Opinie o Kancelaria Notarialna Ewa Kulbat Notariusz w Warszawa

counter
5 12 19 5 1
Ola Nowy wpis

Jakie warunki zatrudnienia obowiązują w biurze kancelarii?

Marcin Nowy wpis
Klient
 Rekomendacja

Bardzo miły i rzetelny notariusz, Sympatyczna osoba, która zawsze przy okazji zamieni kilka słów, a jak trzeba doradzi. Pełen profesjonalizm

Magdalena Nowy wpis

Profesjonalne podejście notariusza, miły kontakt i szybkie rozwiązanie sprawy. Na pewno zgłoszę się przy kolejnej potrzebie.

Sławomir Nowy wpis
@Magdalena

Cześć! Potrzebuję informacji o możliwości odbycia ewentualnego stażu u tego notariusza. Czy coś takiego jest w ogóle możliwe? Z góry dziękuję za informację.

Aleksander Bukowicki

Byłem już w kilku kancelariach, ale ta wyróżnia się na duży plus. Bardzo spodobało mi się fachowe podejscie do klienta oraz merytoryczne przygotowanie Pani notariusz. Cenowo też fajnie, polecam !

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Janek Taczała

Polecam obsługę tej kancelarii. Potrzebowałem pomocy w sprawach spadkowych - udzielono mi jasnej informacji jakie dokumenty będą potrzebne, jak będzie przebiegać spotkanie i ile będę musiał zapłacić. Po dostarczeniu dokumentów wszystko poszło sprawnie i zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

Marek Głowacki

Zdecydowanie polecam tę kancelarię. Pani Kulbat szczegółowo prowadzi przez całą procedurę czynności, wyjaśnia każde zagadnienie, bardzo dokładnie przygotowuje dokumenty, dba o stały i miły kontakt z klientem. Duża wiedza oraz profesjonalizm to jej główne atuty.

Jola Błasiak

Dokumenty, akty i umowy to dla mnie czarna magia. Kancelaria pani Ewy Kulbat to najlepsze miejsce, gdzie mogłam trafić! Konkretnie, profesjonalnie, rzetelnie i z całą masą cierpliwości :) Sprawa załatwiona - ja zadowolona! Polecam serdecznie

Adrian Chylewski

Korzystamy z żoną z usług tej kancelarii od kilku lat. Były to sprawy zazwyczaj niełatwe i zawsze mogliśmy liczyć na profesjonalną pomoc i szybkie załatwienie. Pani Ewa jest kompetentną, a przy tym miłą osobą. Polecamy tę kancelarię.

Jarek Konopski

Musiałem w ostatnim czasie skorzystać z usług notariusza i nie żałuję, że trafiłem do kancelarii Ewy Kulbat ponieważ wszystko zostało zrealizowane bardzo szybko, fachowo, a przy tym wiele kwestii zostało mi wyjaśnionych. Serdecznie polecam ową Kancelarię i na pewno, jeśli zajdzie taka potrzeba to skorzystam jeszcze z jej usług

Grzesiek

Bardzo dobra i doświadczona Pani Notariusz. Pomogła nam w wszystkim sprawach związanych z księgami wieczystymi po wielkich zawirowaniach u poprzedniego notariusza. Z czystym sumieniem mogę polecić innym.

Konrad

Drugi raz korzystałem z usług Kancelarii Pani Ewy i z czystym sumieniem polecam. Sprawy załatwione szybko, zrozumiale i bez żadnych zastrzeżeń. Jeśli będę musiał w przyszłości skorzystać z pomocy Notariusza, to na pewno wybiorę Kancelarię Pani Ewy.

Magda Kowalczyk
 Rekomendacja

Szczerze polecam! P W tej kancelarii załatwialam moje najważniejsze sprawy życiowe takie jak zakup mieszkania oraz wiele innych kwestii związanych np z pracą. Zawsze wysoka jakość usług i b. dobry kontakt.

TakNie

Niestety już nie pracuje z panią Ewą ale praca z nią to była czysta przyjemność.

Damian
 Rekomendacja

Rekomenduje tą firmę. Załatwiałem sprawy z pracownikami tej formy i widać że trzymają kulturę.

Arkadiusz

Pani Ewa jest uprzejma zarówno w stosunku do pracowników jak i klientów. To osoba bardzo komunikatywna oraz bezproblemowa. Więcej takich ludzi!

Damian

Pani Ewa jest profesjonalistką. Bardzo dobrze traktuje swój zespół. Nic dodać nic ująć.

Anon

Pani notariusz jest bardzo profesjonalną osobą. Każda sprawa z jaką zdarzyło mi się przyjść zostawała rozwiązywana bardzo sprawnie i fachowo.

TakNie

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda praca w firmie Kancelaria Notarialna Ewa Kulbat Notariusz w mieście Warszawa? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne opinie od pracujących na temat Kancelaria Notarialna Ewa Kulbat Notariusz. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Notarialna Ewa Kulbat Notariusz - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Kancelaria Notarialna Ewa Kulbat Notariusz
5/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Długa 42 lok. 2