Opinie o Syn-Puch Syncerz Zbigniew w Chomentów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Syn-Puch Syncerz Zbigniew. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Syn-Puch Syncerz Zbigniew na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Syn-Puch Syncerz Zbigniew w Chomentów

Alwaro Nowy wpis

20 euro na godzinę dodając do tej wypowiedzi

Misio Nowy wpis

Byłem klientem tego pana woził do mnie na budowę drogi kamień jakość inna od zamawianej nie zgadzała się ilość ton zamówionych a dostarczonych choć faktura opiewała na całość była w drodze waga przejazdowa hoc ten pan o niej nie wiedział różnica ponad sto ton od tego co było zamówione krent cygan co chwilę jeździł inny kierowca ponieważ wiem z wywiadu ze ich rabal na kase nie polecam współpracy z tym Panem i jego firma

Alwaro Nowy wpis

Witam serdecznie nie polecam pracy u tego starego ty pa i jego synusia hamstwo wyzysk człowieka najlepiej jak by 24 na 7 robić nic się nie odzywać i robić za dziękuję to 1 zł dla niego to za dużo bo wyjdzie z takim tekstem zaco ci place rub jeździj na magnesie wal po 100 kursów na dzień firma ma zarabiać non stop ktoś odchodzi przychodzą żeby złapać troche doświadczenia już go wszyscy znajo do mnie czemu tylko 5 kulek zrobiłeś tylko 500 km słabo a ja mu zrub więcej pokaż klasę ty mi nie dałeś prawa jazdy to mi nie będziesz go odbierał a ja przyszedłem zarobić a nie robić na mandaty na obiecuje złote góry weryfikuje 1 miesiąc 2800 wiecy nie zarobiłeś a ja na rozmowie było 6000 do ręki a un tyle nie płaci co zrobisz umowa z najniższy to (usunięte przez administratora) jest wygrany zbierasz grosze swoje manele i dziękujesz za współpracę temu typoni nie polecam na kurjerce mniej stresu większy hajs syn puch niech se jeździ sam ale najpierw trzeba by mieć prawco nie stary mordohleju

ZS Nowy wpis
@Alwaro

Panie Mariuszu K. , widzę że z pana taki pismak jak i kierowca ,pożal się się Boże. Tyle błędów ortograficznych , stylistycznych i interpunkcyjnych to chyba nikt nie widział., ale czegóż się po takim człowieku spodziewać. Wstyd takie wypociny do wiadomości publicznej podawać. Ośmieszył się pan na całej linii , nawet dziecko z II klasy lepiej by to napisało. To tylko świadczy o pana inteligencji. Do szkoły panie Mariuszu ! Dlaczego nie napisał pan , na ile szkód i strat naraził pan pracodawcę? Ja panu przypomnę : skasowany samochód za 100000 zł, kilkanaście razy przekroczony czas jazdy bez regulaminowej pauzy . Za wszystko zapłacił ciężkie pieniądze pracodawca. Tak więc panie Mariuszu ani pisać pan nie umie , ani jeździć przepisowo. Za ubliżanie i wszelkie oszczerstwa na forum , też może pan zapłacić. Proszę pamiętać , że w sieci nie jest pan anonimowy , ( chociaż pan o tym nie wie , bo skąd) Ja nawet sprawdzać nie muszę IP komputera , żeby wiedzieć po stylu i sposobie pisania , kto takie bzdury napisał. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie , to nigdy by pan za 2800 zł nie pracował tylko odszedł za tydzień , a pan pracował ponad 2 lata. Żałuje tylko , że aż tyle czasu , ale jak to mówią " Mądry Polak po szkodzie" Teraz wiem że nie powinienem się litować , " bo w domu bieda , nie ma za co żyć itd.( to są pana słowa) Jaki z pana pracownik to każdy wie u kogo pan pracował. W ciągu niespełna kilkunastu lat pracował pan w 13 firmach , to o czymś świadczy. Porządny pracownik latami pracuje w jednej firmie , no ale dla pana nie ma dobrego pracodawcy. Zatem panie Mariuszu zanim napisze pan następną opinię proszę iść do szkoły uczyć się pisać poprawnie i zmienić pracę , bo na kierowcę się pan niestety nie nadaje.

Marzena

Na forum jeszcze nie ma żadnych opinii o firmie Syn-Puch, szkoda bardzo. Ktoś wie, na czym polega ich działalność, a dokładnie praca w firmie? Może prędzej czy później przeczyta to jakiś pracownik firmy i będzie w stanie przybliżyć parę kwestii. Byłoby super czegoś się dowiedzieć.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Syn-Puch Syncerz Zbigniew? Czy kandydat na stanowisko Kierowca ciężarówki powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Zostaw merytoryczną opinię o Syn-Puch Syncerz Zbigniew - Chomentów

• Jak się pracuje w Syn-Puch Syncerz Zbigniew?

Zobacz opinie na temat firmy Syn-Puch Syncerz Zbigniew tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Syn-Puch Syncerz Zbigniew?

Syn-Puch Syncerz Zbigniew
  • 83