Opinie o Dawid Barcz Montex w Łaziska Górne

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Dawid Barcz Montex. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dawid Barcz Montex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dawid Barcz Montex w Łaziska Górne

Informatyk Nowy wpis

Wszystkie te komentarze są pisane przez jedną i tę samą osobę. Trzeba mieć coś z głową, żeby zadawać pytania i sobie samemu na nie odpowiadać.

Klient Nowy wpis
@Informatyk

Jest wielkim (usunięte przez administratora) który ciągle zmienia miejsce zamieszkania żeby ciężko go. Było znaleźć

Czy wie ktoś gdzie on mieszka?

pomocna osoba
@pracownik

adres rejestrowy firmy:Mickiewicza 3d/28, 43-170 Łaziska Górne - mieszka tam jego matka na 100%. Teraz prawdopodobnie Pietrzykowice wcześniej Cisiec. Więcej nie umiem pomóc.

Informator
@pomocna osoba

@pomocna osoba masz złe informacje odnośnie adresu. Matka Dawida od dawna nie mieszka w Łaziskach. Dawno temu kupili dom i mieszkają w innej miejscowości, więc nie pisz że to są 100% informacje. Natomiast Dawid ostatnio mieszkał z taką Patrycją w Łodygowicach na ul. Turystycznej 33. Są to 100% informacje, ponieważ im coś kiedyś przewoziłem samochodem, więc nie wprowadzaj ludzi w błąd

Ona Nowy wpis
@Informator

proszę usunąć wpis powyżej, nie mieszka ten człowiek od 5 lat w łodygowicach.ostanie miejsce zamieszkania to Cisiec drugi zielony dom obok kościoła. Ale wiem ze tam juz tez nie mieszka i jest widywany w Pietrzykowicach.

Ona Nowy wpis
@Ona

Był w związku z dziewczyną po rozwodzie z cisca i nawet jej dzieci do przedszkola odprowadzał. Mieszkał tam z jej rodziną.

Szczery

Ja wrzucam tyle komentarzy by choć jedną osobę uchronić przed nim, bo niestety nadal znajdują się osoby które zostają przez niego oszukane. Pan Dawid nawet własną matke uśmiercił w historiach o sobie, dodam ze ma się ona bardzo dobrze. Jego działalność jest zawieszona od dłuższego czasu. Podawał fałszywe adresy by go nie znaleźć. Zbierał zaliczki i znikał.

Szczery

Kłamie we wszystkim, a gdyby miał firmę kase zbierał by komornik.

Firma Dawid Barcz Montex poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Łaziska Górne
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy OPERATORKA MASZYNY PAKUJĄCEJ
Job4You PL Sp. z o.o.
logo firmy AUTOMATYK - ELEKTROWNIA ŁAZISKA
Łaziska Górne
PKP CARGO SERVICE sp. z o.o.
logo firmy Tajemniczy klient (zdalna)
QualitySite

Można mieć wypłaty tygodniowe ?

@Michał

Daruj sobie współpracę z tym człowiekiem. To naprawdę kłamca i (usunięte przez administratora) nie warto. Najesz się tylko wstydu za niego za jakiś czas.

były znajomy

Proszę uważać na tego osobnika, okropny (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)

@były znajomy

ja juz wczesniej ostrzegałem tutaj przed tym człowiekiem ale jak widać dalej kłamie i (usunięte przez administratora) ludzi. Mistrz na gruncie prywatnym i zawodowym. Może kolejne wpisy tutaj uchronią inne osoby przed nim.

klient

facet porażka super aktor tak kłamać mało kto potrafi

@klient

na szczęście kazde kłamstwo ma krótkie nogi

Paulina

Czy firma jest wypłacalna ? Płaca na czas ?

@Paulina

Ten facet nigdy nie był wypłacalny. Dobry aktor (usunięte przez administratora) w pracy jak i w życiu prywatnym. Bierze zaliczki nie wykonuje pracy. Pewnie robi w bambuko jakąś kolejną kobietę i kolejną osobę z którą współpracuje.

Benio

Przesadzacie z takimi ocenami. Może zabrakło chęci do pracy?

Natal

Jesteście pewni, że nic dobrego nie można napisać? Może to jakieś chwilowe kłopoty?

Maro
@Natal

Jestem pewny. Nie radze wspolpracy z tym panem.

Maro
@Natal

Ten facet to jeden wielki klopot ale idealny aktor. zawodowo wspolpracy nie polecam nikomu.

Prawdomówca

Nie rozumiem tych złych opinii. Facet bardzo sympatyczny, wykonuje solidnie robotę.

Wstawiał u mnie okna, wszystko w jak najlepszym porządku. Jestem bardzo zadowolony i polecam.

A.
@Adam

Moge wyslac zdj jak mi (usunięte przez administratora) robote. Obrobke okna lepiej by moje dziecko zrobilo.

Oczekujemy na nowe sprawozdania jeśli chodzi o przedsiębiorstwo Dawid Barcz Montex w mieście Łaziska Górne. Najlepiej niech piszą osoby aktualnie zatrudnione.

Gelduovve

Niech lepiej płaci pracownikowi. Facet zbiera zaliczki od zleceniodawcy i nie wykonuje pracy. Podaje fałszywy adres by go nie znaleźć.

Hfdr
@Gelduovve

Szmaciarz

Zostaw merytoryczną opinię o Dawid Barcz Montex - Łaziska Górne

• Jak się pracuje w Dawid Barcz Montex?

Zobacz opinie na temat firmy Dawid Barcz Montex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dawid Barcz Montex?

Dawid Barcz Montex
  • Mickiewicza 3d lok. 28