Opinie o Nsi Nowoczesne Systemy Instalacyjne Michał Kinor w Tarnowskie Góry

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Nsi Nowoczesne Systemy Instalacyjne Michał Kinor. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nsi Nowoczesne Systemy Instalacyjne Michał Kinor o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nsi Nowoczesne Systemy Instalacyjne Michał Kinor w Tarnowskie Góry

podwykonawca

omijać szerokim łukiem (usunięte przez administratora) nie płacą za dostarczony materiał KINIOR nie odbiera telefonów

Grzegorz
@Krzys

Radzę uważać, ludzie pracowali firma upadła i zostali Bez wyplaty po 3 miesiące….. No niestety porażka…. Pierwszy raz spotkałem się z taka firma unikać szerokim łukiem…. Przypominam ze każdy ma rodziny i pracuje po to by zarobić i było go stać na życie lecz w tej firmie tylko się napracujecie i nic nie zarobisz… mam nadzieje ze pracodawca poniesie konsekwencje za (usunięte przez administratora) ludzi i wiele innych firm…..

Mam nadzieję, że się unormowało już wszystko i płacą normalnie. Chociaż jak wyszukałem firmę żeby ofertom się przyjrzeć to mi pokazuje że jest tymczasowo zamknięta. Wiadomo, czy to prawda i do kiedy? Miałem pytać o pracę jako pracownik budowlany, ale jak tak no to trudno

podwykonawca

Agnieszka
@podwykonawca

No jeśli z tym niepłaceniem to prawda to niefajnie z ich strony. Jak w takim razie to egzekwujecie Państwo od nich?

Dostawca
@podwykonawca

Niestety to prawda!!! sam nie potrafię się doprosić o zapłatę za fakturę!!!! dzisiaj to już 8 tygodni po terminie !!!!

@podwykonawca

Zgadza się nie wypłacił pracownikom za przepracowane godziny czekają już 3 miesiąc i papieru w też nie idzie odzyskać

Ilona

Z tego co widzę tutaj to ta sytuacja się ciągnie już jakiś czas z tymi wynagrodzeniami. Masz na myśli jakąś kase z nadgodzin czy podstawy też nie dostali? Widziałam nizej info o jakieś sprawie w sądzie, ciekawe czy to coś dało...

Krzys Nowy wpis
@podwykonawca

Jak widać co raz więcej (usunięte przez administratora) wszystko jest w porządku do czasu rozliczenia za pracę czy materiał. Radzę uważać

Honorata Nowy wpis

I co, udało się odzyskać pieniądze? A jaki jest powód niewypłacenia pieniędzy przez niego, firma ma mało zleceń i upada? Zastanawiam się, bo żadnych ofert pracy do nich też w necie znaleźć nie mogę...

Grzegorz Nowy wpis
@Krzys

Adam145

Pracodawca szuka osób przez które jest w stanie zarobić . Do tego jest nie wiarygodny i nie wypłacalny . W życiu nie spotkałem tak fatalnego pracodawcy jeżeli chodzi o właściciela firmy .

Hanna
@Adam145

HM.. Opinia, że pracodawca jest niewypłacalny jest dosyć mocna. Próbowałeś to może z nim wyjaśnić? Sytuacja z niewypłaceniem wynagrodzenia była cykliczna?

Czarny trwa nawet nie chce się
@Hanna

Tak mi zalega od marca kiedy weszła pandemia czyli marzec kwiecień i maj koło 3000zl bo jak twierdzil mu nie płacą sprawa w sadzie

Beata
@Czarny trwa nawet nie chce się

To straszne, że jednak trzeba spotkać się w sądzie, żeby odzyskać swoje pieniądze. Nie dało się porozumieć jakoś?

Patryk

Dokładnie tak kolego….

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Nsi Nowoczesne Systemy Instalacyjne Michał Kinor spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Konstruktor
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Dawid

Czy firma wymaga prawa jazdy ?

powyższe opinie są nieprwdziwe, pewnie pan M prosił kolegów aby napisali coś miłego...w skrócie : niska płaca, wypłata zawsze nie na czas zła atmosfera ( spowodowana fochami pan M ) szef udaje bosa co się zna na wszystkim i wszystkich a potem się okazuje jaka ma błyskotliwą wiedzę. Jeżeli szukasz firmy z potencjałem, szacunkiem, i godnymi pieniędzmi to niesyty to nie ta firma. Nie polecam nawet wrogowi ! udaje bosa a słoma z butów wychodzi.

Jestem zadowolony z pracy w firmie NSI. Dobre warunki pracy, atrakcyjne wynagrodzenie, ciągły rozwój na wysokim poziomie oraz przyjazna atmosfera. Pracodawca jest osobą wymagającą ale jednocześnie wyrozumiałą. Polecam!

Wieloletni pracownik

Solidny i uczciwy pracodawca. Mimo problemów i niesubordynacji większości pracowników wypłaty wypłacane regularnie oraz co do grosza. Wysokie stawki, profesjonalne narzędzia i sprzęt oraz miła atmosfera sprawia, że praca w firmie pana Michała do dobry wybór!

Krzysztof 1986

Bardzo rzetelna solidna i godna polecenia Firma o wysokich standardach Polecam jak najbardziej jeżeli chodzi o prace remontowe budowlane i instalacyjne

Kinor oszust

firma nie ma stabilności finansowej wypłaty nie są nigdy wypłacane na czas zawsze jest opóźnienie tydzień dwa , szuka frajerów do pracy oferując duze pieniadze a jak przychodzi wypłata daje o 4-5 zł mniej niż obiecywał. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: stabilność finansowa

Zostaw merytoryczną opinię o Nsi Nowoczesne Systemy Instalacyjne Michał Kinor - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Nsi Nowoczesne Systemy Instalacyjne Michał Kinor?

Zobacz opinie na temat firmy Nsi Nowoczesne Systemy Instalacyjne Michał Kinor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nsi Nowoczesne Systemy Instalacyjne Michał Kinor?

Nsi Nowoczesne Systemy Instalacyjne Michał Kinor
  • Wincentego Janasa 15D