Supermarket LINDAL Sp.zo.o

Opinie o Supermarket LINDAL Sp.zo.o

ass

na poczatek umowa zlecenie.niby na miesiac ale jak sie nie spodobasz kierownikom to po kilku dniach wypad razem z umowa ktora ci wrecza w ostatnim dniu.pozniej najnizsze wynagrodzenie.najgorsze w tym wszystkim to ze robota zrobiona a oni nadal chca by cos robic ale co??????????/wymyslaja wtedy 6 razy dziennie zamiatanie podlogi lub przestawianie z miejsca na miejsce towar ha ha ha glupota prezesostwa :)))))))) pffffffffffffffffffffff bo stac nie wolno

Zostaw opinię o Supermarket LINDAL Sp.zo.o - Piotrków Trybunalski

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Supermarket LINDAL Sp.zo.o