Opinie o Świątek Lech Świątek w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Świątek Lech Świątek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Świątek Lech Świątek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Świątek Lech Świątek w Bydgoszcz

Hosiem Nowy wpis

Nie polecam, pracownicy nawet wypłaty w terminie nie otrzymują.

Czy firma Świątek Lech Świątek kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Lucifer

Ogólnie podsumowując 2/5 a co do szczegółów: strasznie niskie zarobki, zwalanie winy na to na rządzących, ilość pyłu i dymu prawdopodobnie przekracza normę aczkolwiek JESZCZE nikt tego nie sprawdził, wypłata w losowych terminach a przy tym brak ustalonego jednego jak być powinno, przede wszystkim dużo rzeczy jest na ostatnią chwilę. Jeśli chodzi o załogę, oprócz kier, to idzie bardzo dobrze się dogadać nawet z właścicielem jednak na nic więcej niż najniższa nie ma co liczyć. Niestety jedna czy dwie osoby mają myślenie za czasów 10-15 lat wstecz czyli masz zrobić bo ci płacę (pomijając fakt, że to nie należy do twojego stanowiska). Jeśli już ktoś zdecyduje się tam pójść to bez zdziwienia, że na umowie jest np. tokarz a będzie się na szlifierkach "CNC" albo zamiatało podłogę. Szczegóły opowiedziałbym na prif :D

@Lucifer

Nie zgodzę się z tą opinią. Zarobki jak gdzie indziej, jak się komuś nie chciało pracować to nic dziwnego że jest niezadowolony. Co roku widziałem jak przychodzi zewnętrzna firma i mierzy stężenie pyłów, a raport jest do wglądu przez pracowników. Wypłata zawsze do 10 jest i nie ma z tym problemu. Prawdą jest że pracownicy są w różnym wieku. Jeśli dobrze pamiętam to Firma Światek dała Ci (Adrianie) szansę na pracę i rozwój, z której to ty nie skorzystałeś. Non stop chodziłeś po hali i zaczepiałeś nas na pogaduchy, albo wychodziłeś na "fajkę". Tak więc polecam innym sprawdzić samemu jak jest w tej firmie a nie czytać rozżalonych dzieciaków.

Lidia
@pracownik

Wspomniałeś coś o rozwoju... Jaka jest jego ścieżka? Można się dużo nauczyć i awansować gdzieś wyżej?

@Lidia

Z tym rozwojem to chodziło mi o ciągłe doskonalenie swoich umiejętności. Nasza firma jest specjalistyczna, nie da rady przyjść np. na sprzątacza a po pewnym czasie zostać kierownikiem. Firma szuka specjalistów, którzy chcą się rozwijać i robić coś nowego na maszynach, na których pracują.

@pracownik

A czemu tak właściwie nie da rady? Tzn., trochę rozumiem kontekst, a przynajmniej tak mi się wydaje, że chodzi o szlifowanie tego co już ma się w głowie, no ale czy potencjalnie taki sprzątacz jednak nie będzie mógł mieć jednak w sobie pewnych kierowniczych predyspozycji? Kto wie... ;) A ogólnie to często zdarzają się tacy "rozpraszający" pracownicy tutaj? Może trzeba wprowadzić jakąś lepszą selekcję?

KA Nowy wpis
@Lidia

Rozwinąć to się możesz wszędzie ale musisz mieć też takie możliwości i zaplecze. W momencie kiedy de facto w firmie nie ma specjalistów od np. elektroniki, elektryki, tworzenia programów komputerowych a pracę powierza się niedoświadczonym ludziom na zasadzie "ucz się sam, zasada prób i błędów" to nie można mówić o możliwości rozwoju. Ktoś tu jeszcze wspominał o jakichś normach pyłów - ciekawe, że kiedy zimą zamknie się bramy bo wszystkim zimno to nagle wszyscy się duszą bo nawet w maskach przeciwpyłowych nie idzie oddychać. Wystarczy zapytać tych co szlifują.

Co wchodzi w socjal Świątek Lech Świątek?

Latri

Choroby zawodowe i brak socjalu :D

Janusz
@Latri

To nie są benefity. Żarty sobie robisz? Czy naprawdę nic nie dają?

@Janusz

Nic

Anna Nowy wpis

Ale taki podstawowy socjal to chyba musi być. Czyli co oprócz wypłaty tu jeszcze można zyskać?

Firma Świątek Lech Świątek poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Kierownik Działu Handlowego

Panie A.D, nie przedłużyliśmy Panu umowy na okres próbny, więc: zaprosił Pan do nas kontrolę z Sanepidu, PIP i napisał Pan oszczerczą opinię na Gowork. Rozumiem, że bardzo chciał Pan z nami pracować, ale niestety otrzymał Pan negatywną ocenę (0/5) po okresie próbnym. 1. Zarobki podczas okresu próbnego nie są wysokie, ale pracownicy na stałej umowie zarabiają uczciwe stawki zgodnie ze swoimi kwalifikacjami (bez akordu i na 1 zmianę). 2. Na podstawie regularnie prowadzonych badań, kontrole nie wykazały nieprawidłowości dot. przekraczania jakichkolwiek norm. 3. Terminy wypłat zostały ujednolicone w firmowym regulaminie zgodnie z prawem pracy, bo rzeczywiście nie były określone dość jasno. 4. Pracodawca płaci, więc wymaga – tak działa rynek pracy. 5. Firma daje możliwość rozwoju i awansu bez względu na nazwę stanowiska, jeśli pracownik wyrazi na to zgodę, może awansować np. z tokarza na szlifierza CNC. Nie każdy jednak da radę. Życzę sukcesów na drodze zawodowej.

Zostaw merytoryczną opinię o Świątek Lech Świątek - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Świątek Lech Świątek?

Zobacz opinie na temat firmy Świątek Lech Świątek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Świątek Lech Świątek?

Świątek Lech Świątek
  • Żywiecka 3