PNN PHARMACEUTICALS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁ

Toruń

Opinie o PNN PHARMACEUTICALS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁ

Zgadzam się z moim przedmówcą. Jest dokładnie tak jak opisano w powyższej opinii. TRAGEDIA . Mają długi, nie płacą , kłamią . OMIJAJCIE Z DALEKA.

EM

Omijajcie tą firmę z daleka. Tragedia. Firma zadłużona, Nie płacą wynagrodzenia na czas. Najniższa krajowa , reszta wypłaty (czyli wypracowana prowizja pod stołem) ale nikt jej nie widział. Prezes klasyczny cwaniaczek

ktoś

PNN Pharmaceuticals z siedzibą w Przeźmierowie - firma z dobrymi produktami, która nie docenia pracy swoich pracowników i ma problem z jakimkolwiek planowaniem. Odradzam pracę w tej firmie.

Zostaw opinię o PNN PHARMACEUTICALS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁ - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PNN PHARMACEUTICALS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