Opinie o KD-TECHNIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie KD-TECHNIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KD-TECHNIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KD-TECHNIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Katowice

Cześć. Jaki w zasadzie jest zakres zadań na stanowisku Trade Assistant? W sieci na jednym z rekrutacyjnych portali można znaleźć informację, że są tu takie posady, pytanie tylko, z jakimi czynnościami się to wiąże, i nie ukrywajmy - z jakimi zarobkami? Napiszcie także, w jaki sposób wspiera się tu pracowników w codziennym wykonywaniu swojej pracy? Pomagają w tym może jakieś szkolenia?

Jaq Nowy wpis

Zamówiłem towar, przed przelaniem środków zadzwoniłem (trudno odszukać namiary ale trafiłem na właściciela). Czego to on nie powiedział - peany pochwalne, że tylko oni wiedza jak zdobyć towar, że będzie trudno ale tylko czas (czas oczekiwania to max 90 dni) itp itd wielokrotnie przypominalem się, na początku ze kolozanka na zwolnieniu lekarskim, potem juz niemiłe "no! Pamietamy!" a teraz głucha cisza. Od ponad roku.

Oskar

Czołem. Po przeprowadzce szukam nowego miejsca pracy, wobec tego przeglądam oceny pracowników. Wydaje mi się, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Katowic. Proszę, dajcie znać jak pracuje się w firmie KD-TECHNIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Czy dobrze płacą? A może jest stołówka z obiadami pracowniczymi? W SokPolu gdzie pracowałem codziennie zamawiałem obiadek - który na mnie czekał przed przerwą. Oskar

Paulina
@Oskar

Hej Oskarze. Jest spoko choć czasami myślę, że nasze szefostwo nie lubi benefitów. W temacie organizacji obiadów pracowniczych to rekomenduję firmę Hemmersbach z Katowic. Zatrudnieni (wiem to od kolegi, który jest tam zatrudniony) mają tam aplikację, dzięki której codziennie zamawiają posiłek w którego koszcie partycypuje pracodawca. To taki catering online. Tylko,że zamawiasz bezgotówkowo. Życzę szczęścia w nowej robocie. Paulina.

Kamila Nowy wpis
@Paulina

Myślisz, że ktoś zmieni firmę dla cateringu czy coś? Czy to po prostu firma, która tutaj dowozi i można sobie zamówić, bo chyba nie zrozumiałam do końca. A jeśli to drugie, to w ogóle pracodawca przestrzega czasu przerw, można spokojnie zjeść?

Wiktoria Nowy wpis

W wątku napisał ktoś, że firma nie ma swojej ofercie dodatków w postaci benefitów. W ciągu ostatniego roku wiele się pozmieniało w wielu miejscach pracy. Czy doszły wam jakieś dodatki? Karta Multisport np? Ubezpieczenia dodatkowe? Jak w ogóle z wynagrodzeniem? Jakie stawki oferowane są nowym na początku zatrudnienia?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w KD-TECHNIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
seimon

Witam, Numer zamówienia: 2252 złożone 24.10.2019 mineło 30 dni roboczych przewidzianych w regulaminie sklepu na przygotowanie i dostarczenie towaru i nic, zgłaszam sprawę na policję

HAX
@seimon

Witam jak sprawa zostala zalatwiona

HAX

Firma nie wywiazuje sie z zamowienia. Nie ma towaru i zwrotu pieniedzy. Zglaszam na policje

Arczi

@Nati kiedy z nimi współpracowałeś?

Nati

Brak kasy, brak kontaktu, brak pieniędzy. Ta firma to porażka, zdecydowanie odradzam !!!!

Stanisław

Minęło 43 dni od zamówienia 3099 i zero informacji co się dzieje w temacie. Wysłałem e-maila i dalej nic. Zadzwoniłem i otrzymałem informację że zaraz się zorientuje co się dzieje z przesyłką ale po dwóch dniach dalej nic nie wiem. To chyba jakiś Kubuś jest. Nie polecam.

@anastazja a czym się zajmowalas w tej firmie?

Anastazja

@seimon To forum pracownicze, a nie klientów. Bardzo dobry pracodawca polecam pracę!!!

Witam, zamówienie 1970 złożone 10.07.2019 mineło 30 dni roboczych przewidzianych w regulaminie sklepu na przygotowanie i dostarczenie towaru i nic, zgłaszam sprawę na policję może w końcu gościa zwiną.

