Opinie o Kebab Sindbad Fahim Sheibt Elhamd Fahim Shaban w Przemyśl

Kebab Sindbad Fahim Sheibt Elhamd Fahim Shaban
counter
5 1 7 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Kebab Sindbad Fahim Sheibt Elhamd Fahim Shaban?

Kolo Nowy wpis

Podpowiedzcie coś jak się pracuje, na forum znajdują się głównie opinie klientów a mnie interesuje praca.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 417 dni.

Czy Kebab Sindbad Fahim Sheibt Elhamd Fahim Shaban praktykuje "luźne piątki"?

HHHH Nowy wpis

Bardzo smaczne.Polecam

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Czas najwyższy, aby pojawił się wreszcie jakiś komentarz o przedsiębiorstwie Kebab Sindbad Fahim Sheibt Elhamd Fahim Shaban w mieście Przemyśl. Dodaj opinię o tym pracodawcy.

Tak3Nie
Kebab Sindbad
@Administrator

KEBAB SINDBAD Wyselekcjonowane i najświeższe produkty. Stawiamy na wysoka jakość przygotowywanych dań. Nasze propozycje kulinarne, które każdego dnia są różnicowane i tworzone z pasja. Oferujemy szeroka ofertę dań mięsnych jak i wegetariańskich. Wszystkie posiłki są przygotowywane od samego początku z pełnowartościowych produktów (mleko, sery, jajka, zioła). Mięso jest z chowu bez antybiotyków i GMO- własnej obróbki. Zamów już dziś zestaw obiadowy, wpadnij do nas wtedy postaramy się udowodnić wysoka jakość dań, które staranie przygotowujemy. Pysznie i tanio.

Tak3Nie
Pysznie

Bardzo smaczne i nie drogo.Miła obsługa.Polecam

Tak2Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Kebab Sindbad Fahim Sheibt Elhamd Fahim Shaban - Przemyśl

Kebab Sindbad Fahim Sheibt Elhamd Fahim Shaban