Opinie o Master Parkiet Pod Klucz Bartosz Długołęski w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Master Parkiet Pod Klucz Bartosz Długołęski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Master Parkiet Pod Klucz Bartosz Długołęski o rekrutacji.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe
Prace wykończeniowe i remontowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Master Parkiet Pod Klucz Bartosz Długołęski w Warszawa

robo103 Nowy wpis

Fachowa i bardzo profesjonalna firma , widać że nie tylko kasa się liczy. POLECAM z czystym sumieniem. Pozdrawiam.

klient 123 Nowy wpis

Szef firmy Master Parkiet podał mi wstępną cenę a następnie po przyjeździe podniósł ją o 70 %. Mówił że trzeba jeszcze zaszpachlować, że lepiej będzie zrobić 3 x lakier. Stara się zrobić wrażenie eksperta z doświadczeniem "3 dekad" i rzeczywiście ma jakieś pojęcie. Zgodziłem się na wyższą cenę. Kiedy sprawdziłem później cenę rynkową takiej usługi okazało się że przepłacam 35%. Zaproponowałem uzasadnioną obniżkę ceny, ale Pan nie dał mi dojść do słowa, był agresywny w wypowiedzi, sugerował że mogą nie dokończyć prac. Nie wiem co lepiej określi cała sytuację: nieuzasadnione - wręcz nieuczciwe zawyżanie ceny czy głupota tego który za to płaci. (za 7 godzin pracy dwóch ludzi po odliczeniu materiału wziął 6000 zł - na pewno nie jest to tyle warte) Ekipa robi swoją robotę standardowo, bez fuszerki ale też bez nadmiernej dbałości. Znalazłem kilka miejsc gdzie nie zaszpachlowali drobnych ubytków mimo że płaciłem za to dużą cenę.

Sergei

Nie mam żadnego pojęcia jakimi oni są wykonawcami, ale obsługa w sklepie na Żeromskiego jest po prostu fatalną. Jechałem przez całe miasto po pasy do kleju, ponieważ pracownik sklepu telefonicznie zapewnił że u nich są kilka różnych wymiarów. Po przyjazdu okazało się że oni w ogóle nie mają pojęcia o jakich pasach chodziło. Pracowniki sklepu podnoszą głos, i w ogóle zachowują sobie jak obrzedliwe małpy.

Michalina Nowy wpis
@Sergei

Jak widać Ukrainiec w Polsce chce zeby go całować po nogach . Kupuje w sklepie Master Parkiet i nigdy nie miałam zadnych problemów. Ile Panu płacą za opinie

Iwona Nowy wpis
@Sergei

A może po prostu pomyliłeś sklepy?

Wykonanie podlogi perfekcyjne. Polecam serdecznie

Izabela
@Kasia

A jak z terminowością i kosztami? Napisz proszę, twierdzisz że wykonanie jest perfekcyjne to aż mi się oczy zaświeciły! Uwielbiam takie porządne firmy :)

@Izabela

Ja jestem zadowolona. Stara brzydka mozaika , zmiana koloru , lakier ,wyszło lepiej niz mysłałam . Zrobiłam kolor bo mozaika miała plamki i sama renowacja byłoby za mało. Firma została mi polecona przez kolegę z pracy . Przed zamówieniem widziałam zrobiona podłoge w kolorze naturalnym , piekna . Czysto , schludnie bez pyłu, bez sprzatania, Panowie sympatyczni . Nie wiem czy tanio bo nie szukałam innych fachowców. Wzięłam z polecenie. Z zasady wiem ze tanio to nie koniecznie dobrze. Wiem ze maja własny sklep na żeromskiego 4b. Byłam po pielęgnacje .

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Master Parkiet Pod Klucz Bartosz Długołęski spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Joanna

Miła obsługa, szybko, rzeczowo, panowie konkretni, punktualni i bardzo mili. Stary parkiet dostał drugie życie. Polecam tę firmę wszystkim

Lola

A tu jakoś dużo opinii od podwykonawców, a co z opiniami od pracowników? Jest coś?

Amator

Potwierdzam doświadczenie opiniodawcy AMBRA. Od miesiąca nie mogę doczekać się opłaconego towaru. Fałszywe emaile o wysłaniu, nie odbieranie telefonów, brak odpowiedzi na maile. UWAGA, nie solidny przedsiębiorca.

Ambra

Co może być bardziej denerwującego niż handel towarami, których nie posiada się na stanie? Sprzedawca wykazuje, że dysponuje towarem a po zamówieniu i uiszczeniu zapłaty okazuje się, że go brak. Czy może być coś bardziej denerwującego, jeśli długo oczekiwany i opłacony przelewem towar wreszcie do Ciebie dociera a Kurier domaga się zapłaty ? Placisz drugi raz, bo potrzebujesz towaru ...... TO WSZYSTKO DZIEJE SIE W SKLEPIE MASTER PARKIET ........

Mariusz

Profesjonalna firma, stary ruchomy parkiet który nadawał się do zerwania Panowie odnowili i wyglada lepkiej jak nowy. 100% polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Master Parkiet Pod Klucz Bartosz Długołęski - Warszawa

• Jak się pracuje w Master Parkiet Pod Klucz Bartosz Długołęski?

Zobacz opinie na temat firmy Master Parkiet Pod Klucz Bartosz Długołęski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Master Parkiet Pod Klucz Bartosz Długołęski?

Master Parkiet Pod Klucz Bartosz Długołęski
  • Adama Mickiewicza 65 lok. 40