Opinie o Firma Transportowo-Usługowa Raf-Trans Rafał Kuś w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Firma Transportowo-Usługowa Raf-Trans Rafał Kuś. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Firma Transportowo-Usługowa Raf-Trans Rafał Kuś na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Transportowo-Usługowa Raf-Trans Rafał Kuś w Gliwice

Pracowałem w tej firmie i jeżeli ktoś pisze pozytywny komentarz o tej firmie to ma bardzo nie poukładane w głowie , żerowanie na pracownikach , 0 docenienia pracownika , kasa to jakaś tragedia już lepiej zarabia Baśka z warzywniaka . Trzymajcie się od tej firmy zdała

Landziorz Nowy wpis

Trzeba pracować jak wszędzie, za leżenie nikt nie płaci. Gość wypłacalny,rzeczowy-co się umówisz to jest.Robota nie jest ciężka,ale ogień jest z jazdą.

Anonim Nowy wpis

Roman Nowy wpis

Już nie pracuję, ale mi się nawet podobało. Amazon, łądunki tylko tyłem, bez pasów i ciorania po jakichś hutach, stalowniach, czy innych zadupiach i dawnych pgr'ach w poszukiwaniu firmy "krzak". Często ciorało się nocki ale tak sie jeździ z paczkami, normalne. Tabor to same mercedesy, i naczepy krone, w ostatnim czasie naczepy wymieniane na bieżąco. Może kiedyś wróce, pozdrawiam

Arek Nowy wpis

Cześć, pracuję od niedawna w tej firmie. Kasa się zgadza, wypłata jest w terminie, jazda głównie z Amazonem, ale czasem zdarzają się inne ładunki. Kontakt z dyspozytorami całą dobę, pomagają rozwiązywać problemy. Szef omawia warunki na rozmowie wstępnej, potem kontakt głównie z dyspozytorami. Naprawy na bieżąco, szef spoko, lubiący dużo gadać, ale konkret, plac w gliwicach a nie na jakiejs pipidówie. Ogólnie polecam

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Firma Transportowo-Usługowa Raf-Trans Rafał Kuś? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy KIEROWCA KAT C
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.

Pitbul

Co do taboru to jest dramat nieklam Adi nieoszukuj ludzi auta niesprawne nas 8 co się zwolnili jesteśmy wstanie coś powiedzieć nieoszukuj się kierowców bo nikt tu dłużej nieprzepracowany jak 3 miesiące.Wstyd i hańba transportu

Pitbull

N W D A L N W K S P (usunięte przez administratora)Omijac szerokim łukiem ta firmè kompletne (usunięte przez administratora)

Mściwy

Cwaniak,(usunięte przez administratora) trans jakich mało,omijać z daleka.Wymusza jazde i załadunki bez kart.Trzeba się prosić o zaległą kasę.Praca na umowę zlecenie,jeden kierowca robi trasy na podwójną obsadę,jedziesz 400km pod granicę osobówką , potem się przesiadasz na dużego i dymiesz ponad 700km,albo i lepiej.Nie szanuje,wyzywa.Szuka byle pretekstu,żeby obciążyć finansowo kierowcę.On i spedycja nakłaniają na łamanie przepisów,przeginania tacho,wyciągania karty mówiąc ,że on płaci mandaty,jednym słowem (usunięte przez administratora) trans".A Ty Adi "Halymba"piszesz (usunięte przez administratora) tylko w tych opiniach,napewno obiecał Ci za to marne 100zł ,hahaha.Omijajcie z daleka tego (usunięte przez administratora) !!!

brys
@Pitbul

mechanik jest dostępny, zawsze w kontakcie, jeżeli jest awaria, wystarczy dać znać. Utrzymuje auta w sprawności, zawsze gotowy wziąc na warsztat, nie jest tak źle ;) Są gorsi, Najwięcejproblemu z taborem sprawiaja sami kierowcy, nie zgłaszają usterek, nie dbają, jak cudze to nie szanują...

karol
@Mściwy

Witam, w firmie jezdzi sie z ładunkami Amazon, załądunek, rozładunek tylko tyłem, raz na jakiś czas doplanowanie z transa inną robotą, to wiadomo, pasy. Na rozmowie kwalifikacyjnej są jasno przedstawione warunki, szef jasno nakreśla zasady panujące w firmie, więc kandydat wie na co sie pisze. Jeżeli ktoś ma pretensje, to jedynie do samego siebie, bo wszystko jest ustalone wcześniej. Kasa na czas, w ustalonej wysokości, bez potrącen i opóźnień. No a jak kierowca wrócił bez dachu naczepy, to logiczne ze mu szef potrącił XD

Pit bul

Tak jest umowa zlecenie jazda bez kart.Obciaza za byle bzdury.Szef narwaniec obciąża zwalnia później jeździ pod dom nèka.Z daleka od tej firmy.Niedajcie się oszukać.

Adi

Szef bardzo w porządku . Płatności na czas. Auta naprawiane na bieżąco. Polecam.

KIerowca
@Adi

Zgadzam się :) Flota wymieniona na Mercedesy MP4 oraz część nowych naczep, firma się rozwija, szef fajnie płaci. Jeździmy w większości na zagranicę, sporadycznie po Polsce. Polecam

Zofia
@KIerowca

I jak jedziecie w trasę za granicę, to na ile dni? ;)

Kierowca
@Zofia

Wyjazd w poniedziałek lub w niedziele i powrót na weekend. :)

Edyta
@Kierowca

Czyli nie zawsze cały weekend jest wolny skoro wyjeżdżacie w niedzielę?

Maria
@Kierowca

Cześć a godzinowo jak to się wam układa? Skoro niedz / pon to nad ranem się jeździ? No i zazwyczaj kiedy w piątek lubego zobaczę?

Skoczek

Czytam te niektóre komentarze i aż w szoku jestem jak ludzie potrafią kogoś pomówić Pracowałem w tej firmie na skoczka więc tak: Złego słowa nie mogę powiedzieć żadnego,ciągniki to sprawne mercedesy actrosy (niewiem może ktoś inna markę preferuje stąd ten ból tyłka) Wypłacalność na czas tak jak się dogadałem tyle zarobiłem ,to że oferta co chwilę się pojawia na rynku to nie dlatego że się kierowcy zwalniają tylko dlatego że właściciel co chwilę dokupuje kolejne ciągniki Trasy wykonywałem pod Amazonem więc jedyne co musiałem to drzwi otworzyć a po załadunku / rozladunku je zamknąć (chyba że dla niektórych to już za ciężka praca) ,ja od siebie polecam tę firme i jeśli znów będę miał wolne w swojej pracy z chęcią przejadę się u tego pracodawcy ponownie

Anonimus

Dlaczego tyle opinie o Raftrans zniknęło administrator lubi kasować.Firma tyle lat funkcjonuje kiedyś było sporo wpisów zeby ratować przyszłych kierowców ale wiadomo wpisy niewygodne trzeba kasować bo nikt już nie będzie tam pracowac żenada panie Rafale

Aneta
@Anonimus

Wiesz, wydaje mi się, że jeżeli wpis jest zgodny z regulaminem, to nie zostanie usunięty. Może powiesz, co ty sądzisz o tej pracy? Ja właśnie chciałabym wiedzieć, jaka jest aktualna sytuacja. Napisz, co ty sądzisz o warunkach zatrudnienia oferowanych przez pracodawcę.

Bezrobotny
@Anonimus

Jakby popatrzec na ogłoszenia tej firmy to FB jest nimi zasypywane. W zeszłym roku to opinii tu było duzo wiecej, moze sa usuwane bo każdy przed aplikowaniem sprawdza komentarze na temat pracy. Może ktos sie wypowie na temat pracy jak jest teraz, czy warto ryzykować

Soku
@Bezrobotny

Ogłoszenia na FB 3 razy dziennie dodawane. (usunięte przez administratora) i tyle.

@Soku

Ktoś jest, kto aplikował na te notorycznie publikowane ogłoszenia? Może to faktycznie potężny rozwój firmy, a nie brak kandydatów lub duża rotacja. Może ktoś wie, ile czeka się na zaproszenie na rozmowę od chwili wysłania CV?

KIerowca
@Aneta

Kiedyś w firmie były starsze ciągniki Scanie, Many i stare naczepy, firma rozwijała się. Na dzień dzisiejszy cała flota to Mercedesy Actros MP4 z 2014r sztuk 13 i 1 podcziwa Renia Premium. Naczepy są powymieniane na roczniki 2019r i 2021 oraz 2022r, zostało kilka starszych ale ogólnie jest to dobry sprzęt. Zarobki trasy po Polsce to 6tys zł netto, wyjazdy zagranicę to 8tys zł netto. Także myślę że firma jest jak najbardziej w porządku i godna polecenia, a komentarze są stare i na dzień dzisiejszy nie dużo mają wspólnego z teraźniejszością.

Mirek

Wypłaty są dopiero ok 15 dnia miesiąca, więc się trzeba prosić, samochody stare, niesprawne, w moim MANie połowa rzeczy nie działa, szef narwaniec. Ogólnie nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Transportowo-Usługowa Raf-Trans Rafał Kuś - Gliwice

• Jak się pracuje w Firma Transportowo-Usługowa Raf-Trans Rafał Kuś?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Transportowo-Usługowa Raf-Trans Rafał Kuś tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Transportowo-Usługowa Raf-Trans Rafał Kuś?

Firma Transportowo-Usługowa Raf-Trans Rafał Kuś
3.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Kozielska 70D lok. 4
    44-100 Gliwice