PNN PHARMACEUTICALS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁ

NIP: 9721191420 KRS: 0000317602

PNN PHARMACEUTICALS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁ

Opinie o PNN PHARMACEUTICALS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁ

Danuta

Bardzo mało jest na forum Waszych opinii na temat pracy w PNN PHARMACEUTICALS - może jednak któryś z obecnych lub byłych pracowników firmy mógłby napisać coś na temat pracy w tym miejscu? Wasze opinie mogą być bardzo przydatne dla innych użytkowników forum. Jakie warunki oferuje ten pracodawca? Jaka atmosfera panuje w PNN PHARMACEUTICALS?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w PNN PHARMACEUTICALS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁ? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

ktoś

PNN Pharmaceuticals z siedzibą w Przeźmierowie - firma z dobrymi produktami, która nie docenia pracy swoich pracowników i ma problem z jakimkolwiek planowaniem. Odradzam pracę w tej firmie.

Zostaw opinię o PNN PHARMACEUTICALS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁ - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PNN PHARMACEUTICALS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