Opinie o Pagma-Bud Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pagma-Bud Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Pagma-Bud Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pagma-Bud Sp. z o.o. w Łódź

soten86 Nowy wpis

może i wypłacalni ale płacą 20zł/h fachowcowi od ciężkiej budowlanki gdzie inny zatrudniony do zamiatania ma też taką stawkę i ostrzegam za piątki płacą dopiero w przyszły piątek zawsze dniówka do tyłu o tym nie informują od pierwszego dnia pracy

Projektant Nowy wpis

Polecam współpracę z firmą, bardzo fajne kierownictwo. PJ

M Nowy wpis

To są (usunięte przez administratora) wyłudzają podatek VAT z lewych faktur

Krystyna Nowy wpis
@M

a te faktury to w jaki sposob wystawiaja, jakims innym znajomym firmom? wiesz to wszystko bo tam pracowales i miales wgllad w te faktury ? powiadomiles US ?

Van Kenobi

Nigdy nie spotkałem się z tak z bulwersującym zachowaniem ingnorancją i słownictwem ze strony kierownika budowy. Nie wiem czy osoba ma chorobę dwubiegunową czy po prostu jest prostakiem, albo człowiek ma chorobę dwubiegunową lub go wszystko przerasta. Nie godzi się podwaładnych nazywać (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) tym bardziej że nie ma się powodu ani podstaw do korzystania z tak obrzydliwych słów w stosunku do jakiegokolwiek pracownika. Z tym wykształceniem i "inteligencją" tak się nie zachowuje. Nigdy nikt tak mnie nie obraził, nawet bandyta. Co do wiedzy i praktyki też mam swoje zdanie. Ludzie nie chcą z nim współpracować ze względu na te zmiany nastrojów..Raz dr. Jekyl raz mr. Hyde... Nie powinno się takich ludzi stawiać na takich stanowiskach. Mowa o niby mgr.inż Tomaszu Kartasińskim. Ja i nie tylko ja mamy mu ochtoę dać klapsa w zęby za jego haniebne zachowanie. Menelowi nie powiedział bym tak jak on potrafi powiedzieć do podwładnego....Zróbcie coś z gościem bo ktoś nie wytrzyma i będzie zadyma

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Pagma-Bud Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kanclerz

Serdecznie polecam tą firmę przyszłym pracownikom. Firma solidna i wyplacalna!!! Nigdy przez cały okres zatrudnienia ok5lat nie było problemu z pieniążkami Kierownictwo,brygadzisci oraz Szef Wyrozumiali i pomocni. Polecam z całego serca.....

Zostaw merytoryczną opinię o Pagma-Bud Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Pagma-Bud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pagma-Bud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pagma-Bud Sp. z o.o.?

Pagma-Bud Sp. z o.o.
  • Wólczańska 128/134