Opinie o Scorpio Poland Krzysztof Sinkiewicz w Ksawerów

counter
2 21 41 5 1

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Scorpio Poland Krzysztof Sinkiewicz?

TakNie12
Szczery Nowy wpis
@Pytanie

Jest to rozdzielane na wynagrodzenie zasadnicze i "premię" która premia tak naprawdę nie jest. Możesz jej nie dostać jeśli dyrektor wymyśli sobie pretekst żeby Ci jej nie dać.

Tak5Nie
Nick Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie. Bardzo zła atmosfera, co jest głównie zasługą dyrektora, który szczuje na siebie pracowników. Nie liczy się ze zdaniem innych, najważniejsze jest jego widzimisię. Kocha donosicieli i pochlebców. Jest królem mobbingu. To wszystko przekłada się na kwaśną atmosferę. Niestety taki urok małych prywatnych firemek tego typu, gdzie nikt nie kontroluje dyrektora, który czuje się Bogiem. .

Tak9Nie
Magazynier Nowy wpis

Pojawiło się ogłoszenie na magazyn. Czy orientujecie się czy warto? Jakie warunki finansowe? Firma faktycznie się rozwija czy tylko tak piszą w ogłoszeniu?

TakNie13
Sławek Nowy wpis
@Magazynier

Praca na magazynie w Scorpio to lipa. Bałagan i kiepska atmosfera. Jeszcze trochę to tylko Ukraińcy będą tam pracować. Szkoda nerwów i czasu.

Tak12Nie
Szczęśliwy były

Również nie polecam tej firmy. Osoby które zarządzają firmą muszą się jeszcze dużo nauczyć jak się robi biznes. Ale pieniążki juz chyba za mocno uderzyły im do głowy.

Tak12Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Magda

Byłam klientką tej firmy i stwierdzam że ta firma to jakiś kiepski żart. - Towar na zamówieniach się nie zgadza - Nie przyjmują zwrotów - Nie rozliczone korekty z 2 lat.... - Towar kiepskiej jakości po jednym praniu nadaje się tyko do śmieci

Tak6Nie
Piotrek

Potwierdzam negatywne opinie. Nie polecam .

Tak5Nie
Kaja

W tej firmie podczas epidemi Covit 19 był łamany nagminnie kodeks pracy. Szef Sylwester opowiada jakie to firma wielki zyski robi w sezonie a po jednym miesiącu epidemi nie ma pieniędzy na wypłaty ...Nie polecam !

Tak13Nie
Girls

Pooooolecaaam !!!! Bardzo przyjazna atmosfera , super ludzie bardzo pomocni . Po raz pierwszy podchodze do pracy bezstresowo i chętnie do niej przyjeżdżam ! Zarobki bardzo dobre .

Tak3Nie22

@Girls

dziękujemy za miłe słowa i polecenie! Pozdrawiamy!

Tak2Nie6
Robert

Praca w świetnej atmosferze więc warto dostać się tu. Zarobki to indywidualna część umowy i to każdy uzgadnia indywidualnie.

Tak2Nie18

@Robert

dziękujemy za opinie! Przyjazna atmosfera w pracy, jest niezwykle dla nas ważna, zdajemy sobie sprawę, że wpływa na samopoczucie naszych pracowników. Pozdrawiamy.

Tak3Nie15

Czy Scorpio Poland Krzysztof Sinkiewicz zatrudnia studentów?

TakNie2

@Pytanie

Jak najbardziej, jesteśmy otwarci na kandydatów spośród studentów! Zachęcamy do śledzenia naszych ofert pracy. Pozdrawiamy!

Tak3Nie

Pojawiła się oferta do pracy na magazyn, może ktoś krótko opisać jakie tam panują warunki? Jaka płacą i jak z nadgodzinami (są? Nie ma? Jeśli są to płatne?)

TakNie20

@1111

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, w tym celu zapraszamy do kontaktu bezpośredniego biuro@yoclub.pl Pozdrawiamy!

Szanowni Państwo,

Chcemy Was uspokoić, że w związku z panującą sytuacją w kraju, nasza firma działa bez żadnych problemów, a wszystkie zamówienia złożone w sklepie YoClub są realizowane zgodnie z polityką sklepu i w bezpiecznych warunkach.

Cały zespół YoClub życzy Państwu dużo zdrowia i spokoju!

Tak5Nie2

Aktualność
Kolejna edycja Targów Kids’Time już za tydzień.

Od 19 do 21 lutego znajdziesz nas na stanowisku D31

Targi Kielcie
Zakładowa 1

Nie może Cię zabraknąć ❗
Odwiedź nas ❗

#teamyoclub #kielce #kidstime #kielce

Katalog YoClub wiosna-lato 2020 ⛱️
Co go wyróżnia i sprawia, że jest wyjątkowy ❓
Wiele nowych produktów
Śliczne skarpetki z aplikacjami i wyjątkowe stopki.
Kolorowe czapki letnie i z daszkiem
Wyjątkowa odzież na plażę

Podzielony na dwie części, dla dzieci i dorosłych

Dostępny tutaj ->http://bit.ly/katalog-wl-2020

#katalog #scorpiopoland #yoclubpl #nowosci #wiosna #lato #2020

Aktualność
17 i 18 października wystawiamy się z naszymi najnowszymi produktami w hurtowni JS w Lublinie!

