Opinie o Celina Napieraj w Radzionków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Celina Napieraj. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Celina Napieraj o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Celina Napieraj w Radzionków

KK Nowy wpis

Witam, czytając poniższe komentarze można łatwo zauważyć, że są pisane przez zdesperowanych nastolatków, którym nie chciało się uczyć w szkole. Matematyka jest na ogół bardzo nielubianym przedmiotem, a nauczyciele, którzy uczą tego przedmiotu są po prostu nielubiani. Pani Celina jest cudownym nauczycielem, z dużą dozą wyrozumiałości. Potrafi nauczyć, jeśli ktoś chce się uczyć. Pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim leniwym uczniom.

eloelo320 Nowy wpis

zacznę od tego, że pani celinka jest super i opinia kogoś kto robi nieustannie (usunięte przez administratora)w szatni oraz w kiblu nie jest warta uwagi;) pani celinka, jak już mówiłam jest super. jestem zdania, że jest to nauczycielka, która wielokrotnie idzie uczniom na rękę. robi zapowiedzialne kartkówki (RAZ zrobiła niezapowiedzialną, a chodzę już drugi rok. btw było to z tematu w miare łatwego, co widać po ocenach), pyta się, czy rozumiemy dany temat, nawet przed odpowiedzią ustną, by ewentualnie wiedzieć, z którym zadaniem domowym mieliśmy problem, przy tablicy pomaga nam, jak czegoś nie rozumiemy. i tak, będzie was brała do tablicy, bo jak inaczej macie się nauczyć/mają wyglądać tę lekcje?XD dodam, że pani celinka nie wpisuję z popraw gorszycy ocen lub tych samych, które dostaliście wcześniej. a co do owego "gnębienia", "wyśmiewania się", nie zgadzam się. pani celinka to luźna kobieta z humorkiem i to, że czasem przykladowo zareaguje lekkim zaśmianiem się lub uśmiechnięciem się, nie jest równe takiemu prawdziwemu h e j t o w i. chodzę do tej szkoły drugi rok i jeszcze nie zdarzyło mi się zobaczyć gnębiącej pani celinki, więcej dystansu do siebie dzieci, pozdrawiam

Uczeń Nowy wpis

Nie zgadzam się z większościami opinii na temat Pani Napieraj. Mam już 2 rok z Panią Napieraj i nie zauważyłam nigdy przy klasie by kogoś oczerniała, a już tym bardziej wyżywała się na kimś. Większość z nas jest po zdalnym nauczaniu i przez to też dużo osób może nie zdać w 1 klasie liceum, tym bardziej jak się nie zmotywuje od początku do nauki matematyki. Ja to naprawdę rozumiem, bo sama byłam osobą co ledwo miała 2 na koniec 1 klasy, a teraz na spokojnie wychodzi mi 3 z matmy. Może komuś nie pasować tryb nauczania Pani Napieraj, ale wiem, że jest on bardzo skuteczny, dużo osób narzeka na chodzenie do tablicy, ale właśnie chodzenie do tablicy ma nam pomoc zrozumieć dany temat, bo zawsze tłumaczy co i jak masz zrobić lub zwyczajnie podpowiada, więc nie jesteś w tym sam. Stwierdzam iż dość negatywne komentarze są ze względu na to, że osoby nie potrafią lub nie uczą się matematyki i zwalają winę na nauczycielkę, co w tym przypadku nie jest jej winą. Pani Napieraj jest dość wymagającą nauczycielką i chce byśmy jak najwięcej wynosili z lekcji. Pani Napieraj zawsze pyta nas wszystkich czy rozumiemy dany przykład, temat lub czy mieliśmy problem z zadaniem domowym. Nigdy na nikogo nie nakrzyczała, że ktoś ma z czymś problem tylko na spokojnie tłumaczyła lub pomagała nam rozwiązać dany przykład z zadania domowego na tablicy.

Kinga Nowy wpis

Bardzo niewyrozumiała nauczycielka, wydaje mi się, że robi wszystko by uczniowie zostawali rok do tyłu, wyśmiewa osoby, które czegoś nie rozumieją przez co wszyscy boją się chodzić na jej lekcje, a zagrożone z jej przedmiotu jest conajmniej pół szkoły

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Celina Napieraj? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Oliwia

Jej lekcje są tragiczne, oczernia uczniów przy tablicy. Sporo osób stresuje sie i boi chodzić na lekcje. Sprawia problemy z przejściem do następnej klasy mimo staran ucznia.

Dużo osób boi się chodzić na jej lekcje, nie dziwie się dlatego że wydziera się na uczniów i robi wszystko pod górkę dzięki czemu sporo nastolatków ma problemy z przejściem do następnej klasy. Nie mam pojęcia dlaczego dyrekcja jej nie zwolni bo to jest po prostu tragedia.

Ta Pani powoduje u mnie taki stres ze muszę wyjść do toalety bo dostaje ataku paniki cieszy się jak ktoś czegoś nie umie nie tłumaczy nic na lekcji tylko bierze kazdego do tablicy i mysli ze wszytsko umiemy

Maciek

Przez ta Panią trzeba uciekać z tej szkoły :-(

????

Ciekawe dlaczego tak dużo uczniów jej nienawidzi notorycznie się na nią skarży a pomimo tego nadal zostaje na stanowisku ????

ktos

Pani Celina uczy mnie od 4 klasy podstawówki (jest moją nauczycielką, nie korepetytorką) i naprawdę bardzo dobrze uczy, może w liceum jest inna ale w poddstawówce naprawdę fajna :)

kristof

Tragiczna nauczycielka. Wyżywa się na uczniach i wiele wymaga.

Uczeń

Cudowna, mądra kobieta! Nauka z Panią Celiną, to sama przyjemność. Polecam każdemu, kto ma problemy z Matematyką lub chce poszerzyć swoją wiedzę.

Azeko
@Uczeń

Ale chyba na prywatnych lekcjach bo w szkole nauczyć nie umie a wymaga .Szantażuje uczniów którzy chcą zdawać maturę rezygnacja z matury to pozytywna ocena na koniec a chcesz przystąpić będziesz miał jedyne.....Kto tą babę chroni Mąż?

Zostaw merytoryczną opinię o Celina Napieraj - Radzionków

• Jak się pracuje w Celina Napieraj?

Zobacz opinie na temat firmy Celina Napieraj tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Celina Napieraj?

Celina Napieraj
  • Aleksandra Gierymskiego 4