Opinie o TG Truck Tomasz Grzmil w Radom

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy TG Truck Tomasz Grzmil. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w TG Truck Tomasz Grzmil o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TG Truck Tomasz Grzmil w Radom

Driver Nowy wpis

Witajcie Ja tam jeżdżę już parę lat w tgtruck i z tego co czytam to raczej wszyscy napisał ci co zostali zwolnieni z pracy. Praca jak każda inna nowe auta Scanie nowe naczepy praca od poniedziałku do piątku czasem się zjedzie w sobote. I tyle

Ktoś Nowy wpis
@Driver

Pewnie Karol to napisał. ¹ wazeli...

Obecny kierowca Nowy wpis

Dno dno. Szukam pracy i niedługo odchodzę. Spedytorzy mają gdzieś czas pracy kierowcy. Omijać z daleka. Pracuja Ukraińcy i Białoruś

Zenon Nowy wpis

Omijać z daleka jazda na maxa czasu wiecznie brakuje i jeszcze jeden problem z mandatami rozmawiałem z kierowcą z tej firmy podobno rok temu makarony złapali jakiegoś kierowcę i wypisali mega mandat na 7 tyś euro za prędkości z tacho szef zapłacił i teraz podobno sprawę kręci temu kiermanowi zamiast w Italii to załatwić poracha z daleka od tego (usunięte przez administratora)

Kierowca

Chcesz jeździć za darmo w weekend? To dobrze trafiłeś. Kompletne dno ta firma. Nie pracuje tam rok, ale wiem co sie tam dzieje. Kierowcy miejcie do siebie troche szacunku

Magdalena
@Kierowca

Skoro masz wgląd w firmę, to na pewno zarobki kierowcy znasz. Ktoś pisał, że porównywalne do chlodniarza, tylko że trzeba jeszcze wiedzieć ile taki chlodniarz ma. Mój chłopak się chce przekwalifikować i dlatego pytam :3

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie TG Truck Tomasz Grzmil? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy B2B Sales manager
Szczecin
Gremi Personal Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik sektora obsługi klienta w markecie budowlanym Skierniewice
Skierniewice
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit

Nie polecam. Zostawienie samochodu daleko od bazy. Pieniądze nie adekwatne to tego jaka jest tu orka. Brak szacunku dla kierowcy

Aleksandra

Ok nieadekwatna kasa. Czyli konkretnie jaka jest tu pensja? Masz info, czy kierowcy bez doświadczenia mają niższa pensją od tych ze stażem w firmie?

Kierowca

Porażka. Dno. Zero szacunku do kierowcy. Omijać z daleka

Magdalena
@Kierowca

Co konkretnie Ci narobili, że masz tak przykre podejście do nich? :(

Pakiet_,mobilności

Jazdę w tej firmie można porównać do (usunięte przez administratora) Codziennie jebiesz się ze (usunięte przez administratora) bo robisz przerzut na Austrię ( dechy , płyty, płytki itp). Tygodniowe przebiegi min 3300km a zdarza się nawet 3600 , przez co brakuje czasu na powrót do domu, i trzeba zjechać na pakiet...kasa porównywalna do zarobków chłodniarza po kraju...są układy i układziki między grupą kierowców a spedycją przez co jako świeżak dostajesz ochłapy..ogólnie nie polecam

Urszula
@Pakiet_,mobilności

No a jak już przestajesz być świeżakiem to jest lepiej? Po jakim czasie czuć poprawę jeśli chodzi o to jeżdżenie?

Danuta
@Pakiet_,mobilności

A czy te wszystkie warunki są jasno powiedziane na rozmowie kwalifikacyjnej a potem już przy podpisywaniu umowy?

Pstryczek

Jazda na Maxa często brakuje godzin na dojechanie na bazę, (zostawiasz auto 100 km od bazy czekasz na kolegę lub pks) spedycja i szef zero szacunku, naprawdę jest tam ciężko i przemiał kierowców non stop, pracuje Ukraina.

Wiktoria
@Pstryczek

a to nie można poza godzinami pracy dojechać do bazy ? :o

Wanda
@Pstryczek

A czemu tak daleko zostawiasz auto? To jakiś firmowy wymóg? Dziwna sprawa... Ten PKS to chociaż opłaci pracodawca?

Jan

(usunięte przez administratora)Każe jeździć na magnesie. Ten magnes do dziś trzymam jako dowód w sprawie.

Driver
@Jan

Na jakim magnesie jak tam sa nowe scanie . Pewnie sobie ten magnes do czoła podłaczasz zeby miec kontakt z baza

Zostaw merytoryczną opinię o TG Truck Tomasz Grzmil - Radom

• Jak się pracuje w TG Truck Tomasz Grzmil?

Zobacz opinie na temat firmy TG Truck Tomasz Grzmil tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TG Truck Tomasz Grzmil?

TG Truck Tomasz Grzmil
  • Mieszka I 11 lok. 27