Opinie o Ami Piotr Bernadzki w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ami Piotr Bernadzki. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Ami Piotr Bernadzki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ami Piotr Bernadzki w Warszawa

Rozpoczynano tu działalność w 1992 r., a wznowiono po zawieszeniu w 2018 r., co potwierdza stosowny rejestr. Działa ona jednak w branży projektowej, związanej ze wznoszeniem budynków, gdzie nierzadko można się spotkać z samozatrudnieniem. Czy to jest case tej firmy, czy może jest inaczej i są tu miejsca pracy również dla innych architektów? Jeżeli rozpytywanie się tu o pracę jest zasadne, to podajcie proszę z grubsza wymagania i przewidywane zarobki.

Zuzanna Nowy wpis

Hej, niepokojące te historie, które piszecie. Wie ktoś, czy te wadliwe rzeczy to był w budynkach jego projektu, czy jakichś podwykonawców, którzy stworzyli projekt?

Milo Nowy wpis
@Zuzanna

To stary (usunięte przez administratora) . Materiały najniższa półka. Wykonanie poniżej krytyki . Widziałem dokładnie jak były budowane bliźniaki w Józefowie kolo Legionowa. Uważajcie na tego Pana .

Magda Nowy wpis

Dużo opinii klientów a jak oceniają firmę pracownicy?

Ferdek

Dlaczego na forum pracowniczym zapanowała taka cisza, jest tak dobrze czy może inny powód macie?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Ami Piotr Bernadzki spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Tomex

Ludzie nie kupujcie od niego domów ... Wykonane nie zgodnie z projektami ... Zaniżone wysokości pomieszczeń w stosunku do projektu nawet o 20 cm. Nie prawidłowo wykonane instalacja ogrzewania podłogowego , nie zgodnie z normami wysokości podejść pod armaturę sanitarną. Proste prace wykończeniowe - zabudowa poddasza z płyt GKB wykonana nie chlujnie - wszystko krzywo , brak płaszczyzn w poziomie i pionie. Jeśli posiada uprawnienia wykonawcze to powinno mu je zabrać albo powinien dostać naganę z izby inżynierów . Na domiar stwierdził że on nie poniesie kosztów poprawek bo twierdzi że wykonawca wykończenia budynku się czepia bezpodstawnie.

Jan
@Tomex

O którą inwestycję chodzi konkretnie?

Tomex
@Jan

Rembelszczyzna ... Cztery budynki przy ul. Kwiatowej 22H i kolejne ... w trzech była podobna sytuacja ale podobno właściciele machneli ręką i na własny koszt rozbierali wszystkie zabudowy GK ... w ostatnim budynku miał gość pecha bo trafił na mnie i mojego kolegę budowlańca . Ja ze swojej strony udowodniłem mu dzięki kamerze termowizyjnej że ogrzewanie podłogowe jest źle wykonane ... robiłem tam kotłownię gazową .... w instalacji CO i Wodnej zastosowano wszystkie rodzaje rur PP - Stabilizowane Aluminium , Stabilizowane Włóknem Szklanym oraz Jednorodne ... Co było w magazynie to poszło pod posadzkę . Co do budowlanki to posadzka wszędzie krzywa ... gdzie kładliśmy płytki trzeba było równać klejem nawet do 2 cm To samo dotyczy ścian w łazienkach ... brak pionów , płaszczyzn i kątów prostych pomiędzy ścianami. Wcześniej wspominałem o zabudowie poddasza to odchyłki na suficie od poziomu dochodziły nawet do 4 cm ... lepiej było by to rozebrać i zrobić tak jak należy ... belki poprzeczne na poddaszu nie podklinowane ... jak chodzi się po poddaszu to widać jak sufit podwieszany pracuje i w jednym miejscu już pojawiła się rysa ... ciekaw jestem co będzie jak poddasze zostanie obciążone . W innym budynku jak widziałem robioną przez niego kanalizację to zrezygnowałem z roobienia dla niego projektu ogrzewania podłogowego .

Zostaw merytoryczną opinię o Ami Piotr Bernadzki - Warszawa

Ami Piotr Bernadzki