Prywatny Dom Opieki Pomocna Dłoń Izabela Uchto w Katowice

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Prywatny Dom Opieki Pomocna Dłoń Izabela Uchto w Katowice

Czy w Prywatny Dom Opieki Pomocna Dłoń Izabela Uchto w Katowice pracuje się na open space?

Joanna Nowy wpis

Polecam z czystym sumieniem. Miła atmosfera, fachowa obsługa. Moja mama czuła się jak w najlepszym sanatorium. Wróciła w dobrej kondycji. Dziękuję za opiekę całemu fachowemu personelowi.

Czy w Prywatny Dom Opieki Pomocna Dłoń Izabela Uchto w Katowice zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Polecam ten dom opieki za domową atmosferę oraz zaangażowanie personelu w opiece nad pensjonariuszami. Dom jak i podopieczni jest czysty , pachnący. Pozytywnie oceniam podejście personelu do podopiecznych. W okresie pandemii COVID 19 Mieszkańcy byli dobrze chronieni przed wirusem.

Ola Nowy wpis
@Ewa

W czasie pandemii wizyty są niemożliwe. Skąd zatem Pani wie, że w ośrodku pacjenci są zadbani, a dom czysty i pachnący?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Prywatny Dom Opieki Pomocna Dłoń Izabela Uchto w Katowice? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
M.Oleksiak

Polecam ten dom za miłą, domową atmosferę. Dom jest kameralny, czysty zadbany. Dzięki zaangażowaniu całego personelu i pani kierowniczki pensjonariusze mają zapewnioną fachową opiekę ,pielęgniarską i medyczną , a także zajęcia rehabilitacyjne. Posiłki są smaczne chwalone przez pensjonariuszy.. Godnym polecenia jest fakt,, że w dobie pandemii coronowirusa nikt z podopiecznych i personelu nie zachorował na tą niebezpieczną chorobę.

Dom Opieki Pomocna Dlon

Mogę z czystym sumieniem polecić ten Dom. Długo poszukiwałem właściwego miejsca dla mojej mamy. Odwiedziłem wiele placówek ale urzekł mnie z wielu powodów. Podczas pierwszej wizyty (a była niezapowiedziana) zostałem bardzo serdecznie przyjęty przez personel, zastałem czysty i pachnący dom (nie było i nie ma tam charakterystycznego zapachu, który pojawiał się w wielu innych placówkach, które oglądałem), zadowolonych mieszkańców. Jedna z podopiecznych, z którą miałem okazję rozmawiać, bardzo zachwalała opiekę w tym domu i to też utwierdziło mnie w przekonaniu, iż dobrze trafiłem. Po prawie roku pobytu mojej mamy cieszę się, że dokonałem takiego wyboru. Zawsze byla zadowolona znajomości z innymi mieszkańcami i bardzo chwali sobie opiekę oraz posiłki

Zostaw merytoryczną opinię o Prywatny Dom Opieki Pomocna Dłoń Izabela Uchto w Katowice - Katowice

Prywatny Dom Opieki Pomocna Dłoń Izabela Uchto w Katowice