Puro Hotels Sp. z o.o.

Toruń

Puro Hotels Sp. z o.o.

Opinie o Puro Hotels Sp. z o.o.

K

Czy jest tu może ktoś pracujący albo ktoś kto pracował w siedzibie w Warszawie? Chodzi mi o biuro główne czyli pracę księgowych itp.

Rob
@K 29.03.2018 08:50

Najgorsza firma z jaką się zetknąłem. Niecwiem jak hotele, ale centralę odradzam. Pierwsze wrażenie pozytywne, ale szybko okazało się, że atmosfera i organizacja są fatalne.

X. Y

Czy ktoś ma wiedzę na temat puro gdansk. Jak jest? Ile płacą?

domi
@X. Y 11.07.2018 09:54

Nie wiem jak Gdańsk ale Kraków....straszny wyzysk!!!! Stanowisko : pokojówka. 16 pokoi dziennie, za jeden pokój płacą 6,25 zł!!!!!! A za dobę zabierają ponad 400zł !!!

Karolina

@Pat, rozumiem, że w umowie nie ma żadnej informacji na temat obowiązków pracownika? Czy z uwagi na to, iloma rzeczami muszą się zajmować zatrudnione w Puro Hotels osoby, przysługuje im jakaś premia uznaniowa, dodatki?

Szukasz pracy?

Karolina

Dawno nie było nowych opinii na temat Puro Hotels Sp. z o.o. jako pracodawcy. Jak teraz wygląda sytuacja w firmie? Co się zmieniło w ciągu ostatniego roku? Takie informacje będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją. Co możecie im doradzić?

N
@Karolina 26.07.2017 09:29

Odnoszę wrażenie że prezes zarządu Askevold Rune nie ma ,,zielonego pojęcia'' co dzieje się w hotelach PURO W POLSCE . tO ,,OBÓZ PRACY'' zdecydowana większość to pracownicy na umowę zlecenie , stawki śmieszne , za tak ciężką pracę dla całego personelu Puro-Poznań , Nifty 20 .

Pat
@Karolina 26.07.2017 09:29

DRAMAT... wyzysk, robisz jako kelner/sprzataczka/dzial konferencji/odbierasz dostawy/barman za marna kase. Nie dziwie sie, ze ludzie sie zwalniaja... Jak ktos pyta o prace tam to odradzam...

Karolina

@Martimożesz powiedzieć coś więcej o pracy pokojówki w Puro Hotels? Co jeszcze warto wiedzieć o pracy na tym stanowisku? Nie do końca rozumiem drugiej części Twojego komentarza. Możesz ją bardziej wyjaśnić?

Marti

Praca pokojówki w Gdańsku to czysty wyzysk. Pseudo umowa zlecenie. Jeśli koordynatorki mają zły humor to potrafią ostro dowalić od tak

Karolina

@N jakiego stanowiska dotyczy Twój komentarz? Sprawdziłam stronę internetową firmy. Jest kilka aktywnych ofert pracy m.in. na stanowisko kelnerki w Gdańsku. W treści ogłoszenia można znaleźć informację, że oferowana jest praca na umowę o pracę dla osób w pełni dyspozycyjnych. Na jakich stanowiskach nie można na ten rodzaj umowy liczyć?

cv

@useit chyba niestety często jest tak, że oczekują osoby tuz po studiach, najlepiej 10 lat doświadczenia i osoba przed trzydziestką. Nie mówie że tu tak jest, tylko chodzi mi generalnie jaki panuje pogląd

Mar

Niestety pracowałem w Puro Hotel. Obiecywano, że nocki będą sporadycznie, że cały team dzieli się godzinami odpowiednio równo. Przez ostatnie 2 miesiące miałem 3 dniówki. Ludzie pracujący wyżej - zero wiedzy. Z hotelarstwem nic wspólnego: znajomi znajomych, co było bardzo przykre. Stawki za nocki...żenada. Do miesięcznej wypłaty jak się za nocki dostało +100 zł to był huk. Pensja recepcjonisty średnio 1700 na rękę plus brak życia. Czasem wyrywano mnie w dniu wolnym o 21:00, bo "nie ma kto przyjść do pracy". Nie dajcie się nabierać na taki wyzysk. Prośby grafikowe nie istnieją - raz wprost powiedziano, że nie ma próśb, bo jest za mało osób w pracy. Nie chciano zatrudniać nowych pracowników ale już wydawać pieniądze na bzdury to jak najbardziej. Naprawdę dla studentów, którzy nigdzie nie pracowali może to się wydawać "high-life" ale dla osób, które już mają coś do czynienia z hotelarstwem...NO NIE.

kitek

Jeśli chcecie, żeby wasza praca była oceniana za pomocą opinii na tripadviserze (tylko tych kiepskich, średnia ok. 9,0 co jest świetnym wynikiem nie ma wpływu na przebieg rozmów ewaluacyjnych, tylko te negatywne) i rozwalić sobie życie prywatne, wybierzcie puro.

Zostaw opinię o Puro Hotels Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Puro Hotels Sp. z o.o.