Opinie o Hajdamowicz Roman Transport Drogowy 176 w Siedlęcin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Hajdamowicz Roman Transport Drogowy 176. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Hajdamowicz Roman Transport Drogowy 176 o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hajdamowicz Roman Transport Drogowy 176 w Siedlęcin

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Hajdamowicz Roman Transport Drogowy 176? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Odpowiedz Nowy wpis

Są zwalniani, praca bez umowy, co innego mówi i obiecuje Roman Hajdamowicz a co innego później płaci.

Ewelina Nowy wpis
@Odpowiedz

No troszkę tych negatywów się tu pojawiło ale jakoś bez szczegółów zostały ujęte a wolałabym mieć jasność. Co z tymi całymi obietnicami, jaka niby jest rozbieżność? I to w ogóle możliwe, żeby od takiego czasu pracowali tutaj ludzie bez umowy i nikt jeszcze tego nigdzie nie zgłosił?

Odpowiedz Nowy wpis
@Ewelina

Pan Roman obiecuje umowę o pracę, a każe już pracować, jeździ się tydzień umowy dalej nie ma w drugi tydzień mówi że kadrowa się rozchorowała, później 3 tydzień cisza i 4 tydzień jak przychodzi do wypłaty to placi tyle ile mu się podoba i mówi że więcej pracy nie ma. Umowy na oczy się nie widzi.

Trans Nowy wpis

Nie płaci za transport....

Jelenia

Dokładnie mi (usunięte przez administratora) do dzisiaj wisi 500 zł, no i brak jakiejkolwiek umowy, szuka ciągle kierowców na busy do rozwożenia towaru pod hurtownia Euro Cash w Jeleń Górze. Nie dajcie się zwieść.

Sławek

Witam i przestrzegam przed Panem Romkiem hajdamowicz em robiłem 2 tyg bez umowy kiedy zapytałem kakie finanse gość cicho siedzi nie płaci i wymyśa historie kreta z (usunięte przez administratora) ludzie uważajcie na typka (usunięte przez administratora) pozdrawiam

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Hajdamowicz Roman Transport Drogowy 176? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Kierowca 11

Brak jakiejkolwiek umowy, praca na czarno, jak zrezygnowałem z pracy to przy ostatniej wypłacie nie płaci tyle ile trzeba, mnie (usunięte przez administratora) na ponad 500 zł. Uważajcie.

Zostaw merytoryczną opinię o Hajdamowicz Roman Transport Drogowy 176 - Siedlęcin

• Jak się pracuje w Hajdamowicz Roman Transport Drogowy 176?

Zobacz opinie na temat firmy Hajdamowicz Roman Transport Drogowy 176 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Hajdamowicz Roman Transport Drogowy 176
  • Górna 6