Opinie o Mebellab Meble Na Wymiar Magdalena Ostrowska w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Mebellab Meble Na Wymiar Magdalena Ostrowska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Mebellab Meble Na Wymiar Magdalena Ostrowska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mebellab Meble Na Wymiar Magdalena Ostrowska w Dąbrowa Górnicza

Justyna i Przemek Nowy wpis

Wykonanie mebli- perfekcja.Daleko wykraczające poza standardowe działanie p. Aleksandra- za co bardzo dziękuję! Fachowa wiedza i doradztwo a oprócz tego duże zaangażowanie. Ceny bardzo wporzadku! Polecam!

Michał Ornowski Nowy wpis

Celem naszej współpracy była zmiana aranżacji pomieszczeń mieszkalnych , od momentu projektu po wykonanie. Współpraca z firmą I Panem Aleksandrem od samego początku na ogromny plus. Remont jak i meble wykonane perfekcyjnie i terminowo. Ceny adekwatne do jakości- także polecam wszystkim.

Marta i Macel K. Nowy wpis

Firma Mebellab wykonała nasze duże zlecenie perfekcyjnie, solidnie i co w obecnym czasie niespotykane terminowo. Perfekcja ,sumienność , i przeogromne doswiadczenie Pana Aleksandra oraz kultura w kontaktach dawalo mi pewność ,ze wybralam najwłaściwszą firmę. Wysoka jakość wykonania mebli, dbałość o kazdy detal oraz perfekcyjna obsługa powodują iż niewątpliwie jest to firma godna rekomendacji.

Karolina W. Nowy wpis

Firma okazała się być strzałem w dziesiątkę. Kuchnia jest przepiękna. Reszta pomieszczeń również. Pan Aleksander pomógł zaprojektować nam nasze mieszkanko - ponieważ nie mielismy projektanta.. wszystko z gustem i według naszych oczekiwań. Szczerze polecamy firmę Dziękujemy :)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Mebellab Meble Na Wymiar Magdalena Ostrowska? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Agnieszka P.

Meble wykonane - I klasa:) jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem firmy - to ja polecam z czystym sumieniem- stały kontakt - podpowiadanie szeregu rozwiązań- i kontakt nawet po skończonym remoncie i meblach:) polecam

Dariusz R.

Moja przygoda z firmą i Panem Aleksandrem zaczęła się od współpracy w 2018oku, – wymarzoną kuchnię oraz szafę w zabudowie nikt nie doradziłby i zrobiłby lepiej. W tym roku wróciłem znowu po kolejne zabudowy na wymiar- znowu to samo…. Naprawdę polecam.

Ania T.

Mebelki wykonane super-z dbałością o detale- konkretna współpraca z Panem Aleksandrem. Mimo, że meble wykonane z projektu- można jeszcze coś dodatkowo zmienić- we wszystkim fachową pomoc - polecam ????

Bartosz M.

Polecam współpracę - meble jak i część budowlana wykonana tak jak na projekcie. Fajnie, że można się dogadać w każdej kwestii oraz, że jest się w stałym kontakcie.

Katarzyna

Bardzo polecam Pana Aleksandra.Jest solidnym, życzliwym i bardzo fachowym człowiekiem. Zna się chyba na wszystkim w budowlance - dokładnie tak samo jak w dziale meblowym- potrafi doradzić, doskonale pilnuje wykonania wszystkich robót. Realizacja na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm. Mam jeszcze w planach dalszą współpracę, bo trochę jeszcze zostało do zrobienia. Jestem pewna, że nie znajdę innej, lepszej firmy. Po co tracić czas na szukanie.

Bardzo polecam współpracę z firmą Mebellab. Meble wykonane profesjonalnie - można dogadać się w każdej kwestii- zmienić trochę projekt - Pan Aleksander potrafi zaproponować szereg innych rozwiązań- do wyboru - do koloru. Napewno jeszcze wrócimy przy kolejnej realizacji:)

Krzysztof

Firma wykonywała meble w naszym domu - robione były wg. projektu- wszystko zostało zrobione dokładnie tak - jak przedstawia wizualizacja - jesteśmy pod ogromnym wrażeniem- polecamy współpracę:)

Andrzej K.

Meble wykonane na najwyższym poziomie z dbałością o każdy detal - polecam - profesjonalne podejście do klienta :)

Nie macie żadnych komentarzy o tym co teraz się dzieje w firmie Mebellab Meble Na Wymiar Magdalena Ostrowska w miejscowości Dąbrowa Górnicza?

Zostaw merytoryczną opinię o Mebellab Meble Na Wymiar Magdalena Ostrowska - Dąbrowa Górnicza

Mebellab Meble Na Wymiar Magdalena Ostrowska
  • Wojska Polskiego 43 lok. 189