2 Dodaj opinię
2 17 20 5 1

Opinie o Scorpio Poland Krzysztof Sinkiewicz

Filtruj opinie po kryteriach:

Aktualność
ZESPÓŁ YOCLUB! W NOWYM MIEJSCU...

Wiele lat cierpieliśmy na brak swojego prawdziwie własnego miejsca, w którym moglibyśmy przyjąć i obsłużyć naszych Klientów w warunkach na jakie zasługują.

Wreszcie możemy się pochwalić: pod koniec czerwca udało nam się ukończyć budowę naszej nowej siedziby!
Znajdują się w niej biura, Wasi ulubieni przedstawiciele i nasz główny magazyn.

Mieścimy się teraz pod adresem:
ul. Łódzka 179
95-054 Ksawerów

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas w nowym miejscu.
Klientka z sentymentem

szukając ładnych i dobrych jakościowo pierwszych bucików dla mojego maluszka trafiłam na sklep Yo! :) były tez atrybutem informującym mojego narzeczonego o nowym członku rodziny, buciki mamy oczywiście zostawione na pamiątkę :) całkiem przypadkowo trafiłam ponownie na sklep i z przyjemnością się dowiaduje ze mogę teraz wyposażyć mojej już przedszkolaka w trochę nowości przed jesienią ;) polecam ten sklep, szybka dostawa i super jakość :) zadowolona mama!

Zweryfikowany użytkownik

Rekomendacja

Polecam, praca tutaj bardzo dużo mnie nauczyła. Warunki finansowe są bardzo dobre. Pracodawca jasno określa cele i wymagania. Jeżeli ktoś jest solidnym pracownikiem, który chce się rozwijać to jest to odpowiednie miejsce dla niego. Lubię atmosferę w Scorpio Poland Krzysztof Sinkiewicz za: Rodzinna atmosfera

Tak8Nie17

Nazwa działu: Handlowy

Pracę w Scorpio Poland polecam przede wszystkim osobom samodzielnym i poszukującym możliwości rozwoju umiejętności handlowych, niebojącym się wyzwań i dążących do realizacji stawianych celów. Pracuję w dziale eksportu od ponad 6 lat i przede wszystkim cenię u pracodawcy zaufanie jakim darzy zatrudnionych specjalistów w danej dziedzinie, elastyczności i ciągłego poszukiwania drogi do zbudowania lepszej oferty produktowej i relacji z klientem. Zaczynałem praсę tutaj jako handlowiec obecnie pełnie stanowisko kierownicze, na każdym etapie kariery dano mi możliwość aktywnego wpływu na budowanie marki, oferty jak i strategii firmy. Obecnie mogę pochwalić się prężnie działającym działem z przyjacielską atmosferą. Polecam i zapraszam do współpracy.

Tak3Nie12
Klientka z sentymentem

@Klientka z sentymentem

Dziękujemy za miłą opinię. Cieszymy się nasze produkty spotykają się z Pani uznaniem. Zapraszamy do zakupów!

Happy ex pracownik
Nazwa działu: Handlowy

Stanowczo ODRADZAM! Najgorsza firma w jakiej było mi dane pracować. To oni powinni się uczyć od innych firm i pracodawców, a nie pracownik od nich, bo niczego dobrego się nie nauczy.

Tak6Nie1

@Happy ex pracownik

Przykro nam, że masz negatywne wrażenia z pracy w naszej firmie. Jednocześnie trudno nam odnieść się do tak ogólnej oceny, jeśli natomiast posiadasz informację, które mogą mieć wpływ na funkcjonowanie naszej firmy, prosimy o ich przesłanie na adres: biuro@yoclub.pl. Pozdrawiamy.

