Opinie o Info-Com Robert Wnukiewicz w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Info-Com Robert Wnukiewicz. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Info-Com Robert Wnukiewicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Info-Com Robert Wnukiewicz w Włocławek

To, że wśród pracowników firma ceni sobie profesjonalizm to już wiem. Ale czy chodzi o to żeby mieć odpowiednie kwalifikacje w momencie aplikowania? Czy wspomniana kreatywność zostaje doceniana przez przełożonych? Pracownicy powinni mieć nowe pomysły i przedstawiać je szefostwu?

Robert Nowy wpis

Tak, zdecydowanie. W branży, takiej jak ta, profesjonalizm i odpowiednie kwalifikacje są kluczowe podczas aplikowania o pracę. Jednak kreatywność również odgrywa istotną rolę. Ceni się pracowników, którzy nie tylko posiadają solidne umiejętności techniczne, ale także potrafią wnosić nowe pomysły i podejścia do rozwiązywania problemów. Własne kreatywne pomysły, zwłaszcza jeśli są one związane z doskonaleniem procesów czy tworzeniem innowacyjnych rozwiązań, aktywność, angażowanie się w rozwój projektów i takich którzy przynoszą świeże spojrzenie na wyzwania są dostrzegani i doceniani przez przełożonych.

@Robert

Czy takie podejście przekłada się jakoś na przywiązanie pracowników do firmy? To znaczy, czy ludzie po podjęciu pracy zostają tu na dłużej? Mają możliwość awansu w strukturach firmy?

Marek Nowy wpis

Otrzymałem namiar na firmę z polecenia. Współpraca układa się bardzo dobrze. Wszystko jest zrobione na czas i zgodnie z moimi oczekiwaniami. Polecam.

Jakie wartości są cenione w Info-Com Robert Wnukiewicz?

Nicole

profesjonalizm, kreatywność i przedsiębiorczość ...

@Nicole

Widzę cenione są dobre wartości. Pracownicy mogą się też rozwijać? Mam na myśli szkolenia albo awanse. Tu nie ma z tym problemu?

Sylwia

Pracowaliśmy razem przez pewien czas. Ogromna wiedza, umiejętności, solidny i merytoryczny facet. Nie ma rzeczy niemożliwych. Zawsze koncentruje się na rozwiązaniach a nie problemach. Ma podejście, robimy ! Wywiązuje się terminowo ze wszystkich zadań, pracuje w trybie 24/7. Słucha klienta i jego potrzeb. Pro-aktywny, pracowity, profesjonalny ! Najlepszy !

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Info-Com Robert Wnukiewicz? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
Agnieszka

Bardzo solidny człowiek. Wywiązuje się na czas z powierzonych projektów.

Bartek

W skali od 1-5 daje pewne 5. Wszystko na czas i profesjonalnie wykonane. System wdrożony i zgodny z założeniami projektu. Właściciel sympatyczny miły i zna się na rzeczy. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Info-Com Robert Wnukiewicz - Włocławek

Info-Com Robert Wnukiewicz