Opinie o Allmar Marcin Smolarek w Łęki Szlacheckie

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Allmar Marcin Smolarek. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Allmar Marcin Smolarek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Allmar Marcin Smolarek w Łęki Szlacheckie

Qwedsa Nowy wpis

Mam dwa numery. Niestety nie można się dodzwonić a na SMS oczywiście też nikt nie odpisuje. Ten gość też coś jest mi winien (faktura). Ale teraz wszystko zostało zgłoszone do odpowiednich urzędów.

Poiuyt

Nie polecam. Nie wywiązuje się z obietnic. Brak kontaktu. Jak dla mnie to delikatnie mówiąc chory człowiek.

@Poiuyt

Dokładnie zgadzam się. Niestety miałem,"przyjemność" współpracy z nim.

Krystyna
@Adam

i jak ta Twoja współpraca z nim się skończyła??

@Krystyna

Nie ma odwagi odebrać telefonu a odpowiedź na sms też zapomnij. Czytając wpisy na temat tego człowieczka to...

Marzena
@Adam

No w sumie... A myślisz, że generalnie tu te opinie czyta?

@Marzena

Myślę że tak. A jeżeli nie to może te komentarze powstrzymają innych przed kontaktem z tym ... Taką stronę wyszukałem. Wystarczy wpisać nazwę czy nazwisko. (usunięte przez administratora)

Wanda Nowy wpis
@Poiuyt

Możesz trochę doprecyzować? Jeśli to nie problem żeby napisać konkrety chciałabym wiedzieć jak tam jest po prostu

Mariusz Nowy wpis
@Wanda

Jak tam jest? Właściciel coś jest winien ale już nie odbiera telefonu. Jak nie odbiera czyli coś ma na sumieniu. Ale ... to później. Do zobaczenia

Czytając poprzednie opinie w pełni się zgadzam z negatywnym nastawieniem na tą firmę. Ten człowiek mydli oczy, nie wywiązuje się z obietnic a na koniec robi z siebie ofiarę. Uważajcie na tego cwaniaczka.

Alicja
@Marek

Piszesz to jako pracownik? Na czym dokładnie polega to niewywiązywanie się z obietnic?

@Alicja

Przecież wyraźnie jest napisane że klient. Nie czytasz i wybiórczo odpowiadasz na wiadomości?

Marzena
@Marek

jak mogła tego nie zauważyć? Ale ogólnie to rozumiem, że też zostałeś wykiwany czy podsumowałeś te wszystkie złe opinie o nich, bo w sumie niczego wprost nie napisałeś?

Ostrzegam wszystkich którzy mają jakikolwiek kontakt z tą firmą. Właściciel mówi dużo i bez sensu. Co to nie on i tak dalej. Do rozliczenia. Jak ma zapłacić to kontakt się urywa. Zdecydowanie nie polecam wspierania tego dziadostwa

Qwedsa

W pełni się zgadzam z opinią. Do tej pory nie otrzymałem od tego pana faktury. Żadnych odpowiedzi na sms a o odbiorze telefonu to zapomnij. taki bohater

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Allmar Marcin Smolarek odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
adc

Brak kasy i klasy. Jakby ktoś chciał pracować za obietnice to tylko tutaj

Krystyna
@adc

Kasy? Źle płacą?

Właściciel chętnie zleca ale nie chętnie płaci. Radzę omijać pseudobiznesmena z daleka. (usunięte przez administratora) i tyle

Magdalena

Jak to zleca? Daje pracę na umowę zlecenie? I ile najdłużej nie dostawałeś tej wypłaty? Kilka dni to jeszcze nie dramat..

Zxcb
@Magdalena

A może dla kogoś kilka dni to dramat? Nie pomyslałaś o tym?Patrząc na wpisy to ten ... szkoda pisać. (usunięte przez administratora) i tyle

Hanna
@Zxcb

zgadza sie, kredyt i rata nie beda czekac i dla banku to nie wytlumaczenie ze pracodawca nie placi, no nie? :(

Qwedsa

5 miesięcy czekam na obiecane dokumenty. Zero kontaktu aż nagle zadzwonił z ... pretensjami. Dodatkowo nachlany. Widocznie dopiero miał odwagę się odezwać. Ale niestety nie można było się dogadać. Nie polecam

abcd

Właściciel nie płaci i nie odbiera telefonów

xxx

Jak kogoś kręci wolontariat to zapraszam do współpracy z tą firmą

Lolek

Zdecydowanie nie polecam. Właściciel nie płaci

Ryszard
@Lolek

Od jakiego czasu nie dostajesz wypłaty? I na jakiej umowie jesteś zatrudniony? Bo to dość ważne w tym przypadku.

Brak kasy

Właścicel nie płaci za wykonane zlecenia. Po zakończeniu kontakt się urywa

Nie rozliczony

Jeśli lubisz popracować za darmo to śmiało kontaktuj sie z właścicielem

Nie polecam. Właściciel nie ma w nawyku regulowania należności za wykonane prace.

Zostaw merytoryczną opinię o Allmar Marcin Smolarek - Łęki Szlacheckie

• Jak się pracuje w Allmar Marcin Smolarek?

Zobacz opinie na temat firmy Allmar Marcin Smolarek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Allmar Marcin Smolarek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Allmar Marcin Smolarek