Opinie o Studio Urody Sabina Drohobycka w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Studio Urody Sabina Drohobycka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Studio Urody Sabina Drohobycka o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio Urody Sabina Drohobycka w Bytom

Dyplomowana kosmetyczka znajdzie tu pracę czy ciężko o wolne miejsca? Jak już się uda to zwykle na jaką umowę można liczyć. Tylko na własnej działalności czy przy dłuższej współpracy jest umowa o prace z pełnym ZUS-em? Chętnie posłucham głosów pracowników.

Klient Nowy wpis

Polecam

Renia Nowy wpis

Lubię tam chodzić. Polecam

Alina Nowy wpis

salon godne polecenia

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Studio Urody Sabina Drohobycka? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Klient

Jak zwykle super zadowolona, polecam

@Klient

Ciekawa jestem czy są możliwe zniżki dla stałych klientek?

Mistery
@Justyna

Taak, na pewno ale wszystko zależy od tego jaka opinie wystawia ????????

Kora
@Mistery

Jestem klientką korzystam z usług i jestem bardzo zadowolona i powiem jedno w tym salonie do wszystkich klietek (nowe czy stałe )jest podejście na wysokim poziomie wiem to na swoim przykładzie ponieważ kiedyś też byłam klientka nową i też poleciłam mnóstwo babeczek i wszystkie to potwierdza. Na korzystanie z rabatów polecam sieć Biedra Lidl i Aldi.Powodzenia????????????????

@Kora

Czyli tutaj rabatu to nie zobaczę?

Kora
@Justyna

Raczej nie, ten salon nie przeciąga klientów przez oferowane rabaty a oni robią dobrą pracę i tak w porównaniu z innymi salonami mają dobre ceni.

Merytoryczna opinia

Panie miłe, ale co z tego. Atmosfera ok, ale co z tego. Włosy wyszły złe. Nie takie jakie miały być… I kolor i ścięcie było złe. Jak ktoś chce włosy jak sprzed kilkunastu lat to ok.

@Merytoryczna opinia

Przecież możesz zareklamować usługę jak każdą inną. Fryzjerka powinna poprawić to za darmo. Zgłosiłaś swoje uwagi jak byłaś jeszcze w salonie? Że nie jesteś zadowolona z fryzury?

Merytoryczna opinia
@Piotr

Tak, zgłoszone zostało. Tego samego dnia podczas płacenia nie, ale w trakcie było mówione co jest nie tak.Reklamacja nie została uznana.

@Merytoryczna opinia

A jaka argumentacja stała za tym, że nie będzie uznana? :(

Motyl

Coś tu jest nietak jak ma być.Skoro pani była niezadowolona to trzeba było w ten sam dzień uzgodnić ewentualna poprawkę.W tych czasach bardzo dużo naciągaczki się pojawili które chodzą do kosmetyczki do fryzjera a potem niby nie ziezadowolone i zamiast pogadać o poprawke natychmiast wymagają zwrot pieniędzy.Ten świat był by niecziekawy jak nie opinie anonymowe w googlu.Uwazam za żałosne takie zachowanie.Opinie się nie buduje na jednym lub 2 niezadowolonych a dobra opinia to nieliczne klientek...a ten salon z pewnością ma dobra renome....niestety nie da się zadowolić wszystkich.

Opinia
@Motyl

Opinie są po to, aby je wyrażać. Póki mamy wolny kraj i takie narzędzie jak internet, można je wyrażać w taki sposób jaki się chce. Do naciągania mi daleko, wiec myśle ze jak nie zna się sytuacji, to nie powinno się nikomu mówić co powinien lub nie powinien robić ;) Zadowolić się nie da, zgadzam się, ale trzeba się tez umieć przyznać do błędu ;)

Bukietowa

Dużo plotek ,bardzo głośno .Współczuje lokatorom piętro wyżej nad salonem .Nic nie robią sobie z ludzi ,mieszkających w tym lokalu . Z klientek tez z resztą nic .Byłam dwa razy .Pierwszy i ostatni .Było głośno ,a szefowa była zainteresowana tylko odwaleniem roboty .Mam włosy suche .Skóra twarzy sucha po farbie .Fryzura ,jak za PRL .Jestem klienta Tomka na Moniuszki( .Jest jedyny i niepowtarzalny ) .Było mi drogo i chciałam zaoszczędzić ,ale Nie warto ! Nie warto wyjsć z salonu ,jak za PRL -u

R
@Bukietowa

Pani Gabrysiu cieszymi się że ktoś potrafi zaspokoić Pani potrzeby.

Zostaw merytoryczną opinię o Studio Urody Sabina Drohobycka - Bytom

Studio Urody Sabina Drohobycka