Opinie o F.H.U. Tygrys Danuta Kozioł w Łubnice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie F.H.U. Tygrys Danuta Kozioł. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w F.H.U. Tygrys Danuta Kozioł o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U. Tygrys Danuta Kozioł w Łubnice

Czy Właściciel / Szef jest w porządku tak jak pisali w ostatnim wątku? Niby jest z ubiegłego roku ale nie wiem jak to ostatecznie się zakończyło. Wracając jednak do tematu tych aut, nie wiem jak wtedy wypadały faktycznie przed klientami ale czy one są może teraz jakoś odnawiane? Pytam, bo znam się na tym, lakier, elektryka, żaden problem. Mam szanse na taka prace?

TURBO
@Anetka

Pani Anetko a nie lepiej zadzwonić do właściciela firmy umówić się na spotkanie i porozmawiać ??? Druga sprawa od kiedy kobieta szuka pracy dla swojego chłopaka ???????????????Ja z tą firmą współpracuje odkąd została założona, fachowa obsługa , podejście do klienta wzorowe .

I co, dzwonił ktoś tutaj może w sprawie pracy? ja też chce sprawdzić jakie warunki zatrudnienia może mieć mechanik, pan zasugerował, żeby kontakt łapać ale tutaj nawet numeru nie ma. może mi ktoś z tym pomoc? W ogóle mechanicy są teraz przyjmowani?

Turbo Nowy wpis

! Zanim zaczniesz pytać o wszystkie te wątki, wypadałoby się przedstawić, żeby uniknąć zagubienia w labiryncie tajemniczych historii z motoryzacyjnego świata. Może zacznij od powiedzenia: “Cześć, jestem [Twoje imię], i jestem tu, by dowiedzieć się więcej o tych fascynujących wątkach.☺️ Czy szef jest w porządku, jak pisali w ostatnim wątku? Niby jest z ubiegłego roku, ale wygląda na to, że auta są w stanie recyklingu z epoki żelaza! ???? Wróćmy jednak do meritum – jeśli znasz się na lakierze i elektryce, to te auta potrzebują właśnie takiej odnowy. Możesz być naszym człowiekiem do magicznej przemiany zardzewiałych stworzeń na nowoczesne pojazdy!" ????????????

Anetka Nowy wpis
@Turbo

Chłopak jest mechanikiem i tez tak patrzę po okolicznych firmach za czymś dla niego. Nikt już nie odpowiedział na te cala sugestie to teraz nie wiem czy to był tylko zart czy jednak na spokojnie można do Was przyjść popracować? :) czy kolega, który wyżej zadawał pytanie już się zgłosił? Macie w miarę szybkie rozmowy i tak dalej?

TURBO Nowy wpis
@Anetka

Pol

Samochód odpicowany, po odbiorze okazało się że opony popękane, zamek drzwi niesprawny, po przejechaniu 600 km pompa paliwowa do wymiany, amortyzatory do wymiany

PAWEŁ KOZIOŁ
@Pol

WITAM . SPRZDAJEMY OKOLO 200 SAMOCHODÓW W ROKU .ZAWSZE DO KLIJENTA PODCHODZIMY IDYWIDALNIE I ZAWSZE ROZPATRUJEMY JEGO UWAGI JEZELI TAKIE SĄ . JEZELI ON KUPUJE AUTO PROSTO Z TRASPORTU BEZ BADANIA TECHNICZNEGO NIE SPOSÓB GO SPRAWDZIC.POZA TYM CZYTAM O TEJ SPRAWIE DOPIERO TERAZ NIKT NAS O TYM NIE INFORMOWAŁ I NIC NIE ZGŁASZAŁ.TROCHE TO ZASTANAWIAJĄCE .PRZECIEZ WYSTARCZY ZADZWONIC LUB PODJECHAC MAMY WYSPECJIALIZOWANYCH LUDZI KTORZY OBSŁUGUJA KLIJETA POD KONTEM TECHNICZNYM. TRZEBA CHECI. POZDRAWIAM PAWEŁ KOZIOŁ

@Pol

Hmm ...dziwne że ta informacjia nie dotarła na firmę nie było takiej sytuacji... tylko na internet. Komuś żal że zaczęliśmy od zera.. od pożaru a teraz ostro działamy.

Polo
@Pol

Oszust, jeżeli przy odbiorze samochodu coś źle to go nie ma, bo wyjazd podstawia żonę a żona mówi że nic nie wie

Czesław
@Polo

No ale nie wziąłeś auta, prawda? Lepiej dmuchać na zimne?

Łysy
@Polo

Panie Polo pan to (usunięte przez administratora) czy kto? Weź w okolicy nawet się popytaj czy chłop jest na wyjeździe czy ukrywa się w domu. Pomysl na swój chłopski rozum po co miał by właściciel sobie psuć opinie i się chować w domu ? Najlepiej dać negatywa w internecie , pamiętaj karma wraca a właściciel jest w porządku. Nie jedno auto kupiłem i serwisuje u nich. Jak jest jakiś problem zadzwoń pogadaj a na pewno pomoże

Ilona
@Łysy

No ja też tego nie rozumiem i wydaje mi się to trochę bez sensu. Ale nigdy nie wiadomo, co ktoś inny sobie myśli.

@Ilona

Bo ktoś prawdziwych jaj nie ma i dlatego. Najlepiej oczernić i pomówić. Ale za pomówienia są odpowiednie środki karne.

proton14@onet.pl

Kupiłem w tej firmie merola,pięknego z 2008r.Super sprawuje się.Mam go rok chodzi w Piotrkowie Trybunalskim.Wszystkie dziewczyny są moje ,Auto nie zwiodło.Serwisuje w Łodzi.Wlasciciele fajni ludzie.mozna pogadać z nimi,nie ma pośpiechu.Wypilem z nimi flache,a kolego prowadził Mietka.Polecam .

Gabriela
@proton14@onet.pl

Haha, to super, że wszystkie dziewczyny są Twoje! ;) Czyli dzięki nim parę pieczeni na jednym ogniu, fatycznie merol się chyba zaczyna zwracać? A cenowo to jak on wyglądał tak właściwie, negocjowałeś coś?

Brałeś udział w rekrutacji do F.H.U. Tygrys Danuta Kozioł. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
proton14@onet.pl

Opinia pozytywną o firmie,polecam.Mercedes chodzi z 2008r.Zakup rok temu.Wlasciciele dobrzy ludzie dbają o klienta który przyjechał z końca Polski.Sa kanapki i gorąca herbata .Nie zdzirusy tanie i dobry zakup.Pozdrawiam wszystkich kupujących w tej firmie

Grabarz

Następny MiszaMasza Srasza. Muszę przeprosić właściciela za wulgaryzmy . Srasza czy ty z własnym penisem na łby się zamieniłes że takie bzdury piszesz? Chłopie piszesz tak jakbys tam pracował w tej firmie. Nie znasz właściciela podejrzewam ani wogole tam nie byłeś. Człowieku dam Ci dobrą radę , weź porządnie się rozpędź i (usunięte przez administratora) barankiem ale tak dobrze w ścianę to może Ci się polepszy. Przepraszam właściciela za moje uniesienie ale będę bronił właścicieli tej firmy bo nie jedno auto u nich zakupiłem. Gość jest przesympatyczny i zawsze pomoże w nocy o północy. Pozdrawiam.

Ale dzban z Ciebie. Nie wiesz jak jest a wpierdalasz się między wódkę a zakąskę. Będę bronił tej firmy ponieważ znam i to od samego początku tą firmę i właścicielkę jej i pracowników. Jeśli nie wiesz jak jest to głupio nie komentuj. Po drugie jeśli komuś się nie chce pracować a przyszedł tylko popatrzyć i się ślizgać na czyiś plecach to potem wstawiają durne komentarze .

Tygrys

Jakim prawem używasz takich słów nie znając tej firmy ! Nie mając pojęcia o niej coś mi się wydaje że pomyliłeś firmy . Są tu ludzie od samego początku i się nie zmieniają dochodzą odchodzą na chwilę i wracają. Kim Ty jesteś człowieku jesteś brak mi słów za takie zachowanie.

JANEK

Witam wypisując takie brednie jak powyższy internałta wyobraźnię trzeba mieć niesamowicie rozwiniętą. Wszystkie osoby pracujący w tej firmie pracują już od kilkunastu lat i nie zamierzają odchodzi nikt na nikogo nie narzeka. Więc skąd może być komentarz tak zwanego byłego pracownika Ale po co pisać proszę się wybrać do powyższej firmy i zaobserwować jaki panuje klimat czy zatrudnieni są zastraszeni albo przy chodzą z przymusu Tak zgranej ekipy i wyruzamialego i uczciwego szefostwa coraz ciężej znaleść więc niewiem po co wypisywać takie głupoty niestety hejteży są teraz wszędzie polecam tą firmę

Również jako osoba powiązana z firmą, potwierdzam że powyższa opinia to brednie. Skład firmy jest niezmiennie taki sam, tym bardziej brednią jest że ktoś został zwolniony. Ta opinia to ewidentnie nieudolna próba niszczenia reputacji firmy.

Krzysztof

Polecam tą firmę Profesjonalna Bardzo miła obsługa Auto zgodne z opisem i miłe zaskoczenie mogłem pozostawić auto na wymianę rozrządów olejów super sprawa Napewno przy kolejnym zakupie auta odwiedzę i skorzystam z ich usług polecam każdemu

Łysol.

Witam. Kupiłem od tej firmy już 4 auto. Stan techniczny pojazdu zgodny z zapewnieniami sprzedającego. Fachowa obsługa i podejscie do klienta. W razie jakiejś awarii szybka pomoc ze strony sprzedającego. Mogę z miłą chęcia polecic Ta firmę... Pozdrawiam.

Jaaaa
@Łysol.

Haha w razie awarii szybka pomoc? Chyba źle przeczytałam. Po odebraniu auta popsuła się pewna część to właściciel firmy wypial się tłumacząc że zrobił nam kilka rzeczy (mimo że za ta naprawę zalacilismy). I juz przestał być taki mily.. Kazał sobie poszukać popsutej części na internecie i wymienić... To na być pomoc.. Kpina i tyle.

Łysol
@Jaaaa

Wątpię aby sprzedający się wypial... Ale ile kupujących tyle oceniających. Ja natomiast nie mam żadnego problemu. Serwisuje u nich każdy samochod i nie miałem jak dotąd żadnego problemu.

Tygrys.
@Jaaaa

A może tak .. cały bezwypadkowy z orginalnym fabrycznym lakierem perła metalik.. .. z praktycznie nowym układem zawieszenia i hamulcami wymienionymi w de. Z oponami praktycznie nowymi.,. Niskim orginalnym przebiegiem..jaka usterka ,?:).. słabo działający wyświetlacz w modelu 407 .. hmm odkupie go od Pana . Jeżeli chcecie bo znam ten samochód od a do z . Pozdrawiam. Tel 505104908 Paweł Kozioł.

Macike

Jak szefostwo reaguje u was na prośbę o premie ?

MARCIN

POLECAM ZAKUP SAMOCHODU .FACHOWA OBSLUGA .DOBRALI MI AUTO DO MOICH POTRZEB .POZDRAWIAM.MARCIN OD SREBRNEJ ASTRY.

klijent

Polecam zakup samochodu z tej firmy .Właściciel pokazał pojazd taki jak sprowadził do kraju była nieprawna klimatyzacjia i kilka rys na lakierze mimo to auto było ok zadatkowałem go. .odebrałem wypolerowany i wysprzątany z badaniem technicznym po serwisie ze sprawna klimatyzacjią .bez zastrzeżeń. pozdrawiam.