Zajrzyj do naszego stoiska, przywitaj się i odbierz przygotowany dla Ciebie upominek.

hasztag#targihasztag#yoclubhasztag#teamyoclub

Aktualność
W niedzielę 5 osobowa reprezentacja >#teamyoclub pobiegła i pomogła dołożyć swoją cegiełkę dla tegorocznych beneficjentów Fundacja Poland Business Run

Dziękujemy organizatorom, że mogliśmy być częścią tej świetnej inicjatywy.

Do zobaczenia za rok!

Tak7Nie
JJ

Pracę w Scorpio Poland polecam przede wszystkim osobom samodzielnym i poszukującym możliwości rozwoju umiejętności handlowych, niebojącym się wyzwań i dążących do realizacji stawianych celów. Pracuję w dziale eksportu od ponad 6 lat i przede wszystkim cenię u pracodawcy zaufanie jakim darzy zatrudnionych specjalistów w danej dziedzinie, elastyczności i ciągłego poszukiwania drogi do zbudowania lepszej oferty produktowej i relacji z klientem. Zaczynałem praсę tutaj jako handlowiec obecnie pełnie stanowisko kierownicze, na każdym etapie kariery dano mi możliwość aktywnego wpływu na budowanie marki, oferty jak i strategii firmy. Obecnie mogę pochwalić się prężnie działającym działem z przyjacielską atmosferą. Polecam i zapraszam do współpracy.

Tak4Nie35
Katia
@JJ

Dział eksportu zgadza się. To są tak zwane złote dzieci Dyrektora. Oni mają dobrze.(usunięte przez administratora)Odradzam szczególnie w dziale handlowym. (usunięte przez administratora)

Tak11Nie1
Jolanta
@Katia

@Katia Zrozumiałam, że odradzasz pracę w dziale handlowym Scorpio Poland? Dlaczego?To ważne informacje dla osób rozważających podjęcie pracy w tej firmie, tym bardziej, że dwie całkiem świeże oferty są w sieci (specjalisty do działu eksportu i specjalisty ds. e-commerce): https://pracodawcy.pracuj.pl/scorpio-poland-krzysztof-sinkiewicz,22071

TakNie

Aktualność
Katalog na sezon jesień/zima 2019 jest już dostępny. Znajdziecie w nim nasze najnowsze propozycje produktów.
Wiele z nich po raz pierwszy pojawia się w naszej ofercie - piżamy dla dzieci i rozszerzony asortyment bielizny. Czeka też na Was jeszcze więcej produktów dla osób dorosłych.

>Pobierz swój katalog.

Klientka z sentymentem

szukając ładnych i dobrych jakościowo pierwszych bucików dla mojego maluszka trafiłam na sklep Yo! :) były tez atrybutem informującym mojego narzeczonego o nowym członku rodziny, buciki mamy oczywiście zostawione na pamiątkę :) całkiem przypadkowo trafiłam ponownie na sklep i z przyjemnością się dowiaduje ze mogę teraz wyposażyć mojej już przedszkolaka w trochę nowości przed jesienią ;) polecam ten sklep, szybka dostawa i super jakość :) zadowolona mama!

Tak4Nie5

@Klientka z sentymentem

Dziękujemy za miłą opinię. Cieszymy się nasze produkty spotykają się z Pani uznaniem. Zapraszamy do zakupów!

Tak3Nie2
Ja
@Klientka z sentymentem

Przepraszam, ale pomyliła Pani fora, to jest dla pracowników tych obecnych, byłych i przyszłych, zadowolonych bardziej lub mniej. Rozumiem, że reklama jest dźwignią handlu :) , ale ta opinia w ogóle nie jest pomocna :( , zwłaszcza dla potencjalnych pracowników.

Klientka z sentymentem
@Ja

Szukając opinii o sklepie trafiła od razu tu ;) mam nadzieje ze mój wpis będzie przydatny dla klientów i nie zakłóci wyszukiwania informacji pracownikom xD pozdrawiam!

Tak1Nie
Happy ex pracownik

Stanowczo ODRADZAM! Najgorsza firma w jakiej było mi dane pracować. To oni powinni się uczyć od innych firm i pracodawców, a nie pracownik od nich, bo niczego dobrego się nie nauczy.

Tak22Nie1

@Happy ex pracownik

Przykro nam, że masz negatywne wrażenia z pracy w naszej firmie. Jednocześnie trudno nam odnieść się do tak ogólnej oceny, jeśli natomiast posiadasz informację, które mogą mieć wpływ na funkcjonowanie naszej firmy, prosimy o ich przesłanie na adres: biuro@yoclub.pl. Pozdrawiamy.

Tak4Nie9

Zostaw merytoryczną opinię o Scorpio Poland Krzysztof Sinkiewicz - Ksawerów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Scorpio Poland Krzysztof Sinkiewicz
2/5 Na podstawie 21 ocen.