Opinie o Firma Bankiet Dariusz Trzmielak w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Firma Bankiet Dariusz Trzmielak. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Firma Bankiet Dariusz Trzmielak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Bankiet Dariusz Trzmielak w Łódź

Karolka Nowy wpis

Co mogły oznaczać te wspomniane wcześniej nadgodziny, które nie są adekwatne do prawda pracy? jest ich dużo czy jakoś dziwnie płatne? Chce się upewnić, bo pracy na kelnerce szukam ale w tym przypadku nie mam pojęcia czy można się zatrudnić na takim stanowisku, ponieważ ogłoszenia mi się nie pokazywały

Klara Nowy wpis

Firma którą zarządza dwóch dyrektorów z zaawansowanymi zaburzeniami ,właściciel który sam nie wie co się dzieje .jedzenie przeterminowane w większości przypadków stare nie smaczne. W samych punktach brud i sprzęty z tamtej epoki .Pracownicy zdesperownii pracują za najniższą krajową z nadgodzinami nie adekwatnymi do prawa pracy .Nie polecam najgorsza firma na polskim rynku

To ja nie wiem gdzie to ogłoszenie o którym wcześniejszy pan pisał wyparowało, ale mnie na necie nic nie wyszukuje sam przyszedłem się pytać o pracę, tylko jako kucharz, ponieważ sądziłem ze to restauracja jest… : ) możecie mi napisać czy od lat maja stałą ekipę czy może jednak mógłbym dołączyć?

Hej. Pojawiło się ogłoszenie na kierowcę. Jak wygląda praca? Jakie godziny pracy? Jakie zarobki? Jaka atmosfera? Warto wysłać cv? Ktoś szczerze podpowie?

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Bankiet Dariusz Trzmielak - Łódź

• Jak się pracuje w Firma Bankiet Dariusz Trzmielak?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Bankiet Dariusz Trzmielak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Firma Bankiet Dariusz Trzmielak
  • Cyprysowa 13B