Opinie o Be-Trans Usługi Transportowe Sebastian Bejger w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Be-Trans Usługi Transportowe Sebastian Bejger. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Be-Trans Usługi Transportowe Sebastian Bejger na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Be-Trans Usługi Transportowe Sebastian Bejger w Bydgoszcz

Piotr Nowy wpis
Inne

Jeśli pracownicy są bardzo zadowoleni z pracy to niech nikogo nie dziwi, że na forum jest taka cisza!!

Ela Nowy wpis

Lubię atmosferę w Be-Trans Usługi Transportowe Sebastian Bejger za: Pan Sebastian jest super,polecam

Ona Nowy wpis

Pan Sebastian wie co robi. Polecam z całego serca. Szybko i tanio

Adam

Solidnie i tanio polecam

logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym C+E
Grodzisk Wielkopolski
Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.
(2417 opinii)
logo firmy Pracownik magazynu - kompletacja zamówień
Piotrków Trybunalski
ESA logistika Polska sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat B Transport Mebli do Niemiec
Wrocław
BEJOT E-COM SOLUTION Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
(1 opinia)
Aplikuj na wiele ofert

Zostaw merytoryczną opinię o Be-Trans Usługi Transportowe Sebastian Bejger - Bydgoszcz

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie