Opinie o P.P.H.U Dober Sebastian Węgrzyn w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie P.P.H.U Dober Sebastian Węgrzyn. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie P.P.H.U Dober Sebastian Węgrzyn na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.U Dober Sebastian Węgrzyn w Kielce

Zly klient

Obsluga (usunięte przez administratora) Wlasciciel firmy, Sebastian mysli ze pozjadal wszystkie rozumy i jakim to on wielkim biznesmenem nie jest... A jak mu sie nie podoba to co klient mowi, to zaczyna na niego krzyczec i wyzywac... Oby bylo jak najmniej firm takich jak TA!

Kola
@Zly klient

Wszystko się zgadza. Wystarczy tam wejść i się rozejrzeć. Brudno i niemiły personel. Pierwszy dzień pracy zawsze za darmo. Fizyczni zaczynają zawsze na próbę bez umowy.

Czesław Nowy wpis
@Kola

Ale jak to zaczynają bez umowy? Przecież to jest praca na czarno. Jak można się na coś takiego zgadzać? Przecież sam pracownik na tym traci...

@Kola Nowy wpis
@Czesław

Tez nie mam pojęcia a jeszcze jak nie można od razu badań lekarskich zrobić to robisz nawet cały tydzień dopiero umowę dostaniesz.

MARCIN Nowy wpis

WITAM JA POLECAM BARDZO TA FIRME PRACOWAŁEM TAM WIELE LAT NIGDY NIE BYŁO PROBLEMU Z WYPŁATAMI TAK JAK KTOŚ PISZE URLOP KIEDY BYŁ POTRZEBNY ZAWSZE SZEF SIE ZGADZAŁ. LUDZIE TO JEST SERWIS SAMOCHODOWY NIE SALON PIEKNOSCI CZY APTEKA NORMALNA RZECZA ZE JAK PRZYJEZDZAJA TRASY Z TOWAREM TO ZOSTAWIAJA TAM GDZIE STOJA ALE ZARAZ JEST TO SPRZATANE. KTOS JAK TAK PISZE TO JEST NIE SZCZERY I CHCE ZROBIC NA ZŁOSC NAWET RAZ NIE BYŁO TAK ZEBY NIE BYŁO PENSJI NA CZAS. JA JUZ TAM NIE PRACUJE BO SIE PRZEPROWADZIŁEM Z RODZINA DO INNEGO MIASTA ALE WIEM ZE ZAWSZE MOGE TAM WRÓCIC . POLECAM BEZ OBAW I NIE WIERZE ZE LUDZIE TAM PRACUJA BEZ UMOWY BO NIGDY TAK NIE BYŁO KAZDY Z NAS MIAŁ ZAWSZE UMOWE OPRACE

Ewa Nowy wpis
@MARCIN

Wiele lat ale pewnie tez wiele lat temu? ;-) zgadłam?

Kola

Dzień dobry, Nie polecam pracy w tym przedsiębiorstwie. Brak wypłat na czas, nie ma jasnych warunków pracy. Trzeba chodzić i się prosić o wszystkie materiały niezbędne do pracy. Co rusz na Olx odnawiają oferty na te same stanowiska. Przypadek? W biurze brudno, chcesz mieć czysto musisz samemu sobie posprzątać. Żadnych świadczeń, nawet porządnego ubezpieczenia pracowniczego. O paczkach można pomarzyć. Nikt nie pilnuje urlopów pracowniczych. Pracownicy obrażani za plecami. Uczniowie wyzywani w twarz. Nie ma tam zgranego zespołu, zero integracji.

właściciel
@Kola

Dziekujemy za przesłaną opinie Jednak odpowiadając informujemy iz nasza firma od dwudziestu lat posiada ten sam skład pracowników.Z racji tego ze w ostatnim czasie staramy się rozszerzyć nasze usługi sa zamieszczane ogłoszenia o pracę. To rzecz naturalna firma rozwiając się zatrudnia następne osoby. Takie opinie są kierowane tylko poprzez firmy konkurencyjne zniechęcając niejako koandydatów do pracy w naszej Firmie .Wszystkie podniesione kwestie przez Pana lub Panią Kola są bezpodstawne .Tą drogą chciałbym zaprosić kandydatów na mechaników ,blacharzy i lakierników. Nadal trwa rekrutacja.Nikt w to nie uwierzy dopóki się nie przekona. Pozdrawiam i życze wszytkim zniechęconym miłego dnia

Danuta

Trudno mi uwierzyć, że ani pracownicy serwisu, ani stacji diagnostycznej, ani wypożyczalni nie dzielą się opiniami o tym, jak im się pracuje w Doberze. Na marginesie - ciekawe, czy pan Sebastian szuka pracowników. Kto wie?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w P.P.H.U Dober Sebastian Węgrzyn spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U Dober Sebastian Węgrzyn - Kielce

• Jak się pracuje w P.P.H.U Dober Sebastian Węgrzyn?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U Dober Sebastian Węgrzyn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U Dober Sebastian Węgrzyn?

P.P.H.U Dober Sebastian Węgrzyn

P.P.H.U Dober Sebastian Węgrzyn