Laskowscy Design Agnieszka Kowalczyk-Pietrzak

Włocławek

Opinie o Laskowscy Design Agnieszka Kowalczyk-Pietrzak

gremlin

Maja w swojej ofercie oryginalne meble. Dlatego zawsze kiedy czegos potrzebuje do wystroju wnetrz to korzystam z ich usług.

Kasia

Świetne i orginalne dekoracje wnętrz , stolik do kawy Ikebana jest przepiękny! Bardzo szybka dostawa, a produkt był profesjonalnie zapakowany. Polecam

Cindy

Świetne meble. Oryginalne, niepowtarzalne, nadają pomieszczeniom niezwykłego charakteru. Polecam

Zostaw opinię o Laskowscy Design Agnieszka Kowalczyk-Pietrzak - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Laskowscy Design Agnieszka Kowalczyk-Pietrzak