Opinie o Kancelaria Adwokacka Przemysław Pluta Adwokat w Wodzisław Śląski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Adwokacka Przemysław Pluta Adwokat. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kancelaria Adwokacka Przemysław Pluta Adwokat o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Przemysław Pluta Adwokat w Wodzisław Śląski

Oleksandra Nowy wpis

Sprawa sądowa która wg pana adwokata miała trwać niecały rok ciągnie się już 4 lata. Sam nigdy nie poinformuje co dzieje się w sprawie, zapytany telefonicznie nie wie, musi zadzwonić do sądu albo spojrzeć w dokumenty. O wszystko trzeba się upominać. Nie zna pojęcia skargi na przewlekłość postępowania. Na pierwszym spotkaniu wycenia sprawę na x zł jako całość za prowadzenie, w 4 roku jest 5*x. Nie prowadzi zestawienia godzinowego dla danej sprawy, nie wie ile poświęca czasu na jej prowadzenie. Liczy z głowy. Bardzo nieprofesjonalny, nie potrafi przewidywać, nie dba o interesy klienta, nie zależy mu żeby sprawa szybko się zakończyła bo więcej pieniędzy wpadnie do kieszeni. Najgorszy adwokat z jakim się spotkałam. Na pewno nie polecam

Tomasz Krupa Nowy wpis

Każdy prawnik się w czymś specjalizuje. W mojej opinii Pan Pluta to bardzo dobry fachowiec od spraw gospodarczych. Absolutnie nie zgadzam się z opinią, że Pan Pluta jest nie terminowy. Pilnuje mi wszystkich terminów i upomina o niedopełnione sprawy. z mojej strony. Bardzo polecam!

Monika Nowy wpis
@Tomasz Krupa

Ile razy korzystałeś z usług tej firmy? Czy tylko w sprawach gospodarczych ?

Tomek Nowy wpis
@Monika

Od wielu lat korzystam, głównie sprawy gospodarcze ale i cywilne .Polecam !

Ludzie pisze nie anonimowo,co za głupoty wypisujecie , Gość zna się na rzeczy i można na nim polegać,polecam

Sonia
@Marek

Potwierdzam bardzo dobry adwokat najlepszy jakiego znam a juz nie jedna sprawe mi prowadził

Klient
@Marek

Wręcz odwrotnie, nie można polegać,jest niesłowny nieterminowy.Nie polecam.

Magdalena

Witam, szukam informacji o tej kancelarii. Są tu osoby które ostatnio korzystały z ich pomocy? Jak oceniacie skuteczność?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kancelaria Adwokacka Przemysław Pluta Adwokat? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Nadal czekamy na nowe informacje, ponieważ wątek o warunkach w przedsiębiorstwie Kancelaria Adwokacka Przemysław Pluta Adwokat w mieście Wodzisław Śląski nadal nie ma wielu opinii. Wasza wiedza może pomóc użytkownikom!

Przed rozprawą nie chce się spotkać mówiąc że wszystko wie a na rozprawie siedzi cicho i zachowuje się jakby był adwokatem strony przeciwnej. Ponad 4.500zl.poszło na nic. Na pewno nie skorzystam już z usług tego niby adwokata tylko w tytule!!!

@Gość

Dokładnie tak jest. Na rozprawie zachowuje się jak sierota... Uzeralismy się z nim kilka lat ????kase bierze ale roboty nie wykonuje nawet za połowę tej kwoty jaką bierze. Na pytanie o postepstwie w sprawie odpowiada "wie pan tyle co ja" czy takiej odpowiedzi powinienem się spodziewać od mecenasa? Tragedia zresztą jak cały sąd wodzislawski. Mam porównanie co do plynnosci spraw między rybnikiem a wodzislawiem to sąd wodzislawski powinien zostać zamknięty...

Lilianna

Rozbieżne dość opinie... A powiedzcie czy jako klienci byli byście mi polecili to miejsce na praktykę adwokacja czy nie nauczę się tu dużo?

piotr wojasz

Polecam zdecydowanie Mecenasa Przemyslawa Plute. Prowadzil pare moich spraw i nie przegrał zadnej. Wspolpracujemy od roku 2012 gdy był jeszcze radca prawnym

Kiki

Powiem tak nie polecam nikomu!

Kiki

Nie polecam nikomu!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Przemysław Pluta Adwokat - Wodzisław Śląski

Kancelaria Adwokacka Przemysław Pluta Adwokat
  • Wałowa 47