatego tak zrobił i przepraszał. Co z tego jak potem się okazało że nie tylko my zostaliśmy tak wpier... on każdego kłamie. A żeby raczył tel odebrać to graniczy z cudem. Tłumaczy że w pracy nie słyszy (ciekawe tłumaczenie skoro od mc nie odbiera) ciekawe jak żoną dzwoni do niego albo znajomy czy też nie słyszy. Rozumiem skoro nie odbiera bo niby nie słyszy tel od kilku tyg to ciężko raczył oddzwonić? Co do jakości. No tak w pośpiechu bo już został wręcz zmuszony to polerka drzwi na poziomie amatora. Same hologramy i mszy przy świetle diodowym. Nie polecam i nigdy nie polecę tej firmy. Nie wywiązuje się z terminów z umowy i tel nie odbiera. Brak poszanowania. Jedynie co mu dobrze wychodzi to klamanie.

Zadowoly
@Niezadowolony

Również czekaliśmy ponad wyznaczony termin ale współpraca układała się dobrze. Pan Robert udzielił nam fachowej porady wykazując się duża wiedzą w dziedzinie wykończenia wnętrz. Drzwi bardzo dobrej jakości. Jako całokształt - polecam.

Zadowolony

To po co tam zamawiałeś

@Zadowolony

Twój komentarz świadczy o twoim kiepskim humorze i niskim ego albo jesteś właścicielem tej firmy bądź pracownikiem . Czytaj ze zrozumieniem dopiero wypowiadaj się na temat. Dałem zaliczkę sporą więc i dostałem słowna gwarancje wiec twoje pytanie po co zamawiałem jest nie na miejscu a poza tym mogę ci wysłać jak wyglądają drzwi po roku skoro taki mądry jesteś zadowolony i zobaczymy twoja minę jak będą u ciebie wyglądały

Zostaw merytoryczną opinię o Robert Wcisło P.P.H.U. Drewdom - Pątnów

Robert Wcisło P.P.H.U. Drewdom