Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Patkar Wojciech Opala w Koziegłowy

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Patkar Wojciech Opala. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Patkar Wojciech Opala na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - produkcja paliw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Patkar Wojciech Opala w Koziegłowy

Nacik

Wiecie co każdy ma swoje zdanie. Pracują ludzie którzy chcą pracować, chcą zarobić. Moje zdanie jest takie jeśli pokażesz że stać cię na więcej i że nie boisz się wyzwań ,zostaniesz doceniony. Ja mam teraz prawie 6 wypłaty. Nigdzie tyle nie zarobiłam!

Nati
@Kandydat

Już chyba mamy komplet. Jeśli ktoś chce uzyskać więcej informacji na temat pracy, proszę się udać osobiście do szefa i przekonać że opinia opinii nie równa

Nacik Nowy wpis

Kandydat Nowy wpis
@Nacik

Bomba. Czyli każdy zatrudniony pracownik chcący pracować i chcący zarobić może liczyć na wypłatę z 6 z przodu? To przenosimy się z innej stacji całą grupa

Nati Nowy wpis
@Kandydat

Kandydat Nowy wpis

Mimo że w ogłoszeniu o pracę podana jest dość atrakcyjna stawka to na miejscu okazuje się że sporo odbiega ona od oferowanej na rozmowie kwalifikacyjnej.. a do tego nie jest to umowa o pracę tylko zlecenie. Sorry ale chyba stojąc na kasie pracuje jako kasjer a nie wykonuje jakieś inne prace

bond81

Witam miałem okazję poznać tego gościa według mnie jest to zwyczajny (usunięte przez administratora) i cwaniak żerujący na innych obiecuje ludziom złote góry a koniec w końcu pracownicy nie mają z jego obietnic nic. Stanowczo nie polecam współpracy z tym pajacem

Poszukuję zatrudnienia jako Kasjer w mieście Woźniki. Chcę zarabiać 5300 PLN. Spotkaliście się z podobną ofertą?

JJ

Dostaniesz najniższą krajową na początek a potem co najwyżej +200zł od najniższej krajowej. Chcesz to próbuj, nie to nie. Poczytaj opinie o pracodawcy i zastanów się 2 razy czy chcesz tam pracować

Firma Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Patkar Wojciech Opala prowadziła rekrutację na stanowisko Pracownik obsługi klienta - Kasjer. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Tragedia! Przeszłam z jednej stacji benzynowej, do tej, do lotos'u w Koziegłowach. Na rozmowie pan Wojciech obiecuje złote góry, później jednak przychodzi pierwsza pensja. Najniższa krajowa, o premiach nie ma co marzyć. Kierowniczka, która się stara jak może, ale przy takim szefie jej wysiłki są daremne. Zawsze obróci kota ogonem, świetnie zna zagrania psycholgiczne. Jeżeli się ktoś im nie poddaje, jest najgorszy. Po rezygnacji z tego miejsca, szanowny pan Wojciech jeździ i szuka pracowników, gdzie się zatrudnili! Zdecydowanie najgorsze miejsce, w jakim pracowałam, a licząc z obecnym zatrudnieniem, jest to 5 firm.

młody

Pracowałem tam kilka lat temu, po przepracowaniu w kilku innych firmach mogę śmiało stwierdzić, że to moje najgorsze doświadczenie zawodowe. Bardziej dwuulicowej osoby niż Pan Wojciech w życiu nie spotkałem. Odradzam pracę za tak śmieszne pieniądze w tak nieprzyjemnych warunkach. Jedyne miłe wspomnienia wiążą się z ludzmi, którymi tam poznałem.

Natalia
@młody

Przykro mi, że nie masz dobrych wspomnień, a możesz napisać coś więcej o warunkach pracy, dlaczego były nieprzyjemne? Wiem, że przez te kilka lat sytuacja mogła ulec zmianie, ale będę Ci wdzięczna za informację, jaką stawkę otrzymywałeś? Zastanawiam się, czy mimo wszystko warto aplikować.

@młody
@Natalia

2340 zł w porywach do 2450 miesięcznie za pełny etat

młody
@@młody

Nie wiem kto i po co się podszywa za mnie, ale mam pewne podejrzenia ???? Umowa zlecenie i kwota o niemal połowę mniejsza. Tylko jak pisałem wyżej, miało to miejsce kilka lat temu

Ana

(usunięte przez administratora) i gbur lubiący (usunięte przez administratora) pracowników. Wypłata to śmiech na sali przy takiej ilości obowiązków podczas 12h pracy. Nie polecam pracy z tym Panem na stacji LOTOS

Bogdan
@Ana

Negatywnie postrzegasz wysokość pensji, którą oferuje ten pracodawca. Mogłabyś napisać, jak dokładnie ona wygląda? Mam nadzieję, że nie jest to pensja na poziomie stawki najniższej krajowej.

