Transduna Transport Sp z o.o.

Opinie o Transduna Transport Sp z o.o.

Szanuj Sie

Dobrze gadasz Marcinie to jeden wielki dziad teraz ta firma! Pieniądze dostajesz z 3 miesięcznym wyprzedzeniem czyli pracujesz raz za 2 tys na miesiac raz za 5 zalezy jak dziadowi z PRL podpasuje Ci wypłacić . O pauzach mozna tylko pomarzyc robota dla tych co nie potrzebuja snu rozladunek zaladunek to sie tylko liczy a kierowca jest tam tylko pionkiem do wyzysku. Kto lubi takie warunki to firma w sam raz dla niego ale szanujacy sie kierowca co przestrzega tacho i wie co to normalna praca kierowcy to by tam nigdy nie poszedl. Tam za przestrzeganie tacho szantaz ze Cie zwolnia takze decyzja nalezy do Ciebie.

jony

może poszukaj u nich na stronie kontaktu do nich albo jak ci zalezy na pracy u nich to samemu sie przejdz i sprobuj cos zrobic,zostaw cv pogadaj z ludzmi tam zatrudnionymi czy nawet samym szefem moze bedzie.

Wiele osób jest zainteresowanych losami firmy Transduna Transport Sp z o.o.. Jeżeli masz ciekawe informacje na jej temat wypowiedz się na forum.

Zostaw opinię o Transduna Transport Sp z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Transduna Transport Sp z o.o.