counter
3 2 10 5 1
Anonim Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Dlaczego sa usuwane złe opinie o tej firmie i pracodawcy? Niech Ci co by chcieli dowiedzieć się cokolwiek mają szanse by się nie wpakowac w cos co by nie chcieli.

Ania Nowy wpis

@Anonim a poza nim jak oceniasz to miejsce? Dobrze w miarę się pracuje? Są jasne warunki?

Anonim Nowy wpis

Marcin Pietrzak jako pracodawca to (usunięte przez administratora) chachmęt i tyran

Tak1Nie
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 75 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w Pphu Ew-Mar Marcin Pietrzak? Można dołączyć rodzinę?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Mirek

@Anonim No i to jest ten problem, że nie wiemy jak pracuje dobry pracownik. Ja polecam to miejsce.

Roberto

Firma ma dobre opinie w internecie a pracodawcą jest dobrym ale dla dobrych pracowników!

TakNie1
Anonim
@Roberto

A co według Pana znaczy " dobry pracownik"?

Anonim

Poprostu ta firma tragedia. Jeśli chcecie tam pracować to przyszykujcie się że będziecie robić za murzynów i za śmieszne pieniądze. A sam pracodawca to porażka. (usunięte przez administratora)

Karol

Czy firma normalnie działa? Jaki jest powód, że zupełnie nikt tu nie zagląda?

TakNie

Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w firmie Pphu Ew-Mar Marcin Pietrzak w miejscowości Łódź, bo jeszcze nie ma żadnej opinii i nie wiadomo jak wygląda praca u nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Pphu Ew-Mar Marcin Pietrzak - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

3/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad