Wincanton Polska sp. z o.o.

Piaseczno

Opinie o Wincanton Polska sp. z o.o.

Mariusz
użytkownik zarejestrowany

Proca w Łoziskach była satysfakcjonująca, z powodu dojazdów przeniosłem się do oddziału w Błoniu i tu to był mój błąd. Błonie oceniam na mierny.

niewidoczny
użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Wincanton Polska sp. z o.o. (np:. stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako mierną; nie było nawet szkolenia bhp . Atmosfera i ludzie tam pracujący są sympatyczni . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Stawka była narzucona przez pracodawcę. Najbardziej podobało mi się w Wincanton Polska sp. z o.o.:atmosfera jaką tworzyli współpracownicy Najbardziej nie podobało mi się w Wincanton Polska sp. z o.o.: stosunek przełożonych, ciągła rotacja nowych pracowników

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Wincanton Polska sp. z o.o. - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wincanton Polska sp. z o.o.