Opinie o Kancelaria Adwokacka Przemysław Pluta Adwokat w Wodzisław Śląski

counter
1 1 11 5 1
Maciek Nowy wpis

Możecie zostać wyrzuceni za spóźnienia ?

Marek Nowy wpis
Klient

Ludzie pisze nie anonimowo,co za głupoty wypisujecie , Gość zna się na rzeczy i można na nim polegać,polecam

Magdalena Nowy wpis

Witam, szukam informacji o tej kancelarii. Są tu osoby które ostatnio korzystały z ich pomocy? Jak oceniacie skuteczność?

Nadal czekamy na nowe informacje, ponieważ wątek o warunkach w przedsiębiorstwie Kancelaria Adwokacka Przemysław Pluta Adwokat w mieście Wodzisław Śląski nadal nie ma wielu opinii. Wasza wiedza może pomóc użytkownikom!

Gość
@Administrator

Przed rozprawą nie chce się spotkać mówiąc że wszystko wie a na rozprawie siedzi cicho i zachowuje się jakby był adwokatem strony przeciwnej. Ponad 4.500zl.poszło na nic. Na pewno nie skorzystam już z usług tego niby adwokata tylko w tytule!!!

Anonim Nowy wpis
@Gość

Dokładnie tak jest. Na rozprawie zachowuje się jak sierota... Uzeralismy się z nim kilka lat ????kase bierze ale roboty nie wykonuje nawet za połowę tej kwoty jaką bierze. Na pytanie o postepstwie w sprawie odpowiada "wie pan tyle co ja" czy takiej odpowiedzi powinienem się spodziewać od mecenasa? Tragedia zresztą jak cały sąd wodzislawski. Mam porównanie co do plynnosci spraw między rybnikiem a wodzislawiem to sąd wodzislawski powinien zostać zamknięty...

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Lilianna

Rozbieżne dość opinie... A powiedzcie czy jako klienci byli byście mi polecili to miejsce na praktykę adwokacja czy nie nauczę się tu dużo?

piotr wojasz

Polecam zdecydowanie Mecenasa Przemyslawa Plute. Prowadzil pare moich spraw i nie przegrał zadnej. Wspolpracujemy od roku 2012 gdy był jeszcze radca prawnym

Użytkownicy czekają na odpowiedź 575 dni.

Jaki jest wkład kierownictwa Kancelaria Adwokacka Przemysław Pluta Adwokat w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Kiki

Powiem tak nie polecam nikomu!

Kiki

Nie polecam nikomu!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Przemysław Pluta Adwokat - Wodzisław Śląski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad