Opinie o Scorpio Poland Krzysztof Sinkiewicz w Ksawerów

counter
2 23 47 5 1
Krzysztof

Przepracowałem w firmie 9 miesięcy jako specjalista ds. handlowych dostałem rejon którym wcześniej nikt się nie interesował poza dużymi klientami. Przed moim zatrudnieniem była częsta rotacja pracowników na te województwa co powodowało duże zaniedbania klientów. Szkolenie w terenie trwało trzy dni następnie sam zostałem wypuszczony w trasę. Plany sprzedażowe bardzo duże w porównaniu do ubiegłego sezonu często nie do pokonania (w przednich sezonach plany również nie były realizowane). Dodatkowo braki podstawowych towarów (np. brak jakiejkolwiek skarpetki w roz. 23). Magazyn notorycznie się mylił. Klienci na reklamacje czy zwroty czekali po pół roku. Atmosfera w firmie bardzo słaba. Pracownicy kłócą się między sobą, obgadują się, wzajemnie się nakręcają, donoszą do dyrektora, co powodowało awantury w firmie. Tydzień po wybuchu pandemii zaczęły się zwolnienia w firmie Pan Dyrektor zamiast pozbywać się zbędnych kosztów (np. Lessingów) to wolał zwolnić połowę firmy, byle uchować swoje nowiutkie Audi. W czasie covid-19 w firmie jak już ktoś wspomniał niżej notorycznie był łamany kodeks pracy (np. pracownicy podczas zwolnień L4 pracowali). Drugim przykładem będzie wręczenie mi wypowiedzenia podczas kiedy przebywałem na L4. Sprawę skierowałem do Sądu Pracy która oczywiście dla mnie zakończyła się pozytywnie, pracodawca musiał wypłacić odszkodowanie. W międzyczasie okazało się że pracodawca oraz kancelaria która reprezentowała pracodawcę nie wykazywała dostatecznej znajomości przepisów kodeksu pracy. P.s wszystkie komentarze niżej mają ziarno lub trochę więcej prawdy. Ja przed zatrudnieniem w firmie miałem obawy w związku z wpisami na gowork, teraz kiedy byłem w środku mogę stwierdzić że to prawda. Jeśli szukacie stabilnej pracy to na pewno nie w tej firmie. Nie polecam.

Tak33Nie
Robert

Praca w świetnej atmosferze więc warto dostać się tu. Zarobki to indywidualna część umowy i to każdy uzgadnia indywidualnie.

Tak2Nie26
Girls

Pooooolecaaam !!!! Bardzo przyjazna atmosfera , super ludzie bardzo pomocni . Po raz pierwszy podchodze do pracy bezstresowo i chętnie do niej przyjeżdżam ! Zarobki bardzo dobre .

Tak3Nie31

@Girls

dziękujemy za miłe słowa i polecenie! Pozdrawiamy!

Tak2Nie14
Nick Nowy wpis
@Girls

Czy nadal przyjeżdżasz zadowolona i uśmiechnięta do pracy?

TakNie
Pytanie Nowy wpis

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Scorpio Poland Krzysztof Sinkiewicz?

TakNie7
... Nowy wpis
@Pytanie

Auto, tablet, komputer, telefon i sprowadzany chiński towar jako ofertę.

Tak6Nie
Krzysztof

Tak33Nie
...
@Krzysztof

Potwierdzam wszystko. Też tam pracowałem i nie polecem. Szef Sylwester opowiada bajki i wszystko wydaje się pięknie w teorii a rzeczywistość jest kopletnie inna. (usunięte przez administratora)

Tak25Nie
Prawda Nowy wpis
@...

Dokładnie na Kaję trzeba uważać. Większej manipulantki i donosicielki nie widziałem. Jak kolega wyżej napisał wszystko co tu się pisze to przykra prawda i prawdziwe ja firmy Scorpio Poland.

Tak30Nie

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Scorpio Poland Krzysztof Sinkiewicz?

Tak1Nie17
Szczery
@Pytanie

Jest to rozdzielane na wynagrodzenie zasadnicze i "premię" która premia tak naprawdę nie jest. Możesz jej nie dostać jeśli dyrektor wymyśli sobie pretekst żeby Ci jej nie dać.

Tak16Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Nick

Nie polecam pracy w tej firmie. Bardzo zła atmosfera, co jest głównie zasługą dyrektora, który szczuje na siebie pracowników. Nie liczy się ze zdaniem innych, najważniejsze jest jego widzimisię. Kocha donosicieli i pochlebców. Jest królem mobbingu. To wszystko przekłada się na kwaśną atmosferę. Niestety taki urok małych prywatnych firemek tego typu, gdzie nikt nie kontroluje dyrektora, który czuje się Bogiem. .

Tak21Nie
Magazynier

Pojawiło się ogłoszenie na magazyn. Czy orientujecie się czy warto? Jakie warunki finansowe? Firma faktycznie się rozwija czy tylko tak piszą w ogłoszeniu?

TakNie23
Sławek
@Magazynier

Praca na magazynie w Scorpio to lipa. Bałagan i kiepska atmosfera. Jeszcze trochę to tylko Ukraińcy będą tam pracować. Szkoda nerwów i czasu.

Tak25Nie
Szczęśliwy były

Również nie polecam tej firmy. Osoby które zarządzają firmą muszą się jeszcze dużo nauczyć jak się robi biznes. Ale pieniążki juz chyba za mocno uderzyły im do głowy.

