Opinie o RTV Andrzej Gliński w Lubin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy RTV Andrzej Gliński. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie RTV Andrzej Gliński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RTV Andrzej Gliński w Lubin

Pan Andrzej (usunięte przez administratora) mnie na 200zł i mało tego to jeszcze wymontował mi część z telewizora. Nie pojawił się więcej... Minęło 9 miesięcy.

Grażyna Nowy wpis

Nie ściemniasz? Jaką część niby Ci wymontował, to chyba jak już coś istotnego, skoro się skumałeś?

Były klient Nowy wpis
@Grażyna

Skumalem się bo zabrał ją do naprawy i do dziś go nie zobaczyłem,.... ani części ani fachowca. Zdjęcie mojej części widnieje w opinii google na stronie firmy . Telewizor jest rozbebeszony. Jeszcze jakieś pytanie od Grażyny?

Grażyna Nowy wpis
@Były klient

Chciałam aż znaleźć, żeby zobaczyć, ale coś odszukać nie mogę. Na pewno stronka jeszcze jest? I ogólnie to naprawdę w szoku jestem, bo dla mnie to jakaś abstrakcja, jakbyś to zgłosił to wyjdzie, że zbyt niski czyn społeczny, żeby ktoś mógł Ci pomóc w tej kwestii?

Były klient Nowy wpis
@Grażyna

Widzę,że nie rozumiesz.To proste..wymontował i zabrał do naprawy stąd wiem co wymontował,a telewizor stoi rozebrany i nie działa.Ta niby naprawa tej części trwa już 10 miesiąc,a wziął zadatek. Nie życzę usług tego gościa nikomu i nie polecę... Moje zdjęcia są na opiniach google,nie zniknęły i mam nadzieję,że nie znikną.Tam jest 147 opinii ,a negatywnych o podobnym przekręcie nie brak.Wbrew temu co twierdził na ich temat pan Andrzej ..to nie są opinie konkurencji ,a klientów nabitych w butelkę.

Magdalena

Z tego, co widzę to chwalicie właściciela. Nawet jednej osobie pomógł nieodpłatnie. Fachowo pomaga i szybko rozwiązuje problemy. Aż miło takie rzeczy czytać! A ktoś z nim pracuje? Też jest taki spoko w pracy?

Mariusz M.

Pan Andrzej telefonicznie podsunął mi rozwiązanie awarii zmywarki. Postąpiłem zgodnie z zaleceniami i okazało się, że nie trzeba interwencji osobistej. Informacji udzielił bezpłatnie, konkretnie i w punkt. Myślałem, że nie ma już takich ludzi. Miłe zaskoczenie. Polecam jak najbardziej.

Joanna

Opinia o fachowcu: Bardzo polecam tego fachowca . Telefonicznie wypytał co może być przyczyną zablokowanego piekarnik . Udzielił kilku wskazówek dzięki, którym sama odblokowałam sprzęt. Profesjonalne podejście do klienta. Dziękuję.

Czy po rozmowie w RTV Andrzej Gliński rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Marcelina

A firma zajmuje się naprawą sprzętu RTV?

Iza

Tak spokojnie na forum to raczej efekt zadowolenia z pracy w firmie?

Mariola Dorota

Bardzo fachowa i rzeczowa pomoc . Nawet w tym trudnym dla wszystkich czasie mogłam uzyskać fachową i konkretną pomoc. Bardzo polecam.

Zosia

Czy są zniżki na produkty RTV dla pracowników ?

MSz

Serwis 24h na 100 % tak. Szybkie przyjęcie zlecenia i szybkie jego wykonanie. Fachowiec w swojej dziedzinie, a przy tym przesympatyczny człowiek. Polecam!