Tak2Nie3
Gość

(usunięte przez administratora) Atmosfera wśród "szarych" pracowników jest bardzo fajna, ludzie się ze sobą dobrze dogadują, ale niestety do momentu kiedy zaczyna komuś to przeszkadzać i zrobi wszystko żeby to popsuć. Co do osoby (usunięte przez administratora)to kiedyś był ok, można było się dogadać, ale niestety na tą chwile już nie, co jest tego powodem, nie wiem, może sodówa do głowy uderzyła z nadmiaru pieniędzy. :)

Tak3Nie1

@Gość

Szanowny Gościu, w naszej firmie wiele osób pracuje od lat dzięki czemu tworzą dobry, zgrany zespół, który już nie raz pokazał na co nas stać. Oczywiście, pojawiają się Pracownicy, którym kultura organizacji i atmosfera może nie odpowiadać, bo to kwestia indywidualnych preferencji i odpowiedzi na pytanie czego tak naprawdę oczekuje się od pracy, pracodawcy, Koleżanek i Kolegów. Najważniejsze, że są z nami Ludzie, którzy rozwinęli wraz się z firmą i mogą być dumni ze swoich sukcesów.

Tak4Nie8
@Scorpio Poland Krzysztof Sinkiewicz

Widzę, że nie ma co pisać opinii na temat firmy Scorpio Poland, bo wszystko jest bardzo dobrze weryfikowane przez "Administratora" i słowa, które się nie podobają są od razu "usunięte przez administratora". Chyba każdy ma prawo do własnej opinii, ale w tej sytuacji opinii, która będzie odpowiednia i na którą firma Scorpio Poland będzie wiedziała co odpisać. Pozdrawiam wszystkich pracowników Scorpio Poland. :)

@Gość

Szanowny Gościu, respektujemy wszystkie opinie jakie pojawiają się o naszej firmie i analizujemy je wnikliwie aby poprawiać funkcjonowanie organizacji, dbać o dobrą atmosferę i stwarzać przyjazne warunki pracy dla naszego Zespołu. Jeśli masz merytoryczne uwagi co do sposobu naszego działania, funkcjonowania firmy i zasad w niej panujących to zapraszam do bezpośredniego kontaktu z nami na adres biuro@yoclub.pl. Administrator portalu może archiwizować wyłącznie wpisy, które łamią Regulamin forum (m.in wulgaryzmy, treści obraźliwe, adresowane do konkretnych osób) Zachęcamy zatem do zapoznania się z określonymi zasadami publikowania wpisów na tym forum oraz do konstruktywnej i kulturalnej dyskusji, wówczas nie spotkasz się z usuwaniem Twoich wypowiedzi.

Tak4Nie4
@Scorpio Poland Krzysztof Sinkiewicz

Znając regulamin oraz zasady publikowania wpisów na tym forum, moja opinia była na tym oparta, bez użycia wulgaryzmów, treści obraźliwych, adresowanych do konkretnych osób (tzn. bez inicjałów, imion a tym bardziej nazwisk). Z tego co mi wiadomo poniższe forum zostało stworzone do swobodnego wypowiadania się na temat byłych/obecnych pracodawców, a nie do przedstawiania/przesyłania merytorycznych uwag tymże pracodawcom na ich firmowe maile. Uważam, że dalsza dyskusja na ten temat jest zbędna. Pozdrawiam.

Tak2Nie1

@Gość

Dziękujemy za komentarz. Pozwolimy sobie krótko na niego odpowiedzieć, ponieważ porusza ważne kwestie, które chcemy, aby były jasne. Absolutnie nie ograniczamy Państwa swobody wypowiedzi w tym miejscu. Wręcz przeciwnie, pojawiliśmy się na portalu, by móc być na bieżąco z Państwa opiniami i spostrzeżeniami. Jednocześnie zastrzegamy swoje prawo do dbania o wizerunek i interes firmy, czyli reagowania na opinie, które mogą być dla nas krzywdzące lub niepokojące. Wskazaliśmy kontakt bezpośredni, wyłącznie jako propozycję, mając w intencji dokładne wyjaśnienie wszelkich kwestii spornych.Wątpliwości dotyczące łamania Regulaminu forum, w obecnej sytuacji, prosimy wyjaśniać bezpośrednio z Administratorem portalu, który jest jednostką decyzyjną i weryfikuje wpisy.