@Andrzej

Szanowny Panie, Prosimy o dokładne sprawdzenie swojego rachunki gdyż zrealizowany został przelew zwrotny. Zapraszamy do kontaktu - chętnie udzielimy szczegółowych informacji.

Henryk

To forum dla pracowników a klienci powinni zwracać uwagę gdzie piszą!

JANUSZ

Firma MASTER TECHNIK - oferuje towar, którego raczej nie ma. Po zamówieniu i zapłaceniu, kilka razy dzwoniłem, pisałem - zero odpowiedzi pisemnych, przez telefon tylko, że już lada moment będzie wysłane. Prawie po miesiącu zwrócili pieniądze na konto bez jakiejkolwiek informacji, że zamówienia nie zrealizują. Broń nas Panie przed takimi firmami. NIGDY NIE PŁACIĆ PRZED DOSTANIEM TOWARU. ZASTANOWIĆ SIĘ PRZED KUPNEM, BO PEWNIE GDY TOWAR BĘDZIE TO EWENTUALNE REKLAMACJE BĘDZIE MOŻNA SKŁADAĆ TYLKO DO PROKURATURY. FIRMA W REJESTRZE NIESPŁACONYCH WIERZYTELNOŚCI.

Mariusz

odnośnie zam. 1944 w adresie otrzymanym od Państwa jest błąd w województwie ja mieszkam w mazowieckim a u Państwa jest wpisane dolnośląskie, proszę o zmianę w danych do wysyłki i myślę że się doczekam dostawy bo opinie nie są obiecujące Mariusz

WiK

Dzisiaj mija ostatni dzień dostarczenia dla naszej firmy towaru, już zapłaconego. Niestety Pan(usunięte przez administratora), nie odbiera już telefonów, nie dostarcza towaru ani zwrotu pieniędzy. Idziemy na drogę sądową i komorniczą.

@WiK

Sprawa z klientką została wyjaśniona i rozwiązana finalnie.

Marecki

Dokonałem zakupu w sklepie Master Technik i jestem bardzo rozczarowany. Po dokonaniu zakupu uzbroiłem się w cierpliwość w oczekiwaniu na upragnioną przesyłkę. Po mniej więcej trzech tygodniach!!! od zakupu zorientowałem się, że na koncie bankowym bez jakiejkolwiek informacji od sprzedającego zwrócone mam pieniądze za zakupione w sklepie przedmioty. Sprzedający sam, bez mojej wiedzy i zgody rozwiązał ze mną umowę sprzedaży:) Porażka i stracony czas oraz nerwy.

Zbigniew Zieliński

Niestety kolejna firma która potwierdza że pierwsze co to należy w necie poszukać opinii i unikać jej jak ognia. O dziwo jakiś facet odebrał telefon i delikatnie mówiąc niegrzecznie mnie uświadomił że powinienem przeczytać regulamin to bym wiedział że ma 30 dni na realizację zamówienia. Dni upłynęły a zamówienie nie zrealizowane. Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Jeżeli jeszcze kilka dni nie będzie reakcji to będzie trzeba skorzystać z usług E-sądu.

@Zbigniew Zieliński

Szanowny Panie, Zupełnie nie rozumiemy tego komentarza, gdyż Pańska sprawa już dawno została pozytywnie zakończona. pozdrawiamy

mirstef1

Dokonałem zakupu w tym sklepie w dniu 25.03.2019r. towaru jak nie było tak nie ma. Szkoda że nie poczytałem wcześniej opinii o tej firmie. Trudno trzeba będzie oddać sprawę do sądu.

@mirstef1

Klient

Brak kontaktu całkowita olewka, towar nie doszedł, czekam już 2 tygodnie, może pozew zbiorowy kolesia przywołać do porządku.

@Klient

Szanowny "Kliencie", Informowaliśmy w ostatnich dniach o mogących wystąpić utrudnieniach w kontakcie i korespondencji mailowej. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Nami a z pewnością rozwiążemy Pański problem i uzyska Pan wyczerpujące informacje.

Zostaw merytoryczną opinię o KD-TECHNIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Katowice

• Jak się pracuje w KD-TECHNIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy KD-TECHNIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

KD-TECHNIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3.9/5 Na podstawie 43 ocen.
  • Wojciecha 1
    40-474 Katowice