Opinie o Blatydrewniane.Com Michał Stolarczyk w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Blatydrewniane.Com Michał Stolarczyk. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Blatydrewniane.Com Michał Stolarczyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blatydrewniane.Com Michał Stolarczyk w Warszawa

Zuzanna

rzeczywiscie z tego co wygooglalam Firma została usunięta z CEIDG 5 maj 2022 r. wiec nie oglosila upadlosci ... uda ci sie odzyskac pieniadze przez to ?

Katarzyna Nowy wpis
@Zuzanna

Nikt juz nie odzyska pieniedzy. Po to jest to postepowanie upadłościowe Firmy blatydrewniane.com aby wlasciciel firmy nie musial odpowiadac wlasnym majatkiem i umożyc długi. Kolejna firma bedzie pewnie na mamusie założona. Tak to niestety wyglada - mały człowieczek narobił długów utracił pieniądzek Klientow i to nie malych kwot i trzeba bylo się ewakuować. Ponad to - to wszystko jest robione świadomie i z pełnym wyrachowaniem, ale z przykrościa przyznaje że od poczatku do końca firemka ta robi to w majestacie prawa. Taki mamy klimat - bez prawa dla klienta do odzyskania pieniedzy. Tylko Syberia dla takich małych ludzi;)

Zoran Nowy wpis
@Katarzyna

Pan Michał działa od poczatku z premedytacja. Świadomie naciągał na zaliczki. wiedząc ze nie zrealizuje zleceń. Sporo fantazjowania na temat trudnej sytuacji etc. Wszelkie historie bez pokrycia. Jeśli chodzi o prawo , to przy pozwie zbiorowym można starać się podciagnac pod odpowiedzialność karna i zglosic sprawe do prokuratury. Możliwe, ze nie odzyskają Państwo pieniędzy, ale ten człowiek nie bedzie więcej krzywdził innych ludzi.

Łukasz Walczak Nowy wpis
@Zuzanna

Z tego co Ja wiem to nie firma ogłosiła upadłość tylko Pan Michał został przez sąd w Warszawie ogłoszony upadłym i będzie odpowiadał przed wierzycielami (również klientami czyli nami) całym swoim majątkiem. Nie prowadził spółki zoo tylko JDG. Szkoda człowieka, bo dobry fachowiec tylko słaby biznesmen

Mariusz

Może to komuś pomoże, gość miły grzeczny ale... Nieterminowy mnóstwo poprawek. Ogółem nie solidny i badziewi stosuje

Marta Płachecka-Paluch
@Mariusz

Dzień dobry, poszukuję osób pokrzywdzonych przez Michała Stolarczyka. To nieprawdopodobne, że tak nierzetelny i nieuczciwe stolarz funkcjonuje na rynku. Bardzo staraliśmy się dogadać z człowiekiem, ale nie sposób. Zapraszam do kontaktu w sprawie Michała Stolarczyka: m.plachecka@op.pl

@Marta Płachecka-Paluch

Podobna sytuacja. Pobral spora zaliczke na poczet przyszlych prac od pol roku mnie zwodzi. Oznajmi mi ze pieniedzy mi nei zwrocil, ze mam poczekac na meble, ktore mial dostarczyc 5 miesiecy temu Nie odbiera telefonow. Probowalem dac mu wielokrtonie szanse na honorowe rozwiazanie sprawy. Bezskutecznie. Sprawe kieruje na policje.

