Firma Handlowa Kamila Krzysztof Gamrot

Opinie o Firma Handlowa Kamila Krzysztof Gamrot

anonymous

Nie polecam pracy w żadnym sklepie którym zarządza Szanowny Pan Gamrot. Mam duże doświadczenie w pracy w sklepach i oczywiście nigdzie nie jest idealnie ale naprawdę nie ma na co narzekać. Natomiast na firmę powyższą brak słów do opisania jego podejścia do pracowników. Wydaje mu się, że młodzi ludzie, którzy pracują w sklepach nie wymagają szacunku i można traktować ich jak śmieci. Nawet nie będę podawał przykładu rozmów tegoż Pana bo brakuje słów. Proponuję kilka razy rzetelnie się zastanowić przed podjęciem pracy. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Firma Handlowa Kamila Krzysztof Gamrot - Tomaszów Mazowiecki

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Handlowa Kamila Krzysztof Gamrot