myska52@tlen.pl

Witam cieplutko ..Również pragnę dodać swoją opinię co do pana Andrzeja..Popieram poprzedniczkę , iż szybko i skutecznie zareagował na awarię mojego Telewizora...Mam jednak , jakieś ale...Zepsuł mi się TV firmy Panasonic , miał już ponad 8 lat , więć nic dziwnego..Pan Andrzej , przyjechał w umówionym czasie , rozebrał TV i stwierdził , iż nie opłaca się go już naprawiać , gdyż nie ma pewności co do skuteczności itd...Zasugerował , iż ma w domu , czy w warsztacie , kilkuletni TV firmy Samsung..Koszt to 600 zł ale jeszcze musi doliczyć transport , rozbiórkę i oględziny starego TV itd...Liczyłam , iż w tysiącu złotych zamknę tranzakcję ..Poprosiłem jeszcze o kabel by podłączyć Kino ...Pan Andrzej , po przeanalizowaniu kosztów , zaproponował kwotę 1200 złotych , co nie ukrywam bardzo nas zaskoczyło..Zgodziliśmy się , ale po obejrzeniu ofert na Allegro , pomyśleliśmy , iż to deczko za drogo..Za 1400 złotych , mogliśmy kupić Nowy 43 Calowy , nie 40 i też Samsung..No cóż , stało się ...Pan Andrzej przyjechał ponownie z tym Telewizorem i kablem o który prosiłem..Oczywiście podłączył...Nic Dodać , nic Ująć..Zapłaciliśmy te 1200 złotych , chociaż nie ukrywając , liczyliśmy na lekki Upuścik a najdziwniejsze , jak pan przeliczał pieniądze , to skomentował...iż liczyłem na jakieś 10 złotych za mój wykład na temat użytkowania i nie tylko oraz zachwalaniu , iż to Niemiecki towar i prawie nie używany..Przykro się nam zrobiło , iż oboje jesteśmy emerytami , te 1200 zł dla nas , to prawoe jedna wypłata a tu jeszcze jakieś kieszonkowe..Za co , pytam...czy te 600 złotych nie wystarczyło na kabel , rozbiórkę , szukanie usterki i wywóz starego telewizora ??? Tym bardziej , że nie mam żadnego Paragonu , Faktury ani Gwarancji ani pewności , jak długo ten telewizor pogra...To nie jest wina fachowca bo on zrobił swoje i na Usługę nie narzekam , tylko Cena za to wszystko jest o niebo za duża...Cóż , nie wszyscy w Lubinie są Górnikami...Wielki szacunek dla pana Andrzeja i podziwiam jego zaangażowanie i Pomoc ale niestety , Uważam , że nie stać mnie na tak drogie Usługi..Mój błąd i moja nauczka..Wypada tylko prosić Boga by jak najdłużej pograł ,,Bo to , że Samsung i części Niemieckie o niczym nie świadczy..Obudowa porysowana , tak szczerze mówiąc , to mój , prawie 9 letni nie miał żadnych zarysowań...Polecam pana Andrzeja ale jak to mówią...co jest do wszystkiego , wcale nie oznacza , że jest najlepsze...Pozdrawiam i dziękuję oraz życzę wszystkiego najlepszego :) K.K

myska52tlen.pl
@myska52@tlen.pl

Bardzo Proszę o usunięcie powyższego negatywnego komentarza , gdyż już jest nieaktualny. Pan Andrzej okazał się wspaniałym człowiekiem i szybko doszliśmy do porozumienia. Wszyscy jesteśmy tylko ludżmi i każdy może popełniać błędy. Wystarczy tylko porozmawiać , zanim się kogoś oceni. Pozdrawiam i dziękuję... myska52@tlen.pl

Dorota

Zadzwoniłam do Pana Andrzeja i jest to fachowiec jakich mało. Pomógł mi nieodpłatnie (nie zapłaciłam ani grosza) udzielając porady przez telefon. Dziękuję bardzo serdecznie za udzieloną pomoc i poradę. Jest to przemiły i sympatyczny człowiek, który dostępny jest 24 godziny. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług (co chwila coś się psuje). Pozdrawiam gorąco:) Dorota Moje sugestie dla RTV Andrzej Gliński: Zadzwoniłam do Pana Andrzeja i jest to fachowiec jakich mało. Pomógł mi nieodpłatnie (nie zapłaciłam ani grosza) udzielając porady przez telefon. Dziękuję bardzo serdecznie za udzieloną pomoc i poradę. Jest to przemiły i sympatyczny człowiek, który dostępny jest 24 godziny. Na pewni jeszcze nie raz skorzystam z usług (co chwila coś się psuje). Pozdrawiam gorąco:) Dorota Lubię atmosferę w RTV Andrzej Gliński za: Pan Andrzej był zainteresowany moim problemem i za wszelką cenę chciał mi pomóc.

Zostaw merytoryczną opinię o RTV Andrzej Gliński - Lubin

• Jak się pracuje w RTV Andrzej Gliński?

Zobacz opinie na temat firmy RTV Andrzej Gliński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RTV Andrzej Gliński?

RTV Andrzej Gliński
1.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Pawia 24B
    59-300 Lubin