@Marta Płachecka-Paluch

Potwierdzam. Pan Michał Stolarczyk Blatydrewniane@gmail.com to firma człowiek który trafił do Warszawy i żeruje na ludziach wykorzystując niekorzystne prawo konsumenta w naszym Kraju. Nie polecam dawać temu Panu zaliczek- jeżeli już bardzo chcecie mu dać zaliczkę proponuje umieścić w umowie zapis o dobrowolnym poddaniu się egzekucji zaliczki w wypadku braku realizacji zlecenia w terminie. Proszę się nie godzić na przedłużanie terminów. Skutecznie egzekwowac to co jest w umumowie. Ja myślałam ze mam do czynienia z normalnym człowiekiem- młodym, rzetelnym, etycznym - niestety pomyliłam się. Nawet podpisaliśmy porozumienie że się dogadujemy vo oczywiście okazało się kolejnym (usunięte przez administratora)tego Pana. Zachęcam osoby poszkodowane do pozwu zbiorowego. Ja mam ocenę rzeczoznawcy sądowego wykonanej pracy tego Pana. Nawet to go nie ruszyło. poprosu zrezygnował z reszty wynagrodzenia i słuch po nim zaginął. Ja zostałam z nieskończona i wadliwe wykonana kuchnia i utracona zaliczka - dodam że nie małą.

Renata
@Katarzyna

Skoro zaliczka była nie mała, to może sama to zgłoś? Chyba bez pozwu zbiorowego byś coś wywalczyła.

@Katarzyna

Jestem właścicielem (a raczej byłem) blatydrewniane.com. Pani Katarzyna (usunięte przez administratora) jest bezczelna i kłamliwa. Nie zapłaciła Pani za meble które zamówiła. A Ja wymieniłem fronty z akrylowych na Lakierowane w połysku - gratis - mało. Szuflady zwykłe skrzynkowe na tandemboxy bluma - mało, oklejałem niewidoczne krawędzie w blacie kuchennym - mało. Do poznania Pani Katarzyny uważałem że należy pracować do momentu aż klient będzie zadowolony. Rok "poprawek" i po tym wszystkim nie zapłaciła mi ani grosza. To wszystko działo się w 2020 roku. I do tej pory ta poszkodowana Pani pomimo opinii rzeczoznawcy nie poszła do sądu. Są ludzie którym mebli n ie zrobiłem i już więcej nie zrobię - między innymi przez takie złośliwe i (usunięte przez administratora) jak Pani.

Małgorzata
@Stolarczyk

No i bardzo dobrze, że Pan to pisze, bo przynajmniej może co niektórzy zrozumieją też jak sytuacja wygląda właśnie po drugiej stronie, zamiast tylko atakować. Ale co z niektórymi klientami, inni jednak mają jakieś podstawy do jakiegoś roszczenia się? Bo widzę, że odniósł się Pan do jednego z klientów, było takich więcej?

@Małgorzata

Dziękuje bardzo, to miłe co Pani pisze

Katarzyna Nowy wpis
@Stolarczyk

Panie Michale Papier i internet wszystko przyjmie. Jezeli ma Pan problem moze pan zalozyc sprawe w sadzie jakos tego nie widze - dokumentacja i opinia Rzeczoznawcy czekaja. Ja nie wydam na kolejne przepychnki z Panem ani grosza - od takich osob jak pan trzeba trzymac sie z daleka. Ponad to to nie ja oglosilam upadlosc tylko pan i pana firemka . To ze Pan na forum sie kaja, przeprasza, przyznaje do błedu przed ludzmi nie oznacza ze Pan ich nie oszukal i nie dotrzymal warunków umowy. Prosze sprzedac swoje mieszkanie i samochody i oddac ludziom pieniadze a nie wpisywac ich na liste wierzycieli w postepowaniu upadlosciowym po to aby jej juz nigdy nie odzyskali. Mysle, że miejsce takich ludzi jak pan jest w jednym miejscu - (usunięte przez administratora) na Syberii na pewno znajdzie tam pan podobnych sobie ludzi.

Marta Płachecka - Paluch

Z racji na wyłudzenie zaliczki i przyznanie przez Michała Stolarczyka do wydania rzeczonej zaliczki i problemów finansowych uniemożliwiających realizację zamówienia, poszukuję osób pokrzywdzonych podobnie przez firmę Blaty Drewniane do założenia sprawy o (usunięte przez administratora) Osobom, które rozważają skorzystanie z usług firmy zalecam namysł. Człowiek niewypłacalny. Mój mail: m.plachecka@op.pl

@Marta Płachecka - Paluch

Ta opinia figuruje również na portalu ALEO.pl. Przypominam że Pani się wycofała z niej gdyż zbyt pochopnie wyciągnęła wnioski.