Tak22Nie
Magda

Byłam klientką tej firmy i stwierdzam że ta firma to jakiś kiepski żart. - Towar na zamówieniach się nie zgadza - Nie przyjmują zwrotów - Nie rozliczone korekty z 2 lat.... - Towar kiepskiej jakości po jednym praniu nadaje się tyko do śmieci

Tak17Nie
Piotrek

Potwierdzam negatywne opinie. Nie polecam .

Tak15Nie
Kaja

W tej firmie podczas epidemi Covit 19 był łamany nagminnie kodeks pracy. Szef Sylwester opowiada jakie to firma wielki zyski robi w sezonie a po jednym miesiącu epidemi nie ma pieniędzy na wypłaty ...Nie polecam !

Tak23Nie
Robert

Tak2Nie26

@Robert

dziękujemy za opinie! Przyjazna atmosfera w pracy, jest niezwykle dla nas ważna, zdajemy sobie sprawę, że wpływa na samopoczucie naszych pracowników. Pozdrawiamy.

Tak3Nie24

Czy Scorpio Poland Krzysztof Sinkiewicz zatrudnia studentów?

TakNie8

@Pytanie

Jak najbardziej, jesteśmy otwarci na kandydatów spośród studentów! Zachęcamy do śledzenia naszych ofert pracy. Pozdrawiamy!

Tak3Nie

Pojawiła się oferta do pracy na magazyn, może ktoś krótko opisać jakie tam panują warunki? Jaka płacą i jak z nadgodzinami (są? Nie ma? Jeśli są to płatne?)

TakNie28

@1111

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, w tym celu zapraszamy do kontaktu bezpośredniego biuro@yoclub.pl Pozdrawiamy!

Tak2Nie1

Szanowni Państwo,

Chcemy Was uspokoić, że w związku z panującą sytuacją w kraju, nasza firma działa bez żadnych problemów, a wszystkie zamówienia złożone w sklepie YoClub są realizowane zgodnie z polityką sklepu i w bezpiecznych warunkach.

Cały zespół YoClub życzy Państwu dużo zdrowia i spokoju!

Tak5Nie2

Aktualność
Kolejna edycja Targów Kids’Time już za tydzień.

Od 19 do 21 lutego znajdziesz nas na stanowisku D31

Targi Kielcie
Zakładowa 1

Nie może Cię zabraknąć ❗
Odwiedź nas ❗

#teamyoclub #kielce #kidstime #kielce

Katalog YoClub wiosna-lato 2020 ⛱️
Co go wyróżnia i sprawia, że jest wyjątkowy ❓
Wiele nowych produktów
Śliczne skarpetki z aplikacjami i wyjątkowe stopki.
Kolorowe czapki letnie i z daszkiem
Wyjątkowa odzież na plażę

Podzielony na dwie części, dla dzieci i dorosłych

Dostępny tutaj ->http://bit.ly/katalog-wl-2020

#katalog #scorpiopoland #yoclubpl #nowosci #wiosna #lato #2020

Aktualność
17 i 18 października wystawiamy się z naszymi najnowszymi produktami w hurtowni JS w Lublinie!

Zajrzyj do naszego stoiska, przywitaj się i odbierz przygotowany dla Ciebie upominek.

hasztag#targihasztag#yoclubhasztag#teamyoclub

Aktualność
W niedzielę 5 osobowa reprezentacja >#teamyoclub pobiegła i pomogła dołożyć swoją cegiełkę dla tegorocznych beneficjentów Fundacja Poland Business Run

Dziękujemy organizatorom, że mogliśmy być częścią tej świetnej inicjatywy.

Do zobaczenia za rok!

Tak7Nie
JJ

Pracę w Scorpio Poland polecam przede wszystkim osobom samodzielnym i poszukującym możliwości rozwoju umiejętności handlowych, niebojącym się wyzwań i dążących do realizacji stawianych celów. Pracuję w dziale eksportu od ponad 6 lat i przede wszystkim cenię u pracodawcy zaufanie jakim darzy zatrudnionych specjalistów w danej dziedzinie, elastyczności i ciągłego poszukiwania drogi do zbudowania lepszej oferty produktowej i relacji z klientem. Zaczynałem praсę tutaj jako handlowiec obecnie pełnie stanowisko kierownicze, na każdym etapie kariery dano mi możliwość aktywnego wpływu na budowanie marki, oferty jak i strategii firmy. Obecnie mogę pochwalić się prężnie działającym działem z przyjacielską atmosferą. Polecam i zapraszam do współpracy.

Tak4Nie42
Katia
@JJ

Dział eksportu zgadza się. To są tak zwane złote dzieci Dyrektora. Oni mają dobrze.(usunięte przez administratora)Odradzam szczególnie w dziale handlowym. (usunięte przez administratora)

Tak18Nie1
Jolanta
@Katia

@Katia Zrozumiałam, że odradzasz pracę w dziale handlowym Scorpio Poland? Dlaczego?To ważne informacje dla osób rozważających podjęcie pracy w tej firmie, tym bardziej, że dwie całkiem świeże oferty są w sieci (specjalisty do działu eksportu i specjalisty ds. e-commerce): https://pracodawcy.pracuj.pl/scorpio-poland-krzysztof-sinkiewicz,22071

TakNie

Aktualność
Katalog na sezon jesień/zima 2019 jest już dostępny. Znajdziecie w nim nasze najnowsze propozycje produktów.
Wiele z nich po raz pierwszy pojawia się w naszej ofercie - piżamy dla dzieci i rozszerzony asortyment bielizny. Czeka też na Was jeszcze więcej produktów dla osób dorosłych.

>Pobierz swój katalog.

Tak2Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Scorpio Poland Krzysztof Sinkiewicz - Ksawerów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Scorpio Poland Krzysztof Sinkiewicz
2/5 Na podstawie 23 ocen.