Opinie o Słomczewska Katarzyna Fizjoterapia w Sulejówek

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Słomczewska Katarzyna Fizjoterapia. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Słomczewska Katarzyna Fizjoterapia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Fizjoteraupeci

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Słomczewska Katarzyna Fizjoterapia w Sulejówek

Polecam tą Fizjoterapeutkę korzystałem z rehabilitacji Jestem zadowolony z efektów.

Jan Wolak

Moja Żona miała tą nie miłą przyjemność w przychodni na NFZ, wiem, żona jest starsza kobietą, nie jest jej łatwo, ale rehabilitacja była nie przyjemna, Pani nie sympatyczna, teraz jest gorzej, czekamy na kolejną rehabilitacje, ale już w innej przychodni. Nie polecamy Pani jak i przychodni.

Jan Wolak Nowy wpis

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Słomczewska Katarzyna Fizjoterapia odbywa się w siedzibie firmy?

Kamil

Wszystkie opinie odnośnie tej Pani są negatywne, aż ciężko mi w to uwierzyć. Serio, nie ma żadnych plusów?

@Kamil

Wszystko było bardzo profesjonalne , duża wiedza a dobrego Pani Kasia wykazuje sie wielka kultura osobista i empatia do pacjenta

Agata
@Karolina

To czym spowodowane są te złe opinie, o których on wspomniał? Ktoś się uwziął?

Anna P Nowy wpis
@Agata

Z tego co widać to Pani jest słabą fizjoterapeutką (wiele negatywnych opinii), a próbuje się wybielić w Internecie, pewnie rodzina pisze same pozytywne komentarze. Nim się uda do tej Pani trzeba przeczytać prawdziwe komentarze. Ja się przejechałam, jak nigdy, dlatego będę nie polecać Pani !

Anna P.

Do Pani Katarzyn kontakt dostałam na forum mamy z wesołej, nie korzystałam długi czas, bo udało nam się dostać na NFZ. Niestety po czasie moja mama miała bardzo problemy z kręgosłupem, dlatego skontaktowaliśmy się z Panią Katarzyną. Przyjechała na prywatną wizytę w mamy mieszkaniu. Niestety nie poleciałabym Pani, mama nie zadowolona, obolała nadal, bez podejścia. Pieniądze łatwo brać, ale trzeba też się znać na tym co się robi, dlatego przykro mi to pisać, ale nie poleciłabym tej fizjoterapeutki nikomu.

@Anna P.

Dzień dobry Pani Aniu , mogłabym wiedzieć jak Mama sie nazywa bo nie kojarzę ? Proszę o kontakt telefoniczny w sprawie wyjaśnienia

Anna P
@Katarzyna Słomczewska

Dziękuje Pani Katarzyno, znaleźliśmy innego fizjoterapeutę dla mamy. Nie muszę nic wyjaśniać, trzeba było wtedy myśleć jak podchodzi się do pacjenta.

@Anna P

Sęk w tym, że pracuje w przychodni stacjonarnie nie dojeżdżam do pacjentów do domu wiec albo Pani mnie z kimś pomyliła albo pisze Pani nieprawdę na mój temat.

Anna P
@Katarzyna Słomczewska

Aa aa o to chodzi, nagle Pani nie pamięta, bo boi się Pani skarbówki, bo nie dostałam paragonu. Temat skończony, ja nigdzie tego nie zgłoszę, po prostu uważam, że nie jest Pani dobry fizjoterapeutą.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Słomczewska Katarzyna Fizjoterapia? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Krzysztof

Poniższe opinie chyba nie są o tej samej fizjoterapeutce , z która ja miałem przyjemność. Terapia przebiegała w miłej atmosferze zaangażowanie i podejście do pacjenta na 100%. Szczegółowa omówiona przyczyna dolegliwości .Po pierwszej wizycie poczułem poprawę. Serdecznie polecam

@Krzysztof

Bardzo Dziękuje.

Aneta
@Krzysztof

a powiedz proszę czy po wywiadzie najpierw ustalany jest jakiś plan leczenia czy to wychodzi dopiero w trakcie?

Lucyna B.

Widzę, że to nie tylko moja opinia, myślałam, że Pani nie miała humoru, niestety sadząc po innych opiniach to nie jednorazowe zachowanie. Nie miła, nie delikatna, nie zna się na tym co robi, nie polecam

@Lucyna B.

Dzień dobry Pani Lucyno , niestety rehabilitacja nie należy do naprzyjemniejszych.Bardzo mi przykro odebrała mnie Pani tak mało pozytywnie. Zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam

Izabela

Nie miła, przyjęła mnie prywatnie po znajomościach, pieniądze wyrzucone w błoto ! naciągaczka, a nie fizjoterapeutka !

@Izabela

Witam Pani Izabelo , bardzo mi przykro że nie spełniłam Pani oczekiwań Zapraszam do kontaktu

Paulina

Nawiązuje świetny kontakt z pacjentem, co sprawiło, że wizyta mimo często, w moim przypadku wyczerpujących zabiegów przebiegała w miłej a jednocześnie profesjonalnej atmosferze. Podczas zabiegów motywuje. Jest serdeczna i życzliwa. Dobór zabiegów sprawił, że stałam się zdrowsza zarówno fizycznie i psychicznie.

@Paulina

Dziękuje za prawdziwą i pozytywną opinie

Dorota

Bardzo nieprzyjemna Pani. Rehabilitacja po łepkach, od wejścia bardzo nieprzyjemna, szybko wykonać zabieg i pozbyć się pacjenta.. Szkoda nerwów i swojego czasu. Nie polecam !!!

Pani Katarzyna w pierwszej chwili wydawała się sympatyczna Panią, niestety to tylko pierwsze wrażenie. Nie miła, nie sympatyczna. Niestety nie należy do tych lekarzy, do których warto wracać wręcz przeciwnie, dlatego ta opinia, a rzadko mi się zdarza je pisać. Kilka wizyt, a noga wciąż nie sprawna. NIE POLECAM !

Olga

Fatalna, nie miła ! Nigdy więcej! Nie delikatna, spieszyła się, namawiała, że przyjedzie następnym razem prywatnie, bo te nie wystarcza ! A miałam wizyty na NFZ! Naciągaczka!

Zostaw merytoryczną opinię o Słomczewska Katarzyna Fizjoterapia - Sulejówek

Słomczewska Katarzyna Fizjoterapia