F.P. Wrzos

Zamość

Opinie o F.P. Wrzos

klos

pensje zawsze zależą od stanowiska, inną pensję będzie miała np. pani w biurze, a inną osoba z produkcji np.

klient

Główna dewiza firmy? Za wszelką cenę wydrzeć pieniądze z ludzi otoczonych żałobą!!! Pani zarządzająca firmą jest przesadnie miła jeśli widzi zagubioną rodzinę. Idealnie potrafi przekonać ludzi, że jej firma najlepiej i z całym przekonaniem - najtaniej - zajmie się obsługą pogrzebu. Osobiście byłem świadkiem jak ta pani 'przywołuje do porządku' pracownika tylko dlatego, że bez porozumienia z nią obniżył cenę pogrzebu o 20 zł. [usunięte przez moderatora] i totalny brak wyczucia w stosunku do osób, które są bezsilne w obliczu tragedii!!!!!!!

jak można chwalić sobie pracę w takim miejscu za najniższą krajową...

Klientka

Solidnie, rzetelnie, kompleksowo!!! Polecam. Obsługa pogrzebu jak najbardziej poprawna. Jeśli chodzi o pracę w firmie, to z tego co wiem, pracownicy sobie ją chwalą.

Zostaw opinię o F.P. Wrzos - Zamość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.P. Wrzos