Opinie o Arkadiusz Czajkowski Trener Personalny w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Arkadiusz Czajkowski Trener Personalny. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Arkadiusz Czajkowski Trener Personalny o rekrutacji.

Branże: Edukacja - edukacja sportowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arkadiusz Czajkowski Trener Personalny w Bydgoszcz

Antoni Nowy wpis

Mam 65 lat , byłem po COVID osłabiony , bez kondycji i z nadwaga , Corka moja wyszukała w internecie kontakt do Arka . Wydawało mi się ze dla mnie to za późno , ale po konsultacji uwierzyłem ze może się udać . Arek był przekonujący . Pierwszy miesiąc dwa razy w tygodniu a później przeszliśmy na trzy razy. Efekt przerósł moje oczekiwanie , mam coraz lepsza kondycję , jestem sprawniejszy fizycznie, nabrałem chęci do aktywności fizycznej i z wagi rozsądnie schodzę . Arek jest wysokiej klasy specjalista . Wszystkim którzy się wahają polecam , naprawdę warto

Ewa Nowy wpis

Na forum padło pytanie czy Pan Arek bierze sobie kogoś do współpracy, ale jak widać cisza w tym temacie. Tak dużo piszecie o tej jego stronie, on sam ją prowadzi czy ma do tego pomocników? Zastanawiam się czy to on jest taki dobry w tym całym marketingu czy to właśnie inne osoby to robią? ;)

Karolina i Adrian Nowy wpis

Trafiliśmy do Arka po kilku nieudanych próbach "wzięcia się za siebie". Postanowiliśmy poszukać profesjonalisty w tym temacie. Najpierw trafiliśmy na stronę internetową Arka potem na konsultację i ostatecznie na treningi. Ćwiczymy z Arkiem prawie rok. Ćwiczenia z Arkiem to nie tylko treningi z profesjonalistą to też duża dawka motywacji i wsparcia w osiągnięciu naszych celów. Co nam się udało osiągnąć oprócz oczywistego czyli utraty kilogramów? Arek zmienił nasze nastawienie do regularnych ćwiczeń, wybawił nas od bólu kręgosłupa i głowy. Polecamy.

Ewa Nowy wpis
@Karolina i Adrian

A co tak właściwie ostatecznie was przekonało, żeby ćwiczyć właśnie z nim? Po prostu spróbowaliście i się spodobało czy już po samej konsultacji wiedzieliście, że to będzie "to"? Co najbardziej się wam w nim spodobało, że z nim zostaliście?

Witam. W szkole zalecili nam odbyć praktyki związane ze sportem. Może się orientujecie czy ten trener ma coś takiego w ofercie i prowadzi jakieś szkolenia lub własnie praktyki?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Arkadiusz Czajkowski Trener Personalny spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Na stronę trenera Arka trafiłam przypadkiem, lecz rzetelna wiedza a nie lanie wody sprawiły, że zostałam na dłużej. Wiele potrafi z siebie dać. Nie jest zwolennikiem "Sprintu" lecz "maratonu". Jego treningi dają wolniejszy lecz długotrwały efekt bez efektu jojo. Szczerze polecam

Arek jest jedyny w swoim rodzaju, poniewaz jest bardzo konkretny, co jest niesamowicie cenne w dzisiejszym swiecie. Ma mega wiedze, ktora caly czas poglebia, jest rzetelny i metodyczny.Bedac jego podopiecznym/podpieczna nie ma sie watpliwosci co i jak ma sie robic,jest tak rzeczowy. Zmienil cale moje podejscie do ruchu, "ochlodzil mi glowe". Jego treningi sa orginalne i efektywne. Bardzo polecam Arka! Najlepsza inwestycja w siebie.

Gosia

Bardzo polecam, duża wiedza , fantastyczne podejście które motywuje i popycha do zmian, bez spięcia, dzięki niemu zmieniłam myślenie i podejście nie tylko do diety ale i do życia.. sportu... treningów.. do siebie :)

Kinga

Czy ten trener personalny zatrudnia kogoś do współpracy?

Wojtek

Bardzo polecam Arka jako trenera personalnego. Profesjonalizm, duża wiedza, którą ciągle rozwija, rozsądne podejście do klienta to cechy, które go wyróżniają. Potrafi zmotywować i pomóc nie tylko w diecie, ale zmianie stylu życia na zdrowy. Jestem bardzo zadowolony.

Angel

Dawno nie spotkałam trenera z tak dużym zaangażowaniem niesienia pomocy innym. Nic tylko polecać i podziękować (usunięte przez administratora)za to że jest i przekazuje ogrom wiedzy innym.

Klient

Najlepszy trener jakiego można znaleźć. Bez gwiazdorstwa, inteligentny i potrafiący pomóc. Nie mogłem się zmotywować, a (usunięte przez administratora)zadał mi kilka pytań i zdałem sobię sprawę jak jest to dla mnie ważne. 12 kilo ma minusie. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Arkadiusz Czajkowski Trener Personalny - Bydgoszcz

Arkadiusz Czajkowski Trener Personalny