PNN PHARMACEUTICALS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁ

Toruń

Opinie o PNN PHARMACEUTICALS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁ

Zgadzam się z moim przedmówcą. Jest dokładnie tak jak opisano w powyższej opinii. TRAGEDIA . Mają długi, nie płacą , kłamią . OMIJAJCIE Z DALEKA.

PH
@Były pracownik 16.09.2017 18:04

Te wszystkie paszkwile pisała jedna i ta sama osoba Adam Rogatka PH tej firmy. 15 stycznia 2018 został wywalony na zbity pysk, ponieważ okradał i oszukiwał firmę. Zawsze kiedy firma dawała ogłoszenie, że chce zatrudnić pracowników nagle ukazywał się nowy wpis paszkwil. To nie jest zbieg okoliczności. Adam Rogatka robił wszystko, żeby nas zniechęcić do tej firmy, bo bał się, że Nowy PH odkryje jego przekręty. Z tego co wiem, zarząd firmy podjął odpowiednie kroki prawne. Miał on podpisaną umowę o zakazie konkurencji i tajemnicy służbowej. Kary są ogromne. Pracował codziennie w firmie 8 godz, ale zamówienia przekazywał do konkurencyjnych firm.

EM

Omijajcie tą firmę z daleka. Tragedia. Firma zadłużona, Nie płacą wynagrodzenia na czas. Najniższa krajowa , reszta wypłaty (czyli wypracowana prowizja pod stołem) ale nikt jej nie widział. Prezes klasyczny cwaniaczek

ktoś

PNN Pharmaceuticals z siedzibą w Przeźmierowie - firma z dobrymi produktami, która nie docenia pracy swoich pracowników i ma problem z jakimkolwiek planowaniem. Odradzam pracę w tej firmie.

Zostaw opinię o PNN PHARMACEUTICALS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁ - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PNN PHARMACEUTICALS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