Agnieszka D.

Czytam te opinie i oczom nie wierze! Zapłaciłam za meble do całego domu i dostałam więcej niż oczekiwałam. Doradztwo na wysokim poziomie, spore doświadczenie a wykonanie bardzo mi odpowiada. Chyba czekałam długo na docięcie lakierowanej blendy nad szafę która stoi w miejscu gdzie sufit ucieka, poza tym wszystko w terminie. Realizacja w sierpniu 2021.

@Agnieszka D.

Rowniez nie moge uwierzyc w to co Pani pisze, ale ciesze sie, ze przynajmiej Pani nie jest ofiara dzialan Pana Stolarczyka.Tak tak, bardzo mily, uczynny, sprawiajacy wrazenie czlowieka rzetelnego, tyle tylko, ze wzial pieniadze pol roku temu i do dzis nie zrealizowal zlecenia. Pieniedzy rowniez nie moge odzyskac mimo usilnych prob dogadania sie. Zwodzil mnie przez 5 miesiecy deklaracjami i watpliwej jakosci historiami, nie odbieral telefonow tylko czasem odpisywal dekalrujac kolejen terminy realizacji. ktorych nei dotrzymal. Bardzo nierzetelny czlowiek. Sprawa dla sadu.

@Agnieszka D.

Cieszę się, że Pani się udało i ma Pani realizację która spełnia oczekiwania. Niestety mnie ten Pan w tym samym czasie zwodził i wykorzystał niekorzystne dla mnie prawo konsumenta. Mam kuchnie z wadami istotnymi, półki które się uginają, za krótkie płyty, dziury, ogolnie kuchnia do wymiany bo jej naprawa przewyzsza jej koszt wykonania od nowa itp- stwierdzone opinia biegłego rzeczoznawcy sądowego. To nie jest hejt to fakty. Podjęcie z tym Panem współpracy to ruletka. Nie polecam, wręcz odradzam!

@Agim Dżeljilji

Czy może się Pani podzielić jak wygląda dzis sprawa dochodzenia od tego Pana zwrotu zaliczki. Oczywiście u mnie też pseudo współpraca z tym Panem nie należała do najprzyjemniejszych i okazała się dla mnie najdroższa pomyłka w życiu.

@Katarzyna

Witam. Nie odzyskalem do dzis 10 tys zaliczki. Minal rok. Sprawa zajmuje sie moj prawnik.

@Agim Dżeljilji

Gdyby Pan potrzebował wsparcia w procesie lub świadków - zapraszam. Mam mnóstwo maili pokazujących nieuczciwe podejscie Pana Michała blatydrewniane@gmail.com. Nawet Miejski Rzecznik Konsumenta w Warszawie uczestniczył w sprawie.

Irena

I jak sprawa? Dalej nic?

@Irena

Nie miałem klienta o imieniu Irena więc kim jesteś trolu?

@Agim Dżeljilji

Przykro m to mówić ale Pan Agim mówi prawdę Niestety za swoje błędy odpowiem wszystkim co mi zostało

@Agnieszka D.

Dziękuje za zaufanie w tym zamieszaniu.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Blatydrewniane.Com Michał Stolarczyk spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Nadal oczekujemy na nowe info. Napiszcie co wiecie o firmie Blatydrewniane.Com Michał Stolarczyk w miejscowości Warszawa. Wasz komentarz się liczy!

Marta Płachecka-Paluch

Ponawiam prośbę do administratora o zdjęcie wystawionej przez mnie opinii. Porozumiałam się z Michałem Stolarczykiem i jesteśmy rozliczeni.

Marta Płachecka - Paluch
@Marta Płachecka-Paluch

Raz jeszcze proszę o usunięcie pochopnej, negatywnej opinii o firmie Blaty Drewniane Michał Stolarczyk. Wysłałam maile w tej sprawie, ponownie publikuję prośbę - bez odzewu ze strony Administratora serwisu...

Zostaw merytoryczną opinię o Blatydrewniane.Com Michał Stolarczyk - Warszawa

Blatydrewniane.Com Michał Stolarczyk