Marek reklamacja 2 obrozy 08.06.2024 13:17
Inne
Nigdy wiecej nic nie kupie u tej pani. Dwie obroze skorzane dla chartow do wyrzucenia po KILKU DNIACH uzytkowania. Pieniadze wyrzucone w bloto, reklamowalem oba wyroby, pani jest tak agresywna i klotliwa, ze nie mozna przeprowadzic spokojnej rozmowy, przerywa, wymysla jakies bzdury , ze to wina psa bo pociagnal mocniej niz obroza wytrzyma, a dlaczego ten pies ciagnie, a dlaczego nie umie chodzic na luznej smyczy ?. I takie pytania od producentki obrozy specjalistycznych dla tej rasy???????? itp, itp. Skory mialy byc atestowane i trwale, i mialy i wytrzymac zrywy psa i zapewnic i psu i mi bezpieczenstwo na spacerach. Tak zapewniala przed zlozeniem wlascicielka firmy. Natomiast przy pociagnieciu przez psa, dziurka, na ktorej bylo zapiete tak sie rozerwala, ze prawie polaczyla sie z nastepna i obroza sie rozpiela i pies zostal bez obrozy …. Takie firmy powinny byc zamykane albo powinny byc poddawane kontroli kilka razy w roku co do jakosci sprzedawanych wyrobow. Opinie na socjal mediach i googlu sa konsekwentnie usuwane. Wstyd Wstyd Wstyd prosze pani !,,, Dalbym Zero ale jakas gwiazdke trzeba zaznaczyc wiec daje jedna gwiazdke i lstrzegam wszystkich przed wyrobami Mundo Galgo. Nietrwale, niewytrzymale obroze, kruche jak karton
Unikajcie jak ognia bo nie bedziecie mieli ani obrozy ani pieniedzy. Reklamacje zlozylem, pani je odrzucila. Sprawa do sądu, nie daruje.