Daro

Witam wszystkich przyszłych kupujących. Warto sprawdzić sobie w bazach auto jeśli kupujecie z tej firmy auto. Fakt auto miało uszkodzone zderzaki ( przód i tył) parkingowe obcierki, o tym zostałem poinformowany od sprzedajacego ale o cofnieciu licznika już nie. Może nie wiedział sam dlatego mój komentarz pozostawiam neutralny.

Jaki jest wkład kierownictwa F.H.U. Tygrys Danuta Kozioł w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Pawcio

Zadzwoń do sprzedawcy i się dowiesz.

Dawid

Same komentarze klientów, a pracownicy polecają tam prace ?

Ciekawski
@Dawid

Co to za komentarz ? Jesli masz pytania jedz i sie dowiedz

BMW

Z firmy Tygrys kupiłem lub pomogłem w zakupie już 10 samochodów głównie marki BMW. Samochody mimo wieku zawsze były w ładnym stanie, nie zmęczone życiem. Przebiegi zawsze sprawdzałem i nigdy nie było odstępstw od tego co na liczniku. Sprzedawca miły, zawsze życzliwy dla klienta. Serdecznie polecam.

Zac

Witam polecam tą firmę Bardzo miła obsługa Duży wybór aut

jac

Kupiłem w tej firmie samochód, jak to używka trzeba było trochę dołożyć na wymianę elementów których złego stanu nie zauważyłem (moja strata), ale nie o tym. Podczas pierwszych oględzin zauważyłem że odstaje przedni element kokpitu i poprosiłem gościa, który mi demonstrował auto żeby to poprawił, powiedział że ok ma spinki i poprawi. Samochód kupiłem porobiłem drobne wymiany (wlew paliwa 300 zł, tarcze i klocki przód). Po jakimś czasie chciałem wymienić panel nawiewu i żeby się do niego dostać trzeba było podważyć przednią część kokpitu, i wiecie jak gościu poprawił to o co go prosiłem przed sprzedażą, przykleił jakiś czarnym ni to klejem ni silikonem. Pod tym elementem jest poduszka powietrzna pasażera, więc jak nazwać tego gościa zabójcą ?. Handlarz jak handlarz, przed zakupem bardzo dokładnie oglądać samochód, właściciele sympatyczni ludzie ale biznes is biznes.

Magda7954

Witam Jestesmy z Kielc, wczoraj poświęciliśmy czas z mężem i synem na szukanie auta dla niego. Objezdzilismy wszystkie komisy samochodowe w Rzeszowie i najbliższe w okolicach jednak stan aut za 10tys był tak zły że moje auto firmowe do przewozu materiałów budowlanych warte 3tys jest w lepszym stanie. Wracając już do domu trafiliśmy na plac prywatny było zamknięte także chcieliśmy już jechać do domu ale syn chciał bardzo coś kupić więc zadzwoniliśmy po właściciela. Po 20 minutach właściciel się pojawił sporo aut na placu w naszym przedziale budżetowym i odziwo oglądając parę sztuk w porównaniu do poprzednich wizyt w komisach te naprawdę były bardzo ciekawe. Zainteresowalismy się jednym autkiem a mianowicie Audi a2, autko całe w konstrukcji aluminiowej także rdzy nigdzie nie było technicznie według papierów serwis do ubiegłego roku rozrząd 3 lata temu klima w zeszłym roku, po jeździe testowej naprawde ciężko było się do czegoś przyczepić więc oszczędziliśmy sobie jazdę na stacje diagnostyczna. Dochodząc do porozumienia ceny auta z właścicielem udało nam się zakupić autko nawet dostaliśmy drugi komplet opon. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecam wszystkim naprawde dobre auta mają na tym placu

Radzio A7

Witam Kolejne autko zakupione z tego placu, jedno użytkuje już od roku a teraz dla syna kolejne zakupiłem. Jestem zadowolony. Polecam tę firmę wszystkim, którzy chcą kupić używane auto. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U. Tygrys Danuta Kozioł - Łubnice

F.H.U. Tygrys Danuta Kozioł
4.4/5 Na podstawie 11 ocen.
  • 109
    28-232 Łubnice