Opinie o Mk-Bud Firma Ogólnobudowlana Michał Kozieł w Ustroń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mk-Bud Firma Ogólnobudowlana Michał Kozieł. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Mk-Bud Firma Ogólnobudowlana Michał Kozieł o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mk-Bud Firma Ogólnobudowlana Michał Kozieł w Ustroń

Teofil W Nowy wpis

Moja opinia jest negatywna.

Nieznajomy

Witam! Szukasz pracy, chcesz sobie dorobić? To nie jest miejsce dla ciebie ! Stawka na *CZARNO*: 14-17zł na godz. (do ręki). Na goły rzut oka wydawałoby się wszystko fajnie, pięknie, ale dokładnie, wydawałoby się, gdyż po pierwszym dniu wszystko było już jasne.. Pan Michał jest zwykłym oszustem i „borokiem”. Wyzyskuje młodych na czarno, gdyż cała stała ekipa leci w ch.. na jego zlecenie, byleby cię wykończyć, zniszczyć, iż pracujesz za czterech. Kiedy to się uda to pozostaje wziąć kolejną „ofiarę” i tak w kółko.. Dogadana stawka to też bzdura, gdyż kiedy przychodzi pora na wypłatę, z Panem Michałem nie idzie się spotkać, przestawia ją z dnia na dzień. Kiedy już przyjedziesz po swoje pieniądze, samochód owego oponenta stoi przed domem, lecz jego osobiście „nie zastaniesz” i jak największa (usunięte przez administratora) wystawia swoją mamę ze śmieszną stawką 10zł/1godz. Zachowanie tego typu tylko świadczy jak „rzetelny” jest Pan Michał w swojej pracy.. (szkoda słów), sam byłem świadkiem jakiej fuszerki dokonuje. Pokazuje też jakim borokiem jest, iż musiał zabrać młodemu 4zł od godziny. Jeżeli masz wątpliwości co do mojego komentarza to sprawdź resztę opinii, są one napisane przez znajomych i rodzinę Pana Michała (daje to trochę do myślenia), co idzie samemu zweryfikować. ???? Nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Mk-Bud Firma Ogólnobudowlana Michał Kozieł - Ustroń

• Jak się pracuje w Mk-Bud Firma Ogólnobudowlana Michał Kozieł?

Zobacz opinie na temat firmy Mk-Bud Firma Ogólnobudowlana Michał Kozieł tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Mk-Bud Firma Ogólnobudowlana Michał Kozieł
  • Lipowska 21