Tak2Nie2

Aktualność
ZESPÓŁ YOCLUB! W NOWYM MIEJSCU...

Znajdują się w niej biura, Wasi ulubieni przedstawiciele i nasz główny magazyn.

Mieścimy się teraz pod adresem:
ul. Łódzka 179
95-054 Ksawerów

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas w nowym miejscu.

Tak3Nie12

Tak3Nie9

Zweryfikowany użytkownik

Tak8Nie17

Kolega
@Dawid P.

Dawidku, myślałem że jesteś porządnym człowiekiem, któremu brakuje doświadczenia, więc powyższe traktowałem jako bzdury. Jednak Twoje wypowiedzenie złożone miesiąc po wpisie pokazuje, że to nie bzdury, a perfidne kłamstwa! Skoro warunki finansowe są takie dobre, to czemu w takim razie odchodzisz??? Bo z "rodzinną atmosferą" polemizować nie będę, bo każdy ma taką jaką ma, pozostaje mi tylko Ci współczuć, bo w mojej panuje 100 razy lepsza atmosfera :D

Tak28Nie4

@Kolega

Szanowny Kolego :), Zacznę od tego, że skoro jesteś kolegą z doświadczeniem i piszesz w moją stronę taki komentarz to miej trochę odwagi i podpisz się pod swoją wypowiedzią tak jak ja zrobiłem pod swoją. Ja nie mam nic do ukrycia i napisałem prawdę więc nie wstydzę się pod tym podpisać i nie muszę ukrywać się pod pseudonimami. Doceniam to, że tak zareagowałeś na moje odejście, ale czemu wypowiadasz się za mnie skoro nie znasz powodów dlaczego odchodzę. Nie wiem jak osoba z takim doświadczeniem jak Ty postrzega tą firmę, ale ja jako pracownik może mniej doświadczony zaprzeczam żeby moja opinia była bzdurą czy kłamstwem. Nie szukałbym tutaj drugiego dna i jakiś większych problemów związanych z moim odejściem. W dzisiejszych czasach jest to raczej normalne, że ludzie czasem zmieniają firmę. Przepracowałem w tej firmie prawie 2 lata i nadal mimo odejścia oceniam ten czas bardzo dobrze. Nie zmieniłem pracy w związku z tym że było mi tu źle, czy nie podobała mi się atmosfera albo finanse. Nie było to dla mnie łatwe, bo dzięki pracy tutaj bardzo dużo się nauczyłem, rozwinąłem i zżyłem się z zespołem. To że komuś w tej firmie nie wyszło no szkoda, zdarza się. Nie jest to jednak powód by oceniać wszystkich swoją miarą. Mi się tutaj podoba można się naprawdę wiele nauczyć, tylko trzeba chcieć pracować. Za solidną pracę człowiek zostanie tutaj dobrze wynagrodzony i doceniony. Pozdrawiam Dawid

Tak12Nie12

@Kolega

Mozesz coś wiecej napisac czemu nie polecasz pracy w tej frmie?

Tak4Nie

@Dawid P.

Dlugo tam pracowałeś? Czemu zatem odszedłeś z firmy?

Tak7Nie

@Dawid P.

Czemu zatem odszedles z firmy?

Tak6Nie

Filip

Podpowiedzcie informacje o pracy dla regionalnego przedstawiciela. Jakie warunki firma zapewnia?

Tak1Nie5

Ktoś z pracujących może podzielić się swoimi spostrzeżeniami odnośnie firmy Scorpio Poland Krzysztof Sinkiewicz w mieście Rzgów? Czekamy na informacje.

TakNie5

Zostaw opinię o Scorpio Poland Krzysztof Sinkiewicz - Rzgów

Chcę opublikować:

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie