Opinie o Firma Handlowa Gmto Joanna Wapińska w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Firma Handlowa Gmto Joanna Wapińska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firma Handlowa Gmto Joanna Wapińska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowa Gmto Joanna Wapińska w Rzeszów

Witam, w związku z tym, że pojawiły się wątpliwości co do niektórych z opinii, jakie były tu wystawiane, to moglibyście jeszcze raz doprecyzować formę umowy dla magazyniera? Ktoś zasugerował ze jej nie ma i nikt już się do tego nie odniósł a mnie w jednej z ofert pokazywała się ta o prace. jak wiec jest z tym ostatecznie? I po jakim czasie można dostać te na nieokreślony?

Joanna Wapińska - własciciel Nowy wpis

Dzień dobry Dziękuje za wiadomość, bardzo mi miło ,że Pan pyta i szuka wiartygodnych źródeł informacji. Odnosnie opinii , które dotyczą zatrudnienia na niepełny etat , bądz braku umowy potraktowałabym to w kategori pomówienia a nie wiarygodnych informacji. Niestety osoba udostepniajaca komentarz nie byla juz na tyle odważna , aby podpisac się z imienia i nazwiska.Szczerze nie wiem czy było,to napisane dla żartu czy zawiści. Komentarze nie sa w żaden spoób weryfikowane i działa to na zasadzie - papier przyjmie wszystko. Moja firma istnieje na rynku od 2012 roku , pracowników zatrudniamy od 2016, praca zawsze była na pełny etat , na przestrzeni lat wszyscy pracownicy mieli podpisane umowy o pracę, bądz umowę zlecenie,są to indywidualne sprawy uzgadniane jednostkowo poparte wewnętrznymi decyzjami firmy. Z uwagi na charakter wykonywanych zajęć praca jest jednozmianowa, od poniedziałku do piątku. Najwięcej dzieje sie w godzinach porannych i wczesno popołudniowych , do momentu przyjadu kurierów po odbiór paczek . W razie pytań pozostaję do dyspozycji .

@Joanna Wapińska - własciciel

Czy w związku z tym, że najwięcej dzieje się rano, może się zdarzyć ze w późniejszych godzinach już „nie będzie pracy”? jak wtedy pracownik mógłby być z tego rozliczany? Chyba ze zawsze cos się znajdzie? Czy występują nadgodziny?

Joanna Wapińska Nowy wpis

Dzień dobry Dziękuję za pytanie , na temat trzeba spojrzeć nieco szerzej . Elementy pracy, które były poruszane to juz efekt końcowy , aby przejśc do tego etapu należy : -przyjąc dostawy towaru -rozłożyć towar na magazynie -rozplanować przestrzeń magazynową -sprawdzać stany magazynowe -współpracować z innymi działami -utrzymywać czystość na stanowisku pracy Nadgodziny sporadycznie - okres świąteczny.

Górnik

Słaba praca, ciężka, nieopłacalna. Umowa na 1/8 etatu i najniższa krajowa... Urlop? Zapomnij.

Edyta
@Górnik

Ale przy tej 1/8 to pracujesz ile? Chodzi o to, że na cały etat, a umowa opiewa na mniej? :0

Górnik
@Edyta

Robisz normalnie cały dzień ale umowę masz na 1/8. A i unikaj pracodawców i pracowników pokroju tego przygłupa powyżej co coś nabazgrał - tego Heńka.

@Górnik

Ludzie zgadzają się podpisać umowę tylko na część etatu a pracować normalnie? Pieniądze też rozumiem nie w całości na konto? Nadal tak jest?

Bartek
@Górnik

Przecież to jest jakaś ściema ! Nigdy w firmie GMTO nie było żadnych umów na 1/8 etatu. Od początku istnienia firmy tylko pełny etat ewentualnie studenci na Umowę zlecenie bo bardziej im się to opłaca bo dostaja wszystko na rękę. Nie wiem o co chodzi z takim pisaniem oszczerstw to powinno być karalne !!!

@Bartek

No może 1 / 8 etatu wygląda na dość mało godzin w tygodniu. Ale co z uwzględnieniem normalnej umowy z chociażby 1 / 2? Czemu tylko na pełen etat można tylko pracować? co z jakaś elastycznością?

Joanna Wapińska - własciciel
@Górnik

Dzień dobry Informuje ,że zamieszczony komentarz poświadcza nieprawde i został zgłoszony do administratora w celu usunięcia , oraz działania na szkode firmy. Przedstawiane oferty zawsze są na pełen etat z poszanowaniem wszelkich praw pracowniczych . To skandal ,że brak tu jakielkolwiek weryfikacji odnosnie osób udzieljacych się na temat firm ,

Joanna Wapińska - własciciel Nowy wpis

Dzień dobry Dziekuje za wiadomość , proszę o przybliżenie tematu odnosnie elastyczności , chętnie skorzystamy ze świeżego spojrzenia na temat elastycznego zatrudnienia, choć w naszej branży musimy trzymac sie konkretnych procedur. Priorytet to paczki dostarczone jak najszybciej do klienta , starannie przygotowane i spakowane ,o danej godzinie muszą czekac na odbiór przez poszczególnych kurierów.

Jaki dress code obowiązuje w Firma Handlowa Gmto Joanna Wapińska?

Co do tych umów, o których wspominano to fatycznie mam teraz przed sobą niedawną ofertę na obsługę klienta. W niej akurat także wpisana została umowa zlecenie. Z czego to wynika? w biurze jaka jest atmosfera i czy zarobki 3,900 zł to już tak maksymalnie? To teraz po nowym roku ile wyniosą?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Firma Handlowa Gmto Joanna Wapińska kandydat na stanowisko OBSŁUGA KLIENTA ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
Hanna

Orientujecie się, jak często szukają magazynierów? Są rotacje na tym stanowisku? Znalazłam stare ogłoszenie sprzed kilku miesięcy i tam napisane było, że praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku, co bardzo by mi odpowiadało... Tylko wiecie może jeszcze w jakich godzinach? I czy kobieta też miałaby szansę się dostać? I od czego zależy, czy się ma umowę o pracę, czy zleceniówkę?

Nie
@Hanna

praca na czarno

Jolanta

ile naprawde zarabia sprzedawca internetowy w Gmto ? w aktualnym ogloszeniu jest ze od 3010 brutto, no ale ile dokladnie to jest ? czy warunki pracy napiszecie ze sa w porzadku, sa zapewnione jakies warunki socjalne?

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowa Gmto Joanna Wapińska - Rzeszów

• Jak się pracuje w Firma Handlowa Gmto Joanna Wapińska?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowa Gmto Joanna Wapińska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Firma Handlowa Gmto Joanna Wapińska
  • Hanasiewicza 10