Opinie o Sleep Gadgets Sebastian Frątczak w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sleep Gadgets Sebastian Frątczak. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sleep Gadgets Sebastian Frątczak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sleep Gadgets Sebastian Frątczak w Częstochowa

Max Nowy wpis

Nadal pracuje w firmie stała ekipa, jak wcześniej tu podkreślano w jednej z wypowiedzi? Próbowałem sprawdzić, czy gdzieś nie ma ogłoszeń, żeby chociaż przyjrzeć się wymaganiom do (usunięte przez administratora) ale bez powodzenia. Może bym więc przydzwonił, bo jest numer telefonu tam na stronie sklepu. Piszą, żeby dzwonić od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-14:00. Tylko, jeśli wszyscy tu robią w tych godzinach, to czy jest w ogóle jakaś szansa na umowę o pracę na cały etat?

Pani Zofia

Pracowałam tutaj od samego początku. NIE POLECAM!

Sebastian
@Pani Zofia

Pani Zofio czy mogę prosić o więcej szczegółów ? Pytam z ciekawości ponieważ 1. Nigdy nie zatrudniałem pracownika o imieniu Zofia 2. Wszyscy pracownicy którzy zaczynali ze mną kilka lat temu dalej pracują i są raczej zadowoleni Jedyna osoba która uciekła z pracy to Pani MG i było to spowodowane tym że odezwał się jej komornik. W związku z powyższym Pani opinia nie jest prawdziwa

Klient Nowy wpis
@Sebastian

(usunięte przez administratora) dlaczego nie zwracacie pieniedzy za zwrocony towar ?!

Tak ogólnie to sądzicie, że Pani, która jeszcze ze 2 lata temu wyjeżdżała gdzieś mogła wrócić z powrotem tu do firmy? Ciekawi mnie na jakich warunkach wtedy można się przyjąć? Na tych wcześniej wypracowanych? Występuje tu może umowa na okres próbny czy raczej od razu na dłużej można się przyjąć? I czy aktualni pracownicy mogą mi zdradzić skąd brali oferty? Nie mogę coś znaleźć ogłoszeń

Iwona Nowy wpis

Pracuje w firmie od 2 lat, niestety muszę wyjechać na kilka miesięcy z powodów osobistych. Mam nadzieję że po powrocie będę mogła wrócić tutaj do pracy. Duża niezależność i swoboda w połączeniu z aktualną ekipą to super połączenie

Firma Sleep Gadgets Sebastian Frątczak poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pracy przy kwiatach doniczkowych - storczyki/orchidee
Noordwijkerhout
READY_STEADY_GO
logo firmy PRACOWNIK SOCJALNY (SPECJALIZACJA OSÓB STARSZYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH) [DS. 130.26.2024]
Katowice
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Katowicach
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.

Zostaw merytoryczną opinię o Sleep Gadgets Sebastian Frątczak - Częstochowa

• Jak się pracuje w Sleep Gadgets Sebastian Frątczak?

Zobacz opinie na temat firmy Sleep Gadgets Sebastian Frątczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sleep Gadgets Sebastian Frątczak?

Sleep Gadgets Sebastian Frątczak
  • Starzyńskiego 8 lok. 58