Zen
@Bogdan

Niestety jest. A jak wiemy praca na stacji to nie praca w kiosku. Oprócz standardowych obowiązków musisz znac swoje targety,punktację w konkursach, są audyty tajemniczego klienta, musisz być ciągle uśmiechnięty i do tego klepać wszystko zgodnie z regułkami. Przy okazji przyjmować dostawy, pilnować żeby nikt nie ukradł paliwa,na czas posprzątać WC i podpisać,bo za to też odbierają punkty. Dbać o czystość wewn i zewn stacji w tym odsnizac. Wszystko byłoby do ogarnięcia gdyby były wyplaty które to rekompensują. Jest to dość dziwne bo na innych stacjach pracownicy zarabiają więcej. A do tego pan Wojciech jest bardzo trudna osoba.

Mig

Ten człowiek nie powinien zajmować stanowiska w którym pracuje z innymi. Nie szanuje ludzi.myśli że pracownicy są głupi i będą pracować za dość niskie wypłaty.a premie to żart.pl. jedyne co można z nimi zrobić to pośmiać się z nich

Bogdan
@Mig

Możesz mi powiedzieć o jakich kwotach mowa? Od czego zależy przyznanie premii w danym miesiącu? Każda taka informacja jest cenna, mam nadzieję że odpowiesz.

Zen
@Bogdan

Ja chętnie odpowiem na Twoje pytanie. Spędziłem w tej firmie prawie 2 lata. Od początku mamiony, od samej rozmowy wizja awansu zawodowego i finansowego. I pozostało tylko na wizji. Premie liczone w dziwny sposób. Były premie w wysokości 150 zł,ale bywaly i takie po kilkanaście złotych,i te przeważały. Premie zależały od sprzedaży targetów, które wg własnego klucza wyliczał Pan Szef. Nie pamiętam aby całą niby Premie która ochoczo wywieszał bała kiedy kolwiek zrealizowana. Dostawaliśmy jej ochlapy

Zorba

Wymagający szef nie każdemu się podoba ale może trzeba przeanalizować swoją postawę a wszystko będzie dobrze bo firma jest ok więc warto.

Instrybutor
@Zorba

"...przeanalizować swoją postawę... ", ale pojechałeś ......ni mniej, ni więcej Wojciech O. (sorry Winetou)

Olka

@Zorba ale te wymagania szefa nie są ponad siły?

Pracowałem tam kilka lat temu, lecz poprzez kontakt z wciąż pracującymi tam ludźmi wiem, że nic się nie zmieniło. Pan Wojciech nie potrafi dowodzić ludźmi, negatywnie nastawiać do siebie pracowników. Na rozmowie kwalifikacyjnej udaje, że jestem super szefem, na którego pomoc zawsze można liczyć. Niestety tylko udaje. Ogólnie rzecz biorąc - nie polecam współpracy z tym człowiekiem.

cichy klijent

szef jest chamski w stosunku do pracowników zero szacunku do ludzi na stacji robi selekcje rzadko się zdarza ze da umowę na stale zatrudni na miesiąc i nara i następnego głupiego jelenia . Oskarża bezpodstawnie nie polecam pracy na stacji lotos czestochowa

Akuku

Bardzo dwulicowy człowiek. Wchodząc na stację przeważnie obrażony. Brak kultury, dzień dobry i do widzenia to rzadkość. Uważający pracowników za głupich. Myślący że płaci nie wiadomo jakie wypłaty. A 1700 na rękę za ciężka pracę to lekka przesada. Premie wypłacane wg własnego widzimisię

Wanda
@Akuku

Czy mógłbyś napisać coś więcej na temat premii przyznawanych pracownikom w Przedsiębiorstwie Handlowo Usługowym Patkar Wojciech Opala? Może mógłbyś chociaż w przybliżeniu określić, za co konkretnie są one przyznawane i jakie są realne szanse na ich wyrobienie? Ciekawi mnie również, czy można tu liczyć na premie przyznawane okresowo, np. kwartalnie?

lilalilu

Tragedia - specjalnie wybiera osoby młodsze od siebie, co by można je 'wytresować'. Ciągła inwigilacja, zero zaufania, telefony jak człowiek jest już po pracy z pytaniem o byle pierdołę na porządku dziennym. Dniówki z nim na zapleczu to tragedia i ciągły stres o co się tym razem przy....li. Strasznie dwulicowy - na kontroli 'z góry' czy szkoleniu udaje zajebistego kumpla i szefa, poklepywanie po plecach jaki to zespół nie jest (usunięte przez administratora) a na co dzień (usunięte przez administratora) i gbur. Bardzo nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Patkar Wojciech Opala - Koziegłowy

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Patkar Wojciech Opala?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Patkar Wojciech Opala tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Patkar Wojciech Opala?

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Patkar Wojciech Opala
  • Częstochowska 63